Pronájem kancelářských prostor Dolní Lhota

Blansko - Dolní Lhota

Pronájem, Obchodní prostory
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Cihlová
  • Obchodní prostory
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory v komerční budově v centru obce Dolní Lhota, která se nachází v těsné blízkosti Blanska. Kanceláře jsou vhodné například pro zřízení sídla firmy, ordinace, kadeřnictví, kosmetiky, advokátní kanceláře, překladatelské agentury, vzdělávacího střediska, IT firmy apod. Jde o pronájem 1. patra o velikosti 200 m2 s kancelářemi různých velikostí (viz. orientační plánek), V nejbližších dnech bude dokončena kompletní rekonstrukce. K dispozici bude kuchyňka a sociální zázemí. Možnost parkování ve dvoře. V obci se nachází základní občanská vybavenost, možnost stravování, výborné autobusové a vlakové spojení do Blanska i do Brna. Cena pronájmu i začátek nájmu jsou dohodou, prohlídky možné kdykoliv. V případě Vašeho zájmu o bližší informace či termín prohlídky prosím kontaktujte makléře zakázky, těšíme se na setkání s Vámi.

Pronájem kancelářských prostor Dolní Lhota

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategorieObchodní prostory
LokalitaBlansko - Dolní Lhota
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná150 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-206-326154
Kontaktovat makléře
Ludmila Sekaninova
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-ludmila-sekaninova

"Nikdy jsem zcela nedokázala oddělit svůj pracovní a osobní život. Práci si chtíc - nechtíc vždy ""nosím"" s sebou domů, neboť tomu, co dělám, musím sama věřit, musím si tím být jistá a musí mě to bavit, abych to dokázala dělat dobře a dokázala jsem se s tím ztotožnit.

Ať už to byla dlouhodobá práce v obchodě a managementu nebo současná práce realitní makléřky, vždy jsem se snažila vidět věci v souvislostech, abych mohla zohlednit potřeby všech zúčastněných stran. Nejednou se z mých zákazníků stali dobří přátelé.

Sázím na čestné, upřímné a férové jednání, nejen s klienty a kolegy, ale i s lidmi kolem sebe vůbec. Mým mottem je chovat se k ostatním tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně.

Útulným domovem to vše ráno začíná a večer končí. Ráda pomohu najít ten pravý domov i Vám.

Specializace:

Byty, rodinné domy a pozemky v Brně a okolí"

Kontaktovat makléře
bg