Pronájem skladového prostoru 1000 m2, CT Park, Pohořelice u Brna

Vídeňská, Pohořelice

Pronájem, Sklady
  • Stav: Velmi dobrý
  • Montovaná
  • Sklady
223 041 Kč za měsíc

+ provize 223.041 Kč + DPH, bez DPH

Popis a parametry nemovitosti

Nechcete si pronajímat sklad s velkou plochou, ale zároveň chcete mít veškeré služby a čerpat výhody velkého skladu? Ve spolupráci se společností ČSAD Uherské Hradiště a.s. si Vám dovolujeme nabídnout pronájem skladových prostor včetně veškerých logistických a distribučních služeb. Jedná se o zcela nový sklad o velikosti 4500 m2 v CTParku v Pohořelicích, se 7 rampami a jedním přímým vjezdem. Z ramp je možné nakládat i dodávky. V tomto skladu Vám nabízíme prostor s plochou 1000 m2. ČSADUH Vám Zajistí skladování od 500 do 1000 palet. Pro řízení skladových procesů používají vlastní WMS s možností se napojit na ERP zákazníka. Pro zrychlení a přesnost skladových operací používají čtečky čárových i QR kódů.

Sklady v Pohořelicích jsou strategickým místem pro distribuci jak po ČR, tak Slovensko, Rakousko a Maďarsko. Do těchto zemí jsou schopni nabídnout distribuci vlastním systémem v režimech D+1 (24 hod) až 2 (48 hod). Vedle logistických operací nabízí i služby Cross Docku, překládky zboží.
Potenciálním klientům poskytne společnost ČSAD Uherské Hradiště a.s. i individuální logistické a distribuční řešení na míru. S logistikou a distribucí mají dlouhodobé zkušenosti a patří mezi TOP společnosti v této oblasti v ČR. Jejich služeb využívali či využívají společnosti jako MICHELIN, TOTAL, MOL, CONTINENTAL, PST-CLC.

Věřím, že dokáží uspokojit i Vaše požadavky. V případě dlouhodobého spolupráce jsou schopni skladovat i ADR zboží, jako jsou minerální oleje, hořlaviny a jiné kapaliny zejména pro automobilový́ průmysl.

Měsíční náklady spojené s pronájmem činí 223.041,00 Kč bez DPH. V ceně je zahrnuto nájemné a služby (úklid, údržba skladu, údržba komunikací v létě a zimě). Manipulační poplatek za 1 EUR paletu činí 38 Kč. Prostor je k dispozici od 1/2023.

Pronájem skladového prostoru 1000 m2, CT Park, Pohořelice u Brna

Popis nemovitosti

Cena223 041 Kč za měsíc + provize 223.041 Kč + DPH, bez DPH
KategorieSklady
LokalitaVídeňská, Pohořelice
OkresBrno-venkov
Plocha užitná1.000 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Datum nastěhování1. leden 2023
Výtahne
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05429298
Kontaktovat makléře
David Gablas
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-david-gablas
IČ: 07006942

"Moje cesta k realitám vede skrze prodej sušených plodů, jakožto brigády při studiu vysoké školy. Zde jsem zjistil, že mými hlavními přednostmi jsou osobní přístup ke každému zákazníkovi, dodržování nejvyšších profesních standardů a v neposlední řadě i zodpovědnost za práci, kterou vykonávám.
Dal jsem si za cíl přinést nový vánek do realitního odvětví. Ptáte se, jak toho chci dosáhnout? Mé hlavní zbraně jsou vytrvalost, vzdělávání se, kvalitní komunikace a maximálně srozumitelný průběh transakce pro všechny její účastníky. Svou práci stavím na pevných základech léty ověřené realitní praxe, avšak způsobem, jakým by ji měl vykonávat realitní makléř 21. století.
Náplní mé práce není pouze prodávání nemovitostí, ale také poradenství. Jelikož prodej i nákup nemovitosti není jednoduchý proces, rád zodpovím veškeré Vaše dotazy. Proto se na mě neváhejte kdykoliv obrátit prostřednictví e-mailu či telefonu. Velmi rád přivítám i anglicky mluvící zákazníky či dotazy v angličtině."

Kontaktovat makléře
bgDavid Gablas