Prázdninový dům v Jižních Čechách pro 20 lidí

Skrýchov u Malšic - Dudov

Pronájem, Vila
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Terasa
5 000 Kč za den

Popis a parametry nemovitosti

Užijte si krásnou dovolenou ve vile s bazénem v Jižních Čechách. Nabízíme týdenní pobyty od soboty do soboty (kratší pobyty na dotaz). Ve vile je celkem 7 ložnic, 2 vybavené kuchyně, 2 koupelny, 2 společenské místnosti, terasa s posezením, venkovní bazén, gril, venkovní posezení. Nutné vlastní povlečení. Kapacita max. 20 osob.

15 osob - 35.000,- Kč/týden
+ 2.000,- Kč za každou další osobu
Kauce: 3.000,- na místě
Ubytovací poplatek 6,- Kč/osoba/noc
Poplatek za psa: 100,- Kč /noc
+ Spotřebovaná energie

Tipy na výlety: ZOO Tábor, Zámek Bechyně, Zřícenina hradu Příběnice, Přírodní památka Židova strouha, Zřícenina hradu Dobronice, Přírodní rezervace Borkovická blata, Naučná stezka Borkovická blata, Zámek Týn nad Vltavou, Rozhledna Semenec, Rozhledna Vysoký Kamýk, Pivovar Obora, Rozhledna na Kupě, Pivovar Transformátor, Ferrata Bechyně, Ferrata Tábor, Muzeum turistiky, Městské muzeum Bechyně, Přírodovědné muzeum Semenec, Pohádková kovárna, Muzeum Lega Tábor, Botanická zahrada v Táboře, Přírodní památka Ostrov Markéta, Muzeum čokolády a marcipánu, Zážitkový skanzen Housův mlýn, Hradní věž Kotnov atd.

Prázdninový dům v Jižních Čechách pro 20 lidí

Popis nemovitosti

Cena5 000 Kč za den
KategorieVila
LokalitaSkrýchov u Malšic - Dudov
OkresTábor
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku458 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Terasaano
Bazénano
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky125-17-101
Kontaktovat makléře
Andrea Maximová
CENTURY 21 General
+420 608 417 888
[email protected]
www.century21.cz/makler-andrea-maximova
IČ: 87645645

Prací realitní makléřky si plním dlouholetý sen. Jako zakladatelka a spolumajitelka e-shopu jsem ale neměla na tuto práci kapacitu. Po narození dcery se moje láska k realitám opět intenzivně ozvala a život mi dal prostor a příležitost věnovat se tomu, co mě baví nejvíc. Spokojenost mých klientů je pro mě na prvním místě. Pokud uvažujete o prodeji nebo pronájmu nemovitosti, která je nevyklizená, nevymalovaná nebo nějak zanedbaná, není důvod dále otálet. Jsem připravená najít to nejlepší řešení přímo pro Vás tak, aby došlo k co nejvyššímu možnému zhodnocení v co nejkratším čase.

Také pro své klienty vyhledávám nemovitosti na investice, které sami nebo ve spolupráci se mnou zrekonstruují a následně prodají se ziskem. Peníze uložené v bance ztrácejí hodnotu, nemovitosti jsou skvělou příležitostí ke zhodnocení úspor. Baví mě ten proces zvelebování a jsem vděčná za spokojené klienty, kteří se s důvěrou vracejí a často se stávají mými přáteli.

Pro Vaši spokojenost udělám maximum.

Andrea Róthová

Certifikovaná realitní makléřka

Kontaktovat makléře
bgAndrea Maximová