Dejte nám zpětnou vazbu
a vyhrajte iPhone 11!

Máte pozitivní zkušenost s CENTURY 21? Pomohl Vám některý z našich stovek realitních makléřů?
Dejte nám to vědět a soutěžte o špičkový smartphone Apple iPhone 11.

Dejte nám zpětnou vazbu ;a vyhrajte iPhone 11!

Jak na to?

Vyplňte formulář pro poskytnutí zpětné vazby. Popište Vaši zkušenost s naším realitním makléřem nebo realitní kanceláří.

Ze získaných referencí jeden z vás vyhraje špičkový smartphone Apple iPhone 11*.

Soutěž probíhá od 7.6. do 21.8.2021

* Zjednodušená pravidla soutěže zde

Poslat zpětnou vazbu

Určení výherce

Ze všech poskytnutých referencí bude nejpozději do 10 dnů od ukončení soutěže vybrána nejlepší reference Radou franšízantů CENTURY 21.
Stejně tak i ze všech poskytnutých tipů na nemovitost k prodeji, bude vybrán jeden tip Radou franšízantů CENTURY 21, a to do 10 dnů od ukončení soutěže.

Vybrán bude 1 účastník a další 1 účastník jako náhradník (v případě, že by se první vybraný účastník nestal výhercem soutěže nebo výhru odmítl).

Účastník soutěže, který bude vybrán Radou franšízantů CENTURY 21 jako výherce soutěže, musí splňovat podmínky soutěže a musí dodržet pravidla navazující na vylosování výherce. V opačném případě se stane výhercem hlavní výhry jeho náhradník. Pořadatel a Rada franšízantů mají právo na posouzení splnění podmínek.

V případě, že se soutěže zúčastní méně jak 10 účastníků (5 účastníků, kteří nám poskytli referenci a 5 účastníků, kteří nám poskytli tip na nemovitost) nebo v případě, že nebude možné výhru rozdělit z jiných závažných důvodů, pořadatel je oprávněn si hlavní výhru ponechat, případně určit další postup, jak se s danou výhrou naloží.