Chcete prodat nemovitost? Znáte někoho, kdo prodává?
Dejte nám tip a vyhrajte iPhone 11!

Pokud v dohledné době chcete nemovitost nebo znáte někoho, kdo chce prodat, dejte nám vědět a zapojte se do soutěže o špičkový smartphone Apple iPhone 11 64 GB.

Aktuálně neprodáváte, ale máte již zkušenost s CENTURY 21? Můžete vyhrát také!

Chcete prodat nemovitost? Znáte někoho, kdo prodává?; Dejte nám tip a vyhrajte iPhone 11!

Jak na to?

Vyplňte formulář pro poskytnutí tipu na prodej nemovitosti.

Ze získaných tipů jeden z vás vyhraje špičkový smartphone Apple iPhone 11*.

Soutěž probíhá od 7.6. do 21.8.2021

* Zjednodušená pravidla soutěže zde

Tip na prodej nemovitosti

Vyplněním formuláře níže budete zařazeni do soutěže o Apple iPhone 11.

O jakou nemovitost se jedná?

Určení výherce

Ze všech poskytnutých referencí bude nejpozději do 10 dnů od ukončení soutěže vybrána nejlepší reference Radou franšízantů CENTURY 21.
Stejně tak i ze všech poskytnutých tipů na nemovitost k prodeji, bude vybrán jeden tip Radou franšízantů CENTURY 21, a to do 10 dnů od ukončení soutěže.

Vybrán bude 1 účastník a další 1 účastník jako náhradník (v případě, že by se první vybraný účastník nestal výhercem soutěže nebo výhru odmítl).

Účastník soutěže, který bude vybrán Radou franšízantů CENTURY 21 jako výherce soutěže, musí splňovat podmínky soutěže a musí dodržet pravidla navazující na vylosování výherce. V opačném případě se stane výhercem hlavní výhry jeho náhradník. Pořadatel a Rada franšízantů mají právo na posouzení splnění podmínek.

V případě, že se soutěže zúčastní méně jak 10 účastníků (5 účastníků, kteří nám poskytli referenci a 5 účastníků, kteří nám poskytli tip na nemovitost) nebo v případě, že nebude možné výhru rozdělit z jiných závažných důvodů, pořadatel je oprávněn si hlavní výhru ponechat, případně určit další postup, jak se s danou výhrou naloží.