Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Pan Stanislav chtěl prodat stavební pozemek v malé obci u Třeboně. Pozemek byl pěkný, uvnitř zástavby s dostatkem soukromí ale přitom pár kroků od návsi s obchodem, restaurací a autobusovou zastávkou. Zkoušel ho prodat sám, ale přes veškerou vynaloženou snahu se mu to nedařilo. Pozemek jsem kvalitně nafotil a zveřejnil na všech významných portálech i v rámci v rámci naší realitní sítě CENTURY 21. Postupně se ozvalo přes 20 vážných zájemců kterým jsem v průběhu prohlídek a telefonických konzultací vysvětlil vše ohledně možností využití pozemku. Sdělil jsem jim jeho výhody i nevýhodu oproti jiným pozemkům v dané lokalitě. Nakonec se pozemek prodal v krátkém čase za cenu o necelých 50% vyšší než majitel požadoval. Ten byl díky tomu doufám spokojen a vzhledem ke kvalitám tohoto pozemku myslím že i kupující udělali dobrý obchod. A tak by to mělo být.
A vyjádření pana Stanislava?
Se službami pana Marinky jsem byl spokojen. Dozvěděl se že se mi nedaří pozemek prodat, oslovil mě a nabídl mi svou pomoc s prodejem pozemku. Zaujalo mě jeho profesionální ale zároveň slušné a přátelské chování. Byl přesvědčen že za daných podmínek pozemek prodá, což splnil a dokonce ho prodal za vyšší cenu.
Informoval mě o každém kroku a vyřídil veškeré formality okolo prodeje. Pokud budu ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, zvolím opět pana Marinku.
Stanislav B.

Stavební pozemek u Třeboně.

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]