Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Pan Stanislav chtěl prodat stavební pozemek v malé obci u Třeboně. Pozemek byl pěkný, uvnitř zástavby s dostatkem soukromí ale přitom pár kroků od návsi s obchodem, restaurací a autobusovou zastávkou. Zkoušel ho prodat sám, ale přes veškerou vynaloženou snahu se mu to nedařilo. Pozemek jsem kvalitně nafotil a zveřejnil na všech významných portálech i v rámci v rámci naší realitní sítě CENTURY 21. Postupně se ozvalo přes 20 vážných zájemců kterým jsem v průběhu prohlídek a telefonických konzultací vysvětlil vše ohledně možností využití pozemku. Sdělil jsem jim jeho výhody i nevýhodu oproti jiným pozemkům v dané lokalitě. Nakonec se pozemek prodal v krátkém čase za cenu o necelých 50% vyšší než majitel požadoval. Ten byl díky tomu doufám spokojen a vzhledem ke kvalitám tohoto pozemku myslím že i kupující udělali dobrý obchod. A tak by to mělo být.
A vyjádření pana Stanislava?
Se službami pana Marinky jsem byl spokojen. Dozvěděl se že se mi nedaří pozemek prodat, oslovil mě a nabídl mi svou pomoc s prodejem pozemku. Zaujalo mě jeho profesionální ale zároveň slušné a přátelské chování. Byl přesvědčen že za daných podmínek pozemek prodá, což splnil a dokonce ho prodal za vyšší cenu.
Informoval mě o každém kroku a vyřídil veškeré formality okolo prodeje. Pokud budu ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, zvolím opět pana Marinku.
Stanislav B.

Stavební pozemek u Třeboně.

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]