Chci měsíčně vydělávat 300.000 Kč

Vaše ambice jsou vysoké a právě takové kolegy do našeho týmu hledáme! Naši nejlepší makléři v České republice vydělávají i více než 300.000 Kč měsíčně. Náš nejúspěšnější makléř Petr Vomastek v roce 2010 vydělal téměř 10 mil. Kč na hrubých provizích. Jsme hrdi na to, že v našich řadách máme mnoho z těch nejvýznamnějších realitních osobností, které působí na českém trhu.

Pokud věříte ve své schopnosti, chcete se rozvíjet, respektujete a vážíte si úspěšných, chceme se s Vámi setkat a prezentovat Vám, jak se můžete v krátkém čase stát nejen úspěšným makléřem, ale jaké další kariérní možnosti naše společnost nabízí.

Podívejte se na příběhy úspěšných makléřů CENTURY 21, kteří sklízí úspěchy nejen v České republice, ale jejichž výsledky byly oceněny i na celosvětovém udílení cen, tzv. CENTURION AWARDS. Dozvíte se v nich například, proč se rozhodli pro práci realitního makléře, jak rychlá byla jejich kariéra, jaké jsou jejich plány do budoucna a proč se přidali zrovna ke společnosti CENTURY 21.

Podívejte se na příběhy úspěšných makléřů a majitelů licencí CENTURY 21!

Pro osobní schůzku nás můžete kontaktovat na kariera@century21.cz či navštivte nezávazně jeden z našich kariérních dní, kde uslyšíte ucelenou prezentaci o realitním podnikáním, o naší společnosti a setkáte se zde s dalšími kolegy z naší sítě.

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! CENTURY 21, Světová jednička v realitách, Vám pomůže dosáhnout nejvyšších met!