1 420 nemovitostí, 269 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Bonus Brno

Lokalita
Obsahuje text

REFERENCE

 


Dobrý den,

koncem minulého roku jsem Vás oslovila  ke zprostředkování prodeje bytu.  Měla jsem představu prodat byt v krátkém časovém horizontu a přitom příliš neslevit ze svých požadavků vše se naplnilo ke spokojenosti.

Poděkování patří  Vám i celému pracovnímu týmu RK za poskytnuté služby, taktéž JUDr. Urbancové.

Děkuji tímto za  profesionální přístup,  vstřícnost, ochotu, výbornou komunikaci a  rychlé jednání. Osobnost realitního makléře je pro hladký průběh prodeje nemovitosti velmi důležitá.
Za Vaši vykonanou práci a součinnost při prodeji bytu děkuji.

S pozdravem 

Krejčiříková

 


Vážený pane řediteli,

chtěla bych vyjádřit své poděkování a spokojenost s jednáním pracovníka realitní kanceláře Century 21 pana Lukáše Peterky.

Oceňuji jeho mimořádně slušné a fundované vystupování při snaze vyjít maximálně vstříc zákazníkovi. Všechny podrobnosti, které jsem potřebovala o nabízeném bytě  znát, mi průběžně ochotně zjišťoval, a během naší spolupráce mně také posílal nabídky, o něž bych mohla mít zájem. Kdykoliv měl ode mě nevyzvednutý hovor, volal v nejbližším možném termínu zpět, dokonce dovolil, abych mu v případě potřeby volala i v době jeho volna. I když jde samozřejmě realitním kancelářím především o obchod, je důležité, když zákazník v opravdu tíživé situaci nepocítí až příliš tvrdě jeho drsná pravidla, s čímž jsem se také, naštěstí však zcela výjimečně, při svém pátrání po bytě setkala. I z toho důvodu tak pozitivně hodnotím nejen Lukášovo sympatické, ale i mimořádně empatické chování. To, že projevil velké pochopení se svízelnou situací osoby ve věku jeho babičky, bylo pro mě toho času opravdu velkou oporou.

Vážený pane řediteli,
můj dík patří i Vám za vstřícnost a porozumění při jednání s mou dcerou, která s Vámi vyřizovala tuto záležitost v době mé dovolené.

Se srdečným pozdravem

Eva Pivodová

 


Dobrý deň,

S Vašou prácou som bola spokojná, bola na vysokej úrovni a hlavne pomerne sa všetko vybavilo rýchle.Určite Vás doporučím známym ankoľko ste jednali korektne.
Určite ak budem potrebovať v tejto oblasti pomôcť obrátim sa na Vás.

Ďakujem  za spoluprácu

Kujanová

 


Dobrý večer,

navazuji na prohlídku z 18.6.2015 na ul.Prokofjevova.

Jak jsem již tenkrát řekla, čekala jsem ještě na  prohlídku jednoho bytu a zvažovala jsem, který byt je vhodnejší. Rozlohově mi vyhovuje ten, který jsem navštívila po Vás, takže byt na Prokofjevove ul. nekoupím.
Chci ale říct, že moc děkuji za vstřícnost a profesionalitu. Skutečně, za poslední rok bylo málo makléřu, kteří by se Vám vyrovnali. Prohlídka byla skutečně profesionálně na hodně vysoké úrovni.

Přeju hodně spokojených zákazníku,

Patrasová

 


Byl  jsem velmi spokojen se službami realitní kanceláře Century 21, včetně makléře pana Lukáše Peterka i právních služeb JUDr. Urbancové. 

S pozdravem

Jan Štych - klient r.k.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací