Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Přes paní Pospíšilovou jsme řešili koupi pozemku. Její práce byla profesionální, rychlá, bez sebemenších zádrhelů. Dotazy ochotně a věcně zodpovídány. Komunikace, sepsání smlouvy, podklady, postup, vše naprosto perfektní. Velmi milá s lidským přístupem. Celý proces od začátku do konce bez jakýchkoliv starostí a výsledkem byly spokojené obě strany.
Děkuje paní Boučková

Ludmila Boučková, koupě pozemku, Stříbrná Skalice

Paní MgA. Terezu Pospíšilovou, nám doporučila známá, která byla s její prací moc spokojená. Paní Pospíšilová má milé a profesionální vystupování. Zařídila velmi pěknou prezentaci bytu na videu, inzerci v místě bydliště i na internetu. Postarala se o všechny prohlídky bytu se zájemci a o vše co se týkalo, nabídky, prodeje i předání bytu. O všem nás včas informovala a my se nemuseli o nic starat. Byla s ní výborná spolupráce, za což jí děkujeme a určitě bychom ji rádi všem doporučili. Ratajovi

Zuzana Ratajová, prodej bytu, Praha 10 - Strašnice

S paní magistrou Terezou Pospíšilovou opakovaně spolupracuji a dle mého názoru je její práce na špičkové úrovni a navíc má vždy velmi milé jednání a lidský přístup ,což dnes nebývá obvyklé. Proto s ní velmi rád spolupracuji. MUDr Jiří Svárovský

MUDr. Jiří Svárovský, prodej pozemku, Stříbrná Skalice

Spolupráci s MgA. Pospíšilovou mohu hodnotit jen kladně. Profesionalita, ochota reagovat na veškeré nejasnosti a připomínky, příjemné jednání, rychlá a jasná komunikace a přátelský přístup. Spokojenost od výborné prezentace nemovitosti až po zajištění právního servisu. Svoji práci dělá srdcem. Mohu jen doporučit.

Dana Jarošová, prodej rodinného domu, Županovice

Realitní makléřka byla velmi milá po celou dobu prodeje a se vším mi ráda a ochotně pomohla. Působila velmi lidským přístupem a vždy přišla s úsměvem. Za mě mohu jedině doporučit. Takže pokud zvažujete prodej domu, či bytu atd. zkusil bych být Vámi paní Pospíšilovou.

Ing. Michal Nechanický, prodej rodinného domu, Tuřany

Mohu vyjádřit jen spokojenost. Paní Pospíšilová jedná velmi slušně a transparentně, bylo příjemné s ní spolupracovat. Koupě bytu proběhla bez problémů.

Veronika Büchler, koupě bytu, Praha - Strašnice

Paní Pospíšilová již od prvního našeho setkání vystupovala s velmi seriózním a hlavně odborným dojmem. Situaci s prodejem naší nemovitosti jsme si vysvětlily a okamžitě začala jednat se svým týmem. Byli jsme nadmíru spokojeni s prezentací nemovitosti a jejího okolí. Ta zaznamenala na trhu rychlou reakci zájemců. Spolupráce byla velmi pozitivní, dostávali jsme pravidelně informace o stavu poptávky, schůzkách, inzerci na sociálních sítích. Lepší makléřku jsme nepotkali. V paní Pospíšilové se potkává profesionalita, lidský faktor a naprostá odbornost.
Děkujeme za vše, co pro nás udělala.

Ivana Krákorová, prodej rodinného domu, Županovice

V rámci naší dlouhodobé spolupráce s pronájmem nebytových prostor, oceňuji především profesionální jednání, spolehlivost a výbornou komunikaci. Těším se na další dlouhodobou spolupráci.

Ing. Luděk Wellart, SANOSTAV SERVIS s.r.o., pronájmy komerčních prostorů, Praha 10 - Strašnice

Profesionální zprostředkování pronájmu, lidský přístup, věcná, spolehlivá , rychlá a příjemná spolupráce. No prostě perfektní servis. Mohu jen doporučit . Děkuji paní Pospíšilová

Jana Straková Ederová, pronájem bytu, Praha 4 - Lhotka

Paní Pospíšilová nám zařizovala pronájem bytu a byla dokonalá spojka mezi námi a majitelkou. Zařídila veškerou komunikaci, právní servis a sepsání smlouvy a zároveň vyjednala fér podmínky pro obě strany. Bylo vidět, že jí na naší spokojenosti opravdu záleží a pro úspěch dělá maximum.

Martin Uher, pronájem bytu, Praha 4 - Lhotka

Velmi profesionální jednání i přístup!

Jakub Machala, pronájem bytu, Praha 5 - Košíře

Paní Pospíšilová mi zařizovala pronájem bytu, zařídila vše včetně právního servisu. Nájemce, kterého vybrala je bezproblémový. Mohu jí jen doporučit.

Ing. Martin Zelenka, pronájem bytu, Praha 5 - Michle

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]