Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

S paní Skácelovou spolupracuji dlouhodobě na pronájmech bytů v Praze. Jsem velmi spokojená, vždy sehnala spolehlivé dobře situované nájemníky. Respektuje a komunikuje všechna případná specifika ve smlouvách a podává pravidelné informace, jak vypadá situace se zájemci. Vřele doporučuji její služby. R.T.

Pronájem bytu 2+kk - Britská čtvrť, Praha 5

Paní Skácelovou můžeme vřele doporučit. Díky ní jsme našli bydlení během chvíle. Vše proběhlo naprosto bez problémů a všechny naše dotazy byly zodpovězeny. Paní Skácelová je velmi milá a ochotná a komunikace s ní byla rychlá. V budoucnu se na ní určitě znovu obrátíme. Děkujeme, Tereza a Lukáš

Pronájem bytu 2+kk - Britská čtvrť, Praha 5

Není nad to mít výborné profíky v okolí. S Ondřejem Biravským ze CENTURY 21 se známe od školních let! Když jsme s bratrem pro rodiče hledali někoho, kdo by se jim postaral o prodej nemovitosti, byl Ondra Jasnou a správnou volbou! :-) Už spokojeně bydlí!!!

David Kříž, Rousínov 2023

Děkujeme za Vaše služby, pomohla jste nám ke krásnému (větším) bydlení. S Vaší prací jsme byli spokojeni. Doufám, že jsme se spoluprací ještě neskončili, rádi Vás v budoucnu oslovíme.

Ing. Tomáš S., prodej, koupě a pronájem bytu, Praha - Strašnice

Pan Palička má milé a profesionální vystupování. Vše vysvětlil do podrobností, takže při koupi garáže nebyl žádný problém. Moc děkujeme za spolupráci. Můžeme vřele doporučit.

František Koblížek

Velmi jsem si cenil spolupráce s panem Paličkou při hledání pronájmu prvního bytu. Byl profesionální, ochotný pomoci a efektivně řídil celý proces. Velmi doporučuji jeho služby!

Dominik Janošec

Pana Ondřeje Biravského můžu vřele doporučit. Pomohl nám s pronájmem bytu. Jako zprostředkovatel předvedl skvělou práci. Spokojená jsem i s výběrem nájemníků. Během celé spolupráce oceňuji komunikaci, vstřícné jednání a profesionální přístup.

Alexandra Litavcová, Brno 2023

Se službami pana Biravského jsem maximálně spokojená. Poskytuje perfektní servis a umí klientům srozumitelně vysvětlit všechny okolnosti realitních transakcí. Nákup bytu byl díky jeho službám jednoduchý a komfortní.

Marie Ježková, Mikulov 2023

„Naprosto perfektní spolupráce s Vladimírem Řehákem. Vše vždy skvěle vysvětlil a kvalitně připravil. Můžeme stoprocentně doporučit. Ještě jednou děkujeme.“

Mon Frankova

„Vladimír Řehák skvělá spolupráce. Mohu doporučit vždy ochotně poradil. Moc děkuji za spolupráci“

Pavlína Řechková

„Rád bych popsal moji zkušenost s Vladimírem Řehákem. Od zamluvení první schůzky, až po konečnou koupi proběhlo vše v naprostém pořádku a ve velmi příjemné atmosféře. Komunikace byla perfektní, bez zbytečných prodlev, vždy jsem věděl jak dál postupovat. Kromě perfektního a profesionálního přístupu pana Řeháka, ale musím vyzdvihnout jednu velmi nadstandardní službu a sice získání hypotéky. Jako OSVČ to mám s hypotékou složité, ani moje banka mi nechtěla uznat příjmy jako dostatečné. Nicméně díky důkladné práci a neustálému tlaku pana Řeháka a jeho kontaktů na různé banky, se po 3 měsících i přes veškeré komplikace hypotéku přeci jen povedlo získat a tím i krásnou nemovitost na kraji Liberce, ve které si teď s kočkou spokojeně žijeme. Ještě jednou děkuji za skvělou práci.“

Petr Novák

Při hledání bytu v Ostravě jsme se setkali s panem Paličkou. Milé a profesionální vystupování. Vše vysvětlil do podrobností. Moc děkujeme za prohlídku.

Martin Štěpánek

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]