Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Paní Drongová je vo svojom obore skutočný profesionál, s dynamickým prístupom k práci. Rýchlosť pri predaji a aj kúpe nehnuteľnosti a pozemku. Z mojej strany veľká spokojnosť, vrele doporučujem jej služby.

Jozef Jančík - prodej novostavby rodinného domu, Mosty u Jablunkova

Jednalo se o naši první spolupráci s realitním makléřem. Paní Drongová je velmi vstřícná, ochotná a spolehlivá. Její dlouholetá zkušenost byla velmi znát. Přestože prodej našeho domu se potýkal s mnoha problémy, všechno dokázala vyřešit s naprostou profesionalitou. Jsme maximálně spokojeni.

Natálie Szotkowská - prodej rodinného domu, Jablunkov

Vysoké pracovní nasazení, velmi dobrá spolupráce ,velmi dobré přenášení informací.

Ing. Lubomír Návrat - prodej zděné chaty, Košařiska

Vše proběhlo tak, jak jsme si s manželem představovali. Mohu jen doporučit.

Linda Tekeliová - prodej rodinného domu, Dobratice

Spolehlivá, maximálně vstřícná, prostě spolupráce dokonalá, všechno včas vyřízeno. Děkuji

Eva Drongová - prodej dřevěnky v Hrádku

Dobrý den!
Prostřednictvím vaší realitní kanceláře jsem ještě nikdy nic neprodávala, ani nekupovala.
Měla jsem zájem o koupi garáže nedaleko od místa, kde bydlím. Odpověděla jsem na dva inzeráty –
první byl od velmi známé realitní kanceláře, kterou zde nechci jmenovat, protože kontakt s makléřem
byl naprostý horor a byla jsem celkem nemile překvapena amaterismem jejich zástupce.
Pak jsem měla na druhý den sjednanou schůzku s vaším makléřem – panem Paličkou.
Bylo to zcela „jiné kafe“. Velmi příjemné chování a profesionální vystupování, skvělá komunikace, ať
už prostřednictvím mailů, SMS, nebo telefonátů…..prostě celou věc vedl ke zdárnému konci a já mu
chci upřímně poděkovat, neboť spolupráce s ním byla prostě bezva!
Já nejsem žádná spisovatelka, ale spolu s mým přítelem Pavlem, který se celé akce účastnil, jsme se
shodli, že pan Palička je nejenom velmi schopný a profesionální makléř, ale je to velmi příjemný
člověk, kterého jsme rádi poznali a je skutečně skvělým reprezentantem vaší realitní kanceláře.
Ještě jednou za vše díky.
S přátelským pozdravem Irena Hnátková – klientka Ostrava

Irena Hnátková – klientka Ostrava

Paní Pospíšilovou jsem oslovila na pronájem prostoru. Díky ní jsme sehnali zájemce do jednoho měsíce. Díky její pomoci při řešení nestandardních podmínek jsme nakonec úspěšně podepsali s nájemcem smlouvu. Byla jsem se spoluprací moc spokojená. Paní Pospíšilová je důsledná, profesionální a trpělivá. Její služby mohu jen doporučit.

Jaroslava Nguyen, pronájem obchodního prostoru, Roztoky u Prahy

Od začátku do konce procesu koupi nemovitosti byla spolupráce s paní Pospíšilovou velmi věcná, srozumitelná a korektní. Oceňuji hlavně její spolehlivost, lidský přístup a časovou flexibilitu. Vše proběhlo bez zbytečného zdržování, tudíž mohu s klidným srdcem paní makléřku jen doporučit!

Vojtěch Vlach, koupě garáže, Praha - Strašnice

Po krátkém průzkumu trhu realitních makléřů a po několika schůzkách jsem se rozhodl realizovat prodej s paní Pospíšilovou. Jako jediná nabízela osobnější a profesionálnější přístup než ostatní. Zařídila kompletně všechno - od přípravy profi inzerátu, přes vedení prohlídek až po samotný prodej vč. přípravy smluv. Během celého procesu ukázkově komunikovala a spolehlivě řešila všechny překážky. Můj hlavní požadavek, tedy minimum starostí s prodejem, splnila na 100%. Pokud chcete spolehlivě a bezstarostně vyřešit prodej nemovitosti, mohu paní Pospíšilovou rozhodně doporučit.

Ing. Martin Brabec, prodej bytu Praha - Vršovice

Paní Mullerovou mi snad poslalo samo nebe. Celý proces koupě domu byl od první chvíle jedna velká pohoda. Tak ochotná, poctivá a nezkažená realitní makléřka se jen tak nepotká a to mám s čím srovnávat. Nic nenutí, nevydírá a je velmi empatická. Prostě rozumí tomu, že si nekupujete "rohlík v krámě". Dělá hodně úkonů nad rámec. Se vším ochotně a hned pomůže. Dochvilná snad na minutu. Děkujeme Vám za všechno a za splněný sen o bydlení. Chtěla bych pochválit i finanční poradkyni paní Lenku Tlamkovou, bez které by to také nešlo vše tak hladce. Tak má vypadat spolupráce a profesionalita. Děkujeme Vám za všechno a za splněný sen o bydlení.

Zuzana Michálková

Spolupráce s paní Motyčkovou byla velmi profesionální. Informace, data a dohody byly přesné a včas. Musím ocenit i velkou flexibilitu a vstřícnost.
manželé Škodovi

Koupě RD Chválkov

To get straight to the point: I can warmly recommend Annelie Herz’s services.
As the executor of an estate, I had to sell a large apartment in Prague Vinohrady, as a foreigner and not very fluent in Czech.
Mrs Herz took on the job as a broker, she created a small but fine commercial, starring the apartment, with Ms. Herz as a talented supporting actress, who very cleverly emphasised the advantages of the property.
Within a month, several interested parties got in touch, and Mrs Hart took care of the visits, the negotiations and the legal aspects from A to Z. A buyer was soon found, who was willing to pay the desired price and who also fitted in well with the surroundings and the apartment.
For Mrs Herz, who sees her job as broker as an all-round carefree package, that was by no means the end of the story. With prudence and understanding, she sold the entire inventory of the apartment, furniture works of art, every-day-objects or brought them to the charities. She relieved me of all the administrative work associated with a change of ownership, mostly in her free time, and with a smile.
I would like to take this opportunity to officially thank Annelie Herz, and to wish her every success in her work, which is so taylor-made for her.

Eva Venegoni

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]