Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Dobrý den, kvituji velice profesionální přístup, rychle řešení a výbornou komunikaci. V budoucnu, při prodeji nemovitostí, se velice rád opět obrátím na p. Müllera a jeho kancelář.

Aleš Motyčka

„Jano opravdu moc vám děkuju za celé ty 4 roky spolupráce, jste opravdu skvělá makléřka a měla jsem štěstí, že jsem si vás vybrala ;). Přeji hodně štěstí v dalším práci a životě :) Ahoj Lucie L.”

Lucie Lešková

„Díky paní Svobodové vše probíhalo rychle, jasně a profi. Spokojenost. Děkuji.“

reference

„Paní Nikol Svobodová je opravdová profesionálka na svém místě. Prodat byt během několika dnů je znamení výborných služeb. Paní Svobodová vyřešila veškerou agendu, vše dopodrobna vysvětlila a nic nebyl problém. Komunikace na výbornou. Díky Nikol Svobodové se nám splnil sen. Mnohokráte děkujeme, Dobešovi.“

reference

Tento měsíc jsme prodali rodinný dům, chalupu prostřednictvím Vaší RK. Z důvodu, že chalupa se nacházela v Plzeňském kraji, oslavila jsem RK v Plzni. Po prvních telefonních a mailových kontaktech jsem měla RK vybranou.

Oslovila jsem paní Mgr. Nikol Svobodovou, která odpovídala vždy okamžitě (i ve večerních hodinách) a ještě nejlidštější ze všech realitním makléřů.

Spolupráce s paní Svobodou probíhala velice dobře a proto jsme postupovaly rychle k samotnému podeji nemovitosti. Jen jsem na okamžik zaváhala, a to když jsem obdržela zprostředkovatelskou smlouvu RK . Naší právničce se zjednodušená forma nelíbila a doporučila mi oslovit jinou RK v Plzni. Bohužel hned od samého začátku jsem zjistila, že nejsme "naladěni na stejnou vlnovou délku", nicméně jsem pokračovala v úpravě zprostředkovatelské smlouvě.

Byla jsem moc ráda, když paní Svobodová akceptovala 8 stránkovou smlouvu a já opět mohla navázat na naší spolupráci.

V době zveřejnění inzerátu jsem byla mimo republiku, takže první vážný zájemce se ozval sice hned, ale musel počkat týden až se vrátím ze zahraničí. Jinak by se rezervační smlouva podepsala do 2 dnů.

Chtěla bych moc poděkovat a vyzdvihnout profesionalitu makléřky paní Mgr. Nikol Svobodové. Navržená cena nemovitosti byla pečlivě uvážená a dopomohla k rychlému prodeji. Nemovitost "nevisela" týdny na internetu. Paní Svobodová mi byla oporou i po podepsání rezervační smlouvy až do úplného konce prodeje nemovitosti.

Chtěla bych tedy poděkovat za její profesionální přístup, za její lidské kvality, které byly asi nejdůležitější při rozhodování makléře a RK.

Myslím, že paní Svobodová je člověk na pravém místě a osobně ji přeji mnoho uskutečněných prodejů.

J.Ch.

reference

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu M. S. z Trutnova a zvláště pak paní Mgr. Nikol Svobodové z Plzně za velmi profesionální přístup k prodeji mého domu. O prázdninách loňského roku jsem kontaktovala pobočku vaší realitní kanceláře v Trutnově s žádostí o prodej domu v Černošíně v Plzeňském kraji. Pan S. mě ochotně vyslechl, vše mi vysvětlil , a domluvil mi kontakt s paní Svobodovou z Plzně. V mnou určenou dobu jsem se s paní Svobodovou sešla v prodávaném domě v Černošíně. Paní Svobodová se pak už o vše k mé veliké spokojenosti postarala a dům je již prodaný. Do Černošína jsem pak už vůbec jezdit nemusela. Vše zařídila paní Svobodová a veškeré dokumenty jsem mohla podepsat v Trutnově u pana S. Jejich jednání bylo naprosto profesionální, rychlé a korektní. Ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a přeji vaší společnosti mnoho stejně spokojených klientů.

S úctou A.H.

reference

Pan Müller je skvělý realitní makléř s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Též je úžasný člověk, mně osobně velmi sedl a jeho pomoci s prodejem bytu si velmi vážím. Doporučuji ho každému, kdo se v tomto oboru nepohybuje a potřebuje poradit. Vše zařídil, včetně 3D prohlídky. Byt se prodal rychle a finální cena mně velmi mile překvapila. Takže 15 z 10.

Martina Šafářová

Naprosto profesionální přístup, dobré rady, správná rozhodnutí, skvěle nafocený a prezentovaný byt, vstřícnost a skvělé chování k zájemcům, bezchybný právní servis. Víc jako prodávající nepotřebujete. Pro nás první a skvělá zkušenost s realitkou. Díky!

Petr Kulhavý

S prodejem našeho bytu jsme se obrátili na pana Mullera a byli jsme velmi překvapeni jeho rychlosti , profesionalitou v tomto oboru. Byt jsme prodali za nejvyšší možnou cenu. Paní Mullerova nám zařizovala vše potřebné co se týká hypotéky a pojištění , o nic jsme se nemuseli starat , vždy byla laskavá , milá , vstřícná . Děkujeme moc, za energii kterou rozdávají a nakopnou člověka k činům .

Monika Krušinová

Pres Jakuba Frydrycha jsem ziskala byt na Praze 5,kde jsem bydlela roky. Jestli mne neco velmi tesi a neco, ceho si vazim, je to jeho pratelsky, zodpovedny, spolehlivy, profesionalni a hlavne lidsky pristup ke klientovi. A to se dnes uz nevidi. Jsem vdecna za osobni zkusenost s nim, a diky nemu umim rozpoznat velmi dobre, jakemu makleri se rozhodne vyhnout. Nasadil latku vysoko! :)

Dominika Anderová

Díky profesionalitě, zodpovědnosti a lidskosti realitního makléře Jakuba Frydrycha se nám povedlo hladce prodat byt ve Stodůlkách a tak si realizovat náš sen a to koupu domečku na Slovensku kde se cela rodina stěhujeme. Ze 4 oslovených makléřů nám nabídl nejvyšší cenu a za tu se to povedlo v podstatě i prodat. Byli jsme s ním naprosto spokojení a rozhodně doporučujeme.

Jana Hanáková

Jakuba jsme požádali o ocenění naší nemovitosti. Jakub pro nás připravil přehlednou prezentaci s výpočtem odhadované hodnoty bytu a nastínil nám naše možnosti v případě prodeje. Na spolupráci oceňujeme profesionalitu a zejména lidský přístup, díky kterému vše proběhlo k naší maximální spokojenosti.

Matěj Stulík

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]