Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Jak ohodnotit co nejvýstižněji paní Janičku? Profesionál ve všech směrech! Nepostrádající empatii, osobní přístup, laskavost, úctu, pokoru, ale ani smysl pro humor. Vždy milá a šířící pozitivní energii. Prostě skvělý člověk, na kterého nejde už nikdy zapomenout! Moc jí děkuji za pomoc s prodejem bytu a přeji mnoho dalších spokojených klientů!

Eva Lipertová

S paní Müllerovou jakožto realitní makléřkou jsem měl možnost spolupracovat při koupi bytu. Předvedla profesionální práci a výkon. Žádný problém v komunikaci. Reakce na dotazy je okamžitá. Výpomoc s dokumenty a následným přepisem byla samozřejmostí. Vše proběhlo rychle a hladce. Mohu její služby vřele doporučit.

Martin Kadlec

Děkuji paní Veronice Kalouskové za skvělý servis a perfektní služby při prodeji nemovitosti.
Rádi se na Vás obrátíme znovu

reference

Dobrý den, díky paní Veronice Kalouskové za prodej mého bytu, provedla mě tímto nelehkým úkonem s lehkostí a úsměvem, přitom byla velmi profesionální a naprosto spolehlivá. O vše se postarala a vše perfektně klaplo, byla úžasná. Má mou plnou důvěru.
Děkuji, Jana Madejová

Jana Madejová

Dobrý den,chtěla bych zpětně moc poděkovat Paní Veronice Kalouskové ,která nám prodala byt v Hulíně ...Na realitní makléře jsem změnila vůči téhle paní názor....pokud budu někdy něco prodávat ,tak jedině přes paní Kalouskovou ️....doporučuji všem....Děkuji s pozdravem Nováková .

Nováková

S panem Liborem Kalouskem jsem spolupracovala v rámci pronájmu bytu 2+1 v Olomouci. Vzhledem k tomu, že pronajímaná nemovitost se nachází ve vzdálenosti větší než 300 km od mého bydliště, velice jsem ocenila jeho vstřícnost, pružnost, profesionalitu a ochotu ke komplexnímu řešení zakázky.
Spolupráci mohou jen doporučit.

Adéla Černá

Paní Kalousková je jednička ve svém oboru a k tomu všemu je neskutečně laskavá a ochotná pomoci úplně kdykoliv. Moc jí za veškerou pomoc děkuji a její služby rozhodně všem doporučuji.

Veronika Jánská

Měla jsem zkušenost s paní Kalouskovou a jsem moc spokojená. Pomohla mi při koupi a i při následném pronájmu. Za její ochotu a čas jsem jí velice zavázána. Dělala pro mě i nadstandardní věci. Takže DĚKUJI!

Natália Lukašíková

Prodávali jsme byt přes firmu Century 21. Věnovala se nám paní Kalousková k naší naprosté spokojenosti.
Celý prodej proběhl bez sebemenších problémů. Rychle a kvalitně. Jednání pí Kalouskové je příjemné, profesionální. Byli jsme skutečně velmi spokojeni a touto cestou ji ještě jednou děkujeme. Firmu budeme všude doporučovat.
Ing. Jiří Ślapal

Jiří Šlapal

Moc děkujeme panu Davidu Kalouskovi za velmi milou spolupráci, vstřícný přístup, otevřenou komunikaci, nadstandardní služby a moderní metody propagace při prodeji naší nemovitosti.

Malina Svobodova

Velmi profesionální a důkladné služby. Doporučuji každému. Jan Kořínek

Prodej vily Liboc

Zkušenost a spolupráce s panem Danielem Pechem byla pro mě nejen na té nejvyšší profesionální úrovni, ale byl pro mě i psychickou podporou, v nelehkém a komplikovaném prodeji. Díky němu jsem po všech peripetiích nezanevřela na odvětví prodeje nemovitostí. v tomto odvětví je potřeba důvěra a tu u mě pan Daniel Pecho má. Kdyby všichni pracovali tak pilně, zodpovědně, precizně a flexibilně ve svých oborech, jako pan Pecho, bylo by to fajn a obrovským přínosem. Určitě doporučuji a budu doporučovat. Ještě jednou děkuji pane Pecho, a Vy víte, že mám za co.

Koterová Lenka

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]