Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Není nad to mít výborné profíky v okolí. S Ondřejem Biravským ze CENTURY 21 se známe od školních let! Když jsme s bratrem pro rodiče hledali někoho, kdo by se jim postaral o prodej nemovitosti, byl Ondra Jasnou a správnou volbou! :-) Už spokojeně bydlí!!!

David Kříž, Rousínov 2023

Děkujeme za Vaše služby, pomohla jste nám ke krásnému (větším) bydlení. S Vaší prací jsme byli spokojeni. Doufám, že jsme se spoluprací ještě neskončili, rádi Vás v budoucnu oslovíme.

Ing. Tomáš S., prodej, koupě a pronájem bytu, Praha - Strašnice

Pan Palička má milé a profesionální vystupování. Vše vysvětlil do podrobností, takže při koupi garáže nebyl žádný problém. Moc děkujeme za spolupráci. Můžeme vřele doporučit.

František Koblížek

Velmi jsem si cenil spolupráce s panem Paličkou při hledání pronájmu prvního bytu. Byl profesionální, ochotný pomoci a efektivně řídil celý proces. Velmi doporučuji jeho služby!

Dominik Janošec

Pana Ondřeje Biravského můžu vřele doporučit. Pomohl nám s pronájmem bytu. Jako zprostředkovatel předvedl skvělou práci. Spokojená jsem i s výběrem nájemníků. Během celé spolupráce oceňuji komunikaci, vstřícné jednání a profesionální přístup.

Alexandra Litavcová, Brno 2023

Se službami pana Biravského jsem maximálně spokojená. Poskytuje perfektní servis a umí klientům srozumitelně vysvětlit všechny okolnosti realitních transakcí. Nákup bytu byl díky jeho službám jednoduchý a komfortní.

Marie Ježková, Mikulov 2023

„Naprosto perfektní spolupráce s Vladimírem Řehákem. Vše vždy skvěle vysvětlil a kvalitně připravil. Můžeme stoprocentně doporučit. Ještě jednou děkujeme.“

Mon Frankova

„Vladimír Řehák skvělá spolupráce. Mohu doporučit vždy ochotně poradil. Moc děkuji za spolupráci“

Pavlína Řechková

„Rád bych popsal moji zkušenost s Vladimírem Řehákem. Od zamluvení první schůzky, až po konečnou koupi proběhlo vše v naprostém pořádku a ve velmi příjemné atmosféře. Komunikace byla perfektní, bez zbytečných prodlev, vždy jsem věděl jak dál postupovat. Kromě perfektního a profesionálního přístupu pana Řeháka, ale musím vyzdvihnout jednu velmi nadstandardní službu a sice získání hypotéky. Jako OSVČ to mám s hypotékou složité, ani moje banka mi nechtěla uznat příjmy jako dostatečné. Nicméně díky důkladné práci a neustálému tlaku pana Řeháka a jeho kontaktů na různé banky, se po 3 měsících i přes veškeré komplikace hypotéku přeci jen povedlo získat a tím i krásnou nemovitost na kraji Liberce, ve které si teď s kočkou spokojeně žijeme. Ještě jednou děkuji za skvělou práci.“

Petr Novák

Při hledání bytu v Ostravě jsme se setkali s panem Paličkou. Milé a profesionální vystupování. Vše vysvětlil do podrobností. Moc děkujeme za prohlídku.

Martin Štěpánek

Před paní makléřkou Veronikou musím smeknout. Nikdy jsem se nesetkal s tak profesionálním a vstřícným přístupem. Vše zařídila přesně jak jsem chtěl a v mnoha ohledech dokonce ještě lépe. Pronájem bytu proběhl rychle, všechna jednání byla příjemná a profesionální. Tuhle makléřku doporučuji všem, kteří chtějí pronajmout nebo prodat byt či dům. Klobouk dolů. Děkuji, bylo mi velkým potěšením s vámi spolupracovat. Jiří Bauer

Jiří Bauer- pronajímatel bytu Magistrů Praha 4

Je vždy velmi přijemný zážitek, když je někdo vstřicný, vystupuje harizmaticky a vše dělá s radostí, která se přenáší i na vás... přesně tento dojem na mě udělala paní Veronika během těch pár jednání a vše skončilo s rychlým uzavřením smlouvy o pronájmu bytu na P4 - Michle.
Stefan Stanev

Stanev - pronájem bytu Magistrů

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]