Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

S paní Müllerovou jakožto realitní makléřkou jsem měl možnost spolupracovat při koupi bytu. Předvedla profesionální práci a výkon. Žádný problém v komunikaci. Reakce na dotazy je okamžitá. Výpomoc s dokumenty a následným přepisem byla samozřejmostí. Vše proběhlo rychle a hladce. Mohu její služby vřele doporučit.

Martin Kadlec

Děkuji paní Veronice Kalouskové za skvělý servis a perfektní služby při prodeji nemovitosti.
Rádi se na Vás obrátíme znovu

reference

Dobrý den, díky paní Veronice Kalouskové za prodej mého bytu, provedla mě tímto nelehkým úkonem s lehkostí a úsměvem, přitom byla velmi profesionální a naprosto spolehlivá. O vše se postarala a vše perfektně klaplo, byla úžasná. Má mou plnou důvěru.
Děkuji, Jana Madejová

Jana Madejová

Dobrý den,chtěla bych zpětně moc poděkovat Paní Veronice Kalouskové ,která nám prodala byt v Hulíně ...Na realitní makléře jsem změnila vůči téhle paní názor....pokud budu někdy něco prodávat ,tak jedině přes paní Kalouskovou ️....doporučuji všem....Děkuji s pozdravem Nováková .

Nováková

S panem Liborem Kalouskem jsem spolupracovala v rámci pronájmu bytu 2+1 v Olomouci. Vzhledem k tomu, že pronajímaná nemovitost se nachází ve vzdálenosti větší než 300 km od mého bydliště, velice jsem ocenila jeho vstřícnost, pružnost, profesionalitu a ochotu ke komplexnímu řešení zakázky.
Spolupráci mohou jen doporučit.

Adéla Černá

Paní Kalousková je jednička ve svém oboru a k tomu všemu je neskutečně laskavá a ochotná pomoci úplně kdykoliv. Moc jí za veškerou pomoc děkuji a její služby rozhodně všem doporučuji.

Veronika Jánská

Měla jsem zkušenost s paní Kalouskovou a jsem moc spokojená. Pomohla mi při koupi a i při následném pronájmu. Za její ochotu a čas jsem jí velice zavázána. Dělala pro mě i nadstandardní věci. Takže DĚKUJI!

Natália Lukašíková

Prodávali jsme byt přes firmu Century 21. Věnovala se nám paní Kalousková k naší naprosté spokojenosti.
Celý prodej proběhl bez sebemenších problémů. Rychle a kvalitně. Jednání pí Kalouskové je příjemné, profesionální. Byli jsme skutečně velmi spokojeni a touto cestou ji ještě jednou děkujeme. Firmu budeme všude doporučovat.
Ing. Jiří Ślapal

Jiří Šlapal

Moc děkujeme panu Davidu Kalouskovi za velmi milou spolupráci, vstřícný přístup, otevřenou komunikaci, nadstandardní služby a moderní metody propagace při prodeji naší nemovitosti.

Malina Svobodova

Velmi profesionální a důkladné služby. Doporučuji každému. Jan Kořínek

Prodej vily Liboc

Zkušenost a spolupráce s panem Danielem Pechem byla pro mě nejen na té nejvyšší profesionální úrovni, ale byl pro mě i psychickou podporou, v nelehkém a komplikovaném prodeji. Díky němu jsem po všech peripetiích nezanevřela na odvětví prodeje nemovitostí. v tomto odvětví je potřeba důvěra a tu u mě pan Daniel Pecho má. Kdyby všichni pracovali tak pilně, zodpovědně, precizně a flexibilně ve svých oborech, jako pan Pecho, bylo by to fajn a obrovským přínosem. Určitě doporučuji a budu doporučovat. Ještě jednou děkuji pane Pecho, a Vy víte, že mám za co.

Koterová Lenka

Náš prodej bytu proběhl přesně podle předem stanoveného a dohodnutého scénáře. Skvělé promo video bytu, prohlídky, výběr nového majitele a samotný prodej ve velice krátkém čase. Naprosto skvělý servis i přístup a to jak po lidské stránce, tak po té profesionální. Pokud budeme v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, tak již teď víme, kdo bude opět náš "realiťák". Ještě jednou děkujeme za vše.

Tomáš Herout

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]