Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Ohodnotit paní Janičku můžu na jedničku. Profesionální přístup, pomoc ve všem, laskavost , lidskost a zlaté srdíčko. Za vše moc děkujeme Rodinka z Hrádku.

Marie Malíková

Pokud přemýšlíte nad svěřením své nemovitosti do rukou paní Pospíšilové, pak věřte, že bude v dobrých rukou. Měla jsem tu čest paní makléřku zažít při prohlídce rodinného domu kde působila nejen velmi příjemně a sympaticky, ale byla i pečlivě připravena a o domu věděla mnoho detailů. Po dobu celé prohlídky vystupovala velmi profesionálně a to i přesto, že byla vyrušována dvěma malými dětmi, rozhodně na sobě nedala znát jakékoliv rozhořčení, že prohlídka neprobíhá standardně v klidu a přistupovala k nám s velikou mírou empatie a trpělivosti. Velmi děkujeme za laskavý přístup a ochotu.

Eliška Šanová, rodinný dům, Ostroměř

S prací paní Pospíšilové jsme byli nadmíru spokojeni. Pomohla nám nejen s pronájmem bytu, ale i s pojištěním, nebo nám sehnala kontakty na řemeslníky, které jsme potřebovali. Na schůzky vždy dorazila včas, na čem jsme se dohodli bylo v termínu splněno.

Kučerovi, pronájem bytu, Beroun

Spolupráce s paní Pospíšilovou probíhala výborně. Žijeme v zahraničí, a když jsme se rozhodli prodat náš byt v Praze, paní Pospíšilová pro nás všechno zařídila v naší nepřítomnosti - velmi hezké fotografie bytu, veškeré podklady a dokumenty, detailní informace o realitním trhu i prohlídky se zájemci o koupi. Po celou dobu nás detailně informovala o každém kroku. Komunikovala s námi v angličtině a v češtině, písemně i přes video hovory. Paní Pospíšilová je skvělá profesionálka a spolupráci s ní můžu vřele doporučit.

Lenka Davies, prodej bytu, Praha - Vysočany

Tereza mi našla v krátké době velmi sympatické nájemce do mého bytu. Postarala se o vše potřebné, od profesionálního nafocení bytu, přes inzerci na realitních serverech, prohlídky, smlouvy, až po předání bytu a přepis energií. Spolupráce s ní byla příjemná a profesionální, mohu jen doporučit.

Mohamed Arab Boutarene, pronájem bytu, Ciolkovského, Praha 6

S pani Pospíšilovou jsem byl nadmíru spokojen. Její profesionalita a zároveň osobní přístup byli při koupi bytu jedna radost. Vše probíhalo tak, jak jsme se dohodli. Mohu jen doporučit.

Ještě jednou děkuji a třeba někdy

Leoš Vaníček, koupě bytu, Poděbrady

Jak ohodnotit co nejvýstižněji paní Janičku? Profesionál ve všech směrech! Nepostrádající empatii, osobní přístup, laskavost, úctu, pokoru, ale ani smysl pro humor. Vždy milá a šířící pozitivní energii. Prostě skvělý člověk, na kterého nejde už nikdy zapomenout! Moc jí děkuji za pomoc s prodejem bytu a přeji mnoho dalších spokojených klientů!

Eva Lipertová

S paní Müllerovou jakožto realitní makléřkou jsem měl možnost spolupracovat při koupi bytu. Předvedla profesionální práci a výkon. Žádný problém v komunikaci. Reakce na dotazy je okamžitá. Výpomoc s dokumenty a následným přepisem byla samozřejmostí. Vše proběhlo rychle a hladce. Mohu její služby vřele doporučit.

Martin Kadlec

Děkuji paní Veronice Kalouskové za skvělý servis a perfektní služby při prodeji nemovitosti.
Rádi se na Vás obrátíme znovu

reference

Dobrý den, díky paní Veronice Kalouskové za prodej mého bytu, provedla mě tímto nelehkým úkonem s lehkostí a úsměvem, přitom byla velmi profesionální a naprosto spolehlivá. O vše se postarala a vše perfektně klaplo, byla úžasná. Má mou plnou důvěru.
Děkuji, Jana Madejová

Jana Madejová

Dobrý den,chtěla bych zpětně moc poděkovat Paní Veronice Kalouskové ,která nám prodala byt v Hulíně ...Na realitní makléře jsem změnila vůči téhle paní názor....pokud budu někdy něco prodávat ,tak jedině přes paní Kalouskovou ️....doporučuji všem....Děkuji s pozdravem Nováková .

Nováková

S panem Liborem Kalouskem jsem spolupracovala v rámci pronájmu bytu 2+1 v Olomouci. Vzhledem k tomu, že pronajímaná nemovitost se nachází ve vzdálenosti větší než 300 km od mého bydliště, velice jsem ocenila jeho vstřícnost, pružnost, profesionalitu a ochotu ke komplexnímu řešení zakázky.
Spolupráci mohou jen doporučit.

Adéla Černá

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]