Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Dobrý den,
díky vaší kolegyni - pí. Dvořáčkové- jsme našli nájemce pro náš byt ve Zlíně.
Chceme vyzdvihnout její profesionální přístup, velmi milé, proaktivní jednání. Byli jsme velmi spokojeni!
Děkujeme, s pozdravem
Šimkovi

pronájem byt Zlín

Chtěl bych vřele doporučit paní Janu, byl jsem nadmíru spokojen. Vše s jejím úžasným přístupem fungovalo perfektně od začátku do konce.

Tomáš

Tomáš

Paní Smiovská je velice příjemná, milá a pro mne dost důležitá vlastnost..... lidská.
Děkuji Nikol za Vaše služby, budu se těšit na příště.

Shíbal

Děkuji moc za skvělé služby a lidský přístup... Byla jsem spokojena

Mihalovičová

Dobrý den, chtěl bych velmi poděkovat paní Janě, za její osobitý, velmi přátelský a profesionální přístup! Její služby využívám dlouhodobě a vždy mě příjemně překvapí! S jakou lehkostí, profi přístupem, humorem a rychlosti pracuje! Spolupráce s ní, je prostě radost a vždy max spokojenost! Pokud chcete prodat/pronajmout nemovitost, pak prostě chcete (musíte) mít paní Janu vedle sebe!!! Díky moc za vše a těším se na další spolupráci!

Jakub R.P.

Děkuji za velmi vstřícné, věcné a také příjemné jednání při prohlídce nemovitosti. Pan Palička se nám věnoval, na všechny naše dotazy trpělivě odpovídal, zároveň navrhoval další možnosti... Děkujeme za jeho čas, jednat s takovými lidmi je radost.

Roman Knebl

Děkuji moc panu Paličkovi za velmi vstřícný, ohleduplný a zároveň profesionální přístup při prohlídce bytu. Je to člověk na svém místě, ochotný pomoci bez časového omezení a mohu jen doporučit jeho služby ostatním :-)

Jarmila Koudarová

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat slečně Anně Motyčkové za její profesionální přístup, ochotu, vstřícnost a rychlost, kterou dala do pronájmu našeho bytu. Spolupráce s ní byla skvělá a určitě jí doporučíme našim přátelům a známým jako velmi profesionálního a spolehlivého makléře.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Dienstbierovi

Pronájem bytu 3+kk s balkonem, Újezd nad Lesy

Spolupracovat s panem Paličkou byla radost! Je to profesionál s vřelým přístupem. Vždy poradil, pomohl, přizpůsobil se jakýmkoliv časovým možnostem. Je to velmi ochotný realitní makléř se srdcem na pravém místě! Doporučuji!!!

Zuzana Holbeinová

Koupila jsem přes vaši realitní kancelář byt v Praze . Se službami a hlavně profesionálním přístupem p. J.Denemarka jsem velmi spokojená. Komplexní služby, přístup, možnost vyjít vstříc. Všeho si velmi vážím a pokud budu v budoucnu uvažovat o využití realitní kanceláře, znovu se s důvěrou určitě obrátím na vás . Velmi děkuji a přeji úspěchy.

Procházková

Anču znám už delší dobu a je s ní opravdu skvělá a profesionální spolupráce!

Pronájem bytu 1+kk s balkonem Žižkov

Děkuji moc milé paní makléřce Aničce Motyčkové za nevšední ochotu při koupi bytu v Praze -ŠtěrboholíchByteček byla láska na první pohled přesně odpovídal mým představám a se vším co bylo třeba okolo splnění mého snu mi ochotně pomáhala paní makléřka všem mohu jen a jen doporučit

koupě bytu 2+kk s balkonem, Štěrboholy

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]