Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Paní Saskové bych tímto chtěla poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu, vše proběhlo velmi rychle a vysoce profesionálně, její služby mohu jen doporučit.
Viliama Čadková

Viliama Čadková

S paní Saskovou jsem spolupracoval při koupi a následném pronájmu domu. Vše proběhlo velmi rychle, hlavně díky její profesionalitě i empatickému a inteligentnímu přístupu k oběma stranám.
MUDr. Jan Čadek

MUDr. Jan Čadek

Pane Lehovče, ještě jednou děkuji za pomoc při pronájmu mého bytu, bylo mi potěšením s vámi spolupracovat. V budoucnu se na vás jistě ještě obrátím. Děkuji. J.V.

Pronájem bytu Barrandov

Paní Musilovou jako zprostředkovatelku prodeje mojí nemovitosti (zahrady) mohu jen doporučit.
Pracuje profesionálně, spolehlivě, rychle a vstřícně .
Budu se těšit na další spolupráci s ní a Century 21 Realitas Central.
Cihlářová Markéta

reference

Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme a naozaj ďakujeme aj za krásny byt, ktorý máme aj vďaka Vám. Každopádne sa nám býva výborne,naozaj sa nemôžeme na nič sťažovať.
Romana Malešová a Erik Soboš

Romana Malešová a Erik Soboš

Katy - jste skvělá realitní makléřka a úžasně zvládáte i obtížnější průběh jednání. Díky Vám se nakonec vše dovedlo do zdárného konce. Byla jsem opravdu maximálně spokojená, měla jste i velmi lidský a tolerantní přístup ke všem zúčastněným a zároveň jste vše spolehlivě zařídila a domluvila. Snaha vyjít všem vstříc v rámci možností, prostě super spolupráce. Moc děkuji za všechno a přeji hodně štěstí do budoucna.
Ilona Kontrlíková

Ilona Kotrlíková Ruská pronájem

Spolupráce s paní Saskovou mi byla velkým potěšením. Jako tříčlenná rodina (brzy čtyřčlenná) jsme hledali větší byt v blízkosti Prahy 6 za rozumnou cenu. Jelikož to v dnešní době není lehké takový byt sehnat, tak jsme hledali velmi dlouho a vyplatilo se. Komunikace byla velmi rychlá a příjemná, o to více pak řešení všech přepisů, které Katy vyřešila za nás a nemuseli jsme běhat po Praze a vše si zařizovat. Určitě mohu za sebe říci, ze mi bylo potěšením paní Katy poznat a věřím, ze naše shledáni nebylo poslední.
Markéta Fryšová

Markéta Fryšová Bílá Hora pronájem

Veronika nás příjemně překvapila svou proaktivitou a rychlým jednáním. Všechny její služby včetně kompletního zajištění fotografování, pořízení 3D skenu či videa bytu byly na vysoké úrovni. Ostatní lidé, se kterými na prodeji našeho bytu spolupracovala, byli velmi profesionální. Velmi také oceňuji její realistický přístup k trhu s nemovitostmi a nastavení reálné kupní ceny při prodeji bytu. Veroničiny služby mohu jen dále doporučit.

Jitka Taylor

Prodej bytu - Učňovská - Praha 9

"S Veronikou jsme spolupracovali při koupi bytu a vzhledem k výborné spolupráci jsme se rozhodli jejích služeb využít i při následném pronájmu bytu. Přístup Veroniky byl profesionální a vždy se nám snažila vyjít vstříc a najít pro nás ideální řešení. Nastalé problémy řešila velice proaktivně k plné spokojenosti všech stran. Co bych dále ocenil byla její flexibilita a mobilita, kdy nebyl problém se operativně potkat kdykoliv a kdekoliv nám to vyhovovalo. Spolupráci s Veronikou mohu jen doporučit."

Marek Vlk , kupující

Koupě bytu/ pronájem bytu - Rezidence Zelené Město- Praha 9

Big thanks to Katy for helping with finding an apartment. Communication was easy and consistent, apartment was beautiful and the receiving was polite and friendly. She always had my best interest in mind, and I would definitely recommend her to anyone looking to find an apartment.
Tyra Larsson

Tyra Larsson - nájemkyně pronájem byt v Řeznické ulici

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]