Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Dobrý den,
Tímto bych chtěl velmi poděkovat paní Janě, za její velmi profesionální přístup, velmi milou až přátelskou komunikaci. Jo, když někdo umí a je profík, jako paní Janička, vše jde samo, neboť o vše se postará a vy jen podepíšete smlouvy. Top přístup! Určitě v budoucnu využijeme její služby znovu!
Děkujeme Jakub P.

Jakub Pešta

Chtěl bych vřele poděkovat paní Janě za její profesionální jednání při prodeji naší nemovitosti. Jana mi ukázala, že s lidským přístupem, obrovskou empatií a profesionalitou se dá opravdu dělat vše a v jakémkoliv oboru. V tom jejím to platí dvojnásobně. Od samého počátku prodeje, jeho realizace až po zdárné zakončení, kdy obě strany, jak kupující, tak prodávající jsme byly maximálně spokojeny. Mohl bych psát další a další chvály na její obdivuhodnou a poctivou práci plnou úsilí, které se Jana věnuje na 100%, ale zakončím to jednou větou. Všem, kteří se rozhodnou prodat či koupit jakoukoliv nemovitost, využijte služby Jany Vraštilové.
Jano, ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji ti, ať se daří.

S úctou

Petr Leščák

Petr Leščák

Můžeme vřele doporučit pana Vojtáška. Během krátké chvíle nám do bytu sehnal solidní nájemníky a vyřídil veškeré formality (focení, smlouvy, rezervaci, předání), aniž bychom u toho museli být fyzicky přítomní. Děkujeme!

Scheinostová

Velké Díky za trpělivé, vlídné, a lidské jednání panu Michaelovi Vojtáškovi

Aneta Málková

Pan Michael Vojtášek je profesionál ve svém oboru. Poradí, je ochotný, vstřícný a má přehled. Řešili jsme pronájem, vše klaplo bez problému. Skvělá práce. Moc děkuji.

Jana Šťástková

Rádi bychom poděkovali panu Vojtáškovi za perfektně odvedenou práci při realizaci prodeje bytu v Praze 6. Jeho přístup byl vždy vstřícný a nanejvýš profesionální. Jeho práci hodnotím velmi vysoko a doporučuji všem, kdo potřebuje využívat realitních služeb. Dělá čest svému oboru.

Lenka Hotmarová

Pan Vojtasek se naprosto skvele postaral o prodej naseho bytu, vse probehlo hladce, komunikace s nami jako majiteli, tak se zajemci byla profesionalni, cely proces probehl velmi rychle, a cena vyjednana panem Vojtaskem predcila nase ocekavani. Mockrat dekujeme, mohu jen doporucit!

Lenka Poul

Dobrý den, rádi by jsme zde poděkovali panu Michaelovi Vojtáškovi. S koupi bytu jsme neměli žádné zkušenosti a diky jemu se tak pro nás stala velmi příjemným zážitkem. Děkujeme za jeho profesionální a přitom velmi lidský přístup, který je v dnešní době tak vzácný. Měli jsme štěstí, že se nám naskytla možnost spolupracovat právě s ním, je to člověk na svém místě a je vidět, že své práci rozumí a vykonává ji rád. Jakub a Lada Kašovi

Lada Kaše

Chtěla bych poděkovat panu Michael Vojtášek za velmi profesionální přístup. Po celou dobu postupoval jistě a pečlivě, odvádí naprosto vynikající a profesionální práci. Doporučím 4fin. Doporučím Michael Vojtášek.

Victoria Homitchi

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat realitnímu makléři Michaelovi Vojtáškovi za jeho profesionální a přitom lidský přístup. Po celou dobu postupoval jistě a pečlivě, veškeré podklady byly připraveny kvalitně, přitom bez žádných průtahu, vše proběhlo bezpečně a podle mých představ. Mám radost, že jsem se potkala s tak seriózním realitním makléřem jako je on.

Jana Bíba

Prostřednictvím 4fin jsem realizovala prodej bytu. Díky profesionálnímu přístupu pana Michaela Vojtáška vše proběhlo rychle a hladce a výsledek beze zbytku splnil mé očekávání. Určitě ho mohu všem případným klientům doporučit.

Jitka Říhová

Pronájem bytu byl zrealizován p. Michaelem Vojtáškem díky jeho vstřícnému přístupu i přes coronavirová opatření bez problémů a zbytečného prodlení. Děkuji za spolupráci.

Petra Čápová

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]