Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

„Ačkoliv realitní kancelář Century 21 Harmony není příliš známá, setkala jsem se zde s naprostou profesionalitou, stoprocentním dodržováním předem stanovených lhůt a s právní pomocí. Panu Čihákovi bych tímto chtěla velice poděkovat za jeho profesionalitu a především za jeho lidské chování, protože právě lidskost se mezi lidmi poslední dobou velice rychle vytrácí. Děkuji Vám za vše a v pracovním i osobním životě Vám přeji jen úspěchy, štěstí a radost. Eva Stula“. HODNOCENÍ MAKLÉŘE: 5/5

EVA STULA

Doporučuji. Sešli jsme se, rychlá dohoda, profesionalní práce a úspěšný závěr v podobě dohodnutého pronájmu bytu.

Petr Gela

Velmi si cením u pana Paličky jeho profesionálního a upřímného přístupu, ale ještě více jeho lidskosti - žádný nátlak či intriky. Z naši společné spolupráce a komunikace, jsem měla vždy velmi příjemný pocit. Vše potřebné dokáže rychle zjistit, či ověřit. Vřele doporučuji!

Eva Jokes

Skvělá spolupráce, mohu jej doporučit pana Paličku, který ví...

Luboš Purmenský

Pana Paličku mohu jedině doporučit. Naprostá profesionalita, vstřícnost a vystupování. Nic pro něj nebyl problém a zařídil vše, co mohl a k mojí naprosté spokojenosti. Děkuji za realizaci prodeje.

Jiří Cigánek, Teplice

S paní Slezáčkovou jsme byli nadmíru spokojeni. Pomohla nám i po prodeji se spoustou záležitostí.
Dostali jsme na paní Slezáčkovou doporučení od sousedů odnaproti a určitě budeme i my doporučovat dále.

Robert Hrabovský

Pan Palička byl vstřícný a vše podrobně vysvětlil a zařídil. Moc díky.

Šárka Rožnovská

Jednání s panem Paličkou bylo velmi profesionální, příjemné, vstřícné, ohleduplné. Odpověděl nám vždy na všechny dotazy a snažil se najít vhodné řešení. Velice děkujeme za jeho čas a schopnosti.

Lenka Klacková

„Spolupráci s Petrem jsme využili při hledání vhodného nájemního bytu. Umožnil nám se vyhnout nepříjemným prohlídkám a ušetřit nám tak spoustu času, který jsme pak mohli věnovat myšlence našeho podnikání. Petr nás vždy informoval o všech relevantních nabídkách a efektivně filtroval možnosti podle našich požadavků. Díky jeho pomoci jsme rychle a bezproblémově našli ideální prostor pro naše podnikání. Rádi bychom doporučili Petra pro jeho spolehlivost a přístup k věci."

pan a paní Volákovi

„Jsme nadšení, že jsme měli možnost spolupracovat s Petrem. Jeho profesionální přístup nám výrazně ulevil od stresu a zabezpečil nám hladký průběh celého procesu. Dokázal efektivně řešit všechny situace a odstranit veškeré překážky, které nás potkali. Díky jeho pomoci jsme dosáhli našich cílů bez jakýchkoliv problémů. Doporučujeme Petra všem, kdo hledají spolehlivého a kompetentního realitního profesionála."

P. a J. Navrátilovi

Paní Slezáčková odevzdala fantastickou práci po všech stránkách, jsem velmi vděčná za její službu, která neměla hranice. Nebyl to pro ni snadný úkol, ale byla velice ochotná pomoci vyřešit všechny problémy za každé situace. Děkuji, že jsem mohla použít vašich služeb.

Alena Thomsenová

„Ráda bych oficiální cestou poděkovala paní makléřce Petře Krůčkové, kterou jsem si vybrala pro prodej mé nemovitosti. Osobně patřím mezi náročné zákazníky ve směru klientského sevisu, funkčnosti a preciznosti, zvláště jedná-li se o prodej nemovitosti, která byla mou srdcovou záležitostí. Přímé jednání s paní Krůčkovou od prvního momentu probíhalo na nejvyšší úrovni. Nadmíru profesionální jednání, rychlost, preciznost, smysl pro detail, vstřícnost, ochota a lidskost. To jsou důležité vlastnosti makléře pro to, aby proces prodeje proběhl v co nejkratším čase, s minimem starostí a s maximálním výsledkem. Paní Krůčková mě provedla procesem prodeje v obdivuhodně krátkém čase. Tímto ji upřímně děkuji a doporučuji všem budoucím zájemcům využít její služby.“
Lenka H. (zprostředkování prodeje bytu Praha 6)

„S paní Petrou Krůčkovou jsem byl velmi spokojen po celou dobu realizace prodeje naší nemovitosti. Postarala se o úplně o vše i o natočení krásného videa k inzerátu. Veškerá setkání byla vždy vedena na profesiální úrovni a vždy uměla velmi dobře poradit. Děkuji ještě jednou za vřelý přístup a za vše okolo zmíněného prodeje.“
Michal B. (zprostředkování prodeje horského apartmánu)

„S paní Petrou Krůčkovou jsem byla velice spokojená. Postarala se o prodej našeho pozemku za Prahou. Jednání i její přístup byl profesionální, na úrovni a vše proběhlo hladce a rychle. Doporučuji“.
Zuzana H. (zprostředkování prodeje nestavebního pozemku)

„Děkuji makléřce Mgr. Petře Krůčkové za skvělý průběh vyřízení našeho pronájmu bytu v Praze. Celá komunikace byla velmi rychlá a jasná, přístup paní makléřky lidský a vřelý. Velmi oceňuji možnost podpisu smluv elektronickým podpisem, který nám paní Krůčková umožnila, stejně tak nám vyřídila převod energií. Při předání bytu jsme od ní také dostali malou pozornost, s přáním šťastného a klidného bydlení v nové nemovitosti (to jsme upřímně nikdy nezažili). Služby a servis paní Petry Krůčkové mohu vřele doporučit, budete spokojeni.“
Monika J. (zprostředkování pronájmu bytu)

Sreality reference

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]