Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Na práci vašeho makléře pana Lea Gabriela jsem ocenil profesionální přístup, vstřícné a příjemné vystupování a také rychlé jednání. Vaší firmě dělá pan Leo Gabriel výborné jméno a rád jmenovaného makléře a vaší firmu doporučím i svým přátelům a známým.

Miroslav Maťátko

Pan Leo Gabriel je profík, budu doporučovat, máte ve svém týmu skvělého člověka.

Eva Štefanová

Pan Leo Gabriel nám zprostředkoval nelehkou akci "kulový blesk" prodej a zároveň koupi bytu tak, aby vše na sebe navazovalo. Přes naši nedůvěru k realitním kancelářím si nás získal. Ráda bych pozdvihla ochotu, flexibilitu, kreativitu a hlavně vřelý lidský přístup pana Gabriela. Velice ráda doporučím dále. Děkuji!

Radka Semeráková

Pan Leo Gabriel byl pro nás nesmírně příjemným překvapením v tom smyslu, že někdo v naší republice v tomto problematickém oboru je schopen pracovat profesionálně, ochotně, příjemně a plně ve prospěch svého klienta, ve kterém navíc tento pocit (že je zde zcela pro něj) naprosto nenuceně vyvolává. Setkání s takovýmto makléřem je pro klienta "výhra", kterou plně ocení až poté , co celá transakce je úspěšně završena. Aspoň taková je naše zkušenost a pana Gabriela, jako realitního makléře, plně doporučujeme.

manželé Trhlíkovi

Pana Leo Gabriela mohu vřele doporučit všem prodávajícím či kupujícím pro jeho profesionalitu, která tak nějak přirozeně vyplývá z jeho osobnosti. Svým lidským přístupem a klidem, který z pana Gabriela vyzařuje, dokáže provést celou obchodní transakcí s takovou lehkostí a nadhledem, že jeho stoprocentní profesionalita je vlastně přidanou hodnotou v celém procesu prodeje nemovitostí. Služby pana Gabriela opravdu ráda doporučím každému, koho prodej nebo nákup nemovitostí čeká. Děkuji Vám, pane Gabrieli !

Daniela Wiesner

S koupí nemovitosti přes realitní kancelář jsme doposud neměli žádné zkušenosti a protože jsme konečně po dlouhém hledání našli přesně to, co jsme hledali, logicky jsme po důkladném pročtení všemožných zkušeností s jednáním různých realitních makléřů na internetu měli obavy. Ty se však prakticky ihned po setkání s panem Gabrielem rozplynuly a během následujících týdnů intenzívního kontaktu s ním jsme si říkali, jestli není ve svém oboru tak trochu výjimkou. Jeho znalost věci, skvělá komunikace, podpora nad rámec jeho povinností a v neposlední řadě jeho velmi lidský, v dobrém slova smyslu neformální a přitom profesionální přístup nás utvrdil v tom, že i v dnešním světě dravého businessu jsou stále ještě lidé, pro které není spokojenost klientů pouhým pojmem. Děkujeme za veškerou pomoc a vstřícnost, jste člověkem na správném místě!

Kamila Šebková

Pana Gabriela mohu jen doporučit. Námi dohodnutá spolupráce proběhla bez sebemenších problémů. Prodej nemovitosti trval sice o malinko déle než jsme předpokládali, ale pan Gabriel odvedl svou práci na jedničku. Kupec se nakonec našel a prodej se uskutečnil. Oceňuji profesionální přístup s vřelým přístupem k lidem.

Mgr. Jiří Dobiáš

S panem Gabrielem jsem byla moc spokojená. Má ohromný přístup k zákazníkovi. Mohu vřele doporučit.

Jandová

Pracuji v Modré pyramidě a s klientem jsme řešili financování, spolupráce s panem Gabrielem proběhla velmi hladce, perfektní komunikace a spolehlivost. Kéž by všichni realitní makléři na trhu byli na stejné úrovni. Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Hana Ernestová

Pan Gabriel mi zprostředkoval koupi bytu v Milovicích. Jeho příjemný a lidský přístup mi dodával sílu při řešení problematických situací, které se během prodeje vyskytly. Díky jeho profesionalitě koupě proběhla v klidu, pohodě a spokojenosti. Ještě jednou moc děkuji a ráda doporučím vaše služby dále.

Michaela Ernestová

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]