Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Úspěšný prodej nemovitostí s CENTURY 21

Naším cílem je prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu v požadovaném čase. Při tom zajišťujeme roli partnera, na kterého se klient může spolehnout, a pomůžeme s náročným procesem prodeje nemovitosti.

Proč prodat s CENTURY 21
Prodejte co nejlépe

Prodejte co nejlépe

Opravdu dobře prodat Vaši nemovitost zvládne nejlépe náš profesionální realitní makléř.

K rozhodnutí o změně bydlení může vést mnoho důvodů: stěhování za rodinou, za prací, za novou výzvou či řešení méně příjemných životních situací.

Prodej nemovitosti je vždy významnou finanční operací. Prodat co nejvýhodněji je tak logickou potřebou prodávajícího.

Magie, nebo strategie?

Magie, nebo strategie?

Základem úspěšného prodeje nemovitosti je správně sestavený marketingový plán prodeje.

Proces prodeje nemovitosti bývá z pohledu prodávajících někdy mylně považován za jednoduchý.

Nejde o žádnou magii, nýbrž o strategii postupných kroků, jejichž správný výběr a cílení rozhodují o úspěchu prodeje.

Naše lety ověřené know-how, vylepšené o moderní postupy a nástroje realitního zprostředkování, zajišťuje největší šanci na úspěšný, výhodný prodej.

Znám svou cenu?

Znám svou cenu?

Tržní posouzení nemovitosti je nezbytnou součástí úspěšného prodeje.

Úspěch realitní transakce určují její dva hlavní parametry: cena a čas. Cílem prodávajícího je prodat svou nemovitost za co nejvíce peněz v akceptovatelném čase.

Aktuální tržní cenu nemovitosti neurčuje její původní pořizovací cena ani přání majitele. Jde více o statisticky změřenou hodnotu, respektive cenu srovnatelných nemovitosti v dané lokalitě v kombinaci s kvalitou jejího provedení.

Ukažte krásu

Ukažte krásu

Vyvolat zájem o nemovitost poutavou prezentací je jednou z největších přidaných hodnot dobrého realitního makléře.

Příprava nemovitosti, home staging, kvalitní fotografie, videoprohlídka, 3D sken nemovitosti, text inzerátu, to vše dnes patří do výbavy profesionálního realitního makléře.

Naši makléři vám rádi připraví opravdu poutavý inzerát vaší nemovitosti a počet zájemců o prohlídku tak výrazně zvýší.

Ukažte se

Ukažte se

Realitní inzertní portály, a zejména jejich maximální využití zajišťují prodávajícím klientům největší možnou viditelnost jejich nemovitosti na realitním trhu.

Tu doplňují vývěsky ve výlohách realitních kanceláří, venkovní plachty a stále více využívané propagace na sociálních sítích.

Efektivní inzerce na všech zmíněných inzertních serverech je silnou stránkou renomovaných realitních kanceláří. CENTURY 21 disponuje také vlastním inzertním portálem century21.cz.

Uzavření obchodu

Uzavření obchodu

Uzavření obchodu je posledním důležitým krokem před završením celé transakce.

Vyjednávání o obchodních podmínkách transakce však bývá někdy náročné a zdlouhavé. Vyjednávací schopnosti Vašeho makléře mohou mít přidanou hodnotu, díky které se prodej Vaší nemovitosti stane skutečně úspěšným.

Podpisem dohody o rezervaci a následně, po uhrazení rezervačního depozita, také kupní smlouvy za podpory právní kanceláře pak dochází k formálnímu potvrzení právního aktu prodeje.

Poprodejní servis

Poprodejní servis

Koupí, respektive prodejem transakce ještě zcela nekončí. Zároveň začíná něco nového. Je potřeba dořešit několik věcí...

Koupí/prodejem nemovitosti se vlastnictví nemovitosti převádí na nového majitele. Nemovitost je třeba řádně předat se správně sepsaným předávacím protokolem se stavy vodoměrů a měřidel energií. Následně se energie přepisují na nového majitele a účastníci transakce podávají příslušná daňová přiznání dle zákonů ČR.

I těmito kroky Vás dobrý makléř provede.

Plánujete prodat nemovitost?

Svěřte prodej do rukou opravdových profesionálů z řad makléřů CENTURY 21.
Prodejte bez starostí a za nejvýhodnější cenu na trhu.

Jakou nemovitost chcete prodat?