Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Veronika Kalousková


CENTURY 21 Style Happy

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.
Makléřka kanceláře CENTURY 21 Style Happy

Důvěra klienta je pro mě tou největší odměnou.

Veronika Kalousková

KAREL A ZDENKA DAŇHELOVI
Dobrý den, dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali paní Veronice Kalouskové za zprostředkování prodeje našeho bytu a koupi domečku ve Věžkách. Bylo to pro nás velmi těžké rozhodnutí vzhledem k našemu věku a taky dvaatřicetiletému pohodovému soužití v bytě na ulici Talichova. Trpělivost nám naslouchat, příjemné vystupování i vizáž paní Kalouskové nám po celou dobu dodávala odvahu změnit náš způsob života a splnit si na "stará kolena" velké přání mít vlastní domeček s bezbariérovým přístupem. Dokázala zkoordinovat ještě další 3 účastníky řetězce, kteří byli do akce prodej-koupě zapojeni. Neměla to s námi jednoduché a stejně jako my všichni určitě prožila i nějakou tu tzv. bezesnou noc. Vše dopadlo na výbornou a za to jí patří vřelý dík. Děkujeme za Vaše služby, jsme rádi, že jsme zvolili Vaši realitní kancelář a pokud bychom v budoucnu potřebovali my nebo naši známí zprostředkovat prodej, nebo koupi nemovitosti určitě se obrátíme na Vás. Přejeme Vám hodně štěstí.

Prodej bytu 3+1, Talichova, Kroměříž

ZDENA DRYÁKOVÁ A MILAN ROUBALÍK
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci při prodeji bytové jednotky v Holešově. V loňském roce jsme se obrátili na Vaši kancelář s požadavkem prodat byt 3+1 včetně garáže. Prodej bytu si vzal na starost pan Kalousek, poté paní Kalousková. Ačkoliv se prodej za námi požadovanou cenu zdál od začátku nemožný, paní Kalousková udělala maximum pro to, aby byl znabídkován dle našich představ. Kupec se nakonec našel ve velmi krátké době a vše dopadlo ke spokojenosti jak nás jako prodávajících, tak kupujících. Děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných prodejů.

Prodej bytu 3+1, Kráčiny, Holešov

JARMILA SKÁCELOVÁ
Děkuji paní makléřce Veronice Kalouskové za zprostředkování prodeje nemovitosti v obci Vrbka. S průběhem prodeje jsem byla velmi spokojena, paní Kalousková je velmi milá, vstřícná a ochotná. Pokud by někdo z okruhu mých známých v budoucnu potřeboval služby realitního makléře, určitě bych mu paní Kalouskovou doporučila. Ještě jednou za zprostředkování děkuji.

Prodej rodinného domu, Vrbka

PETRA KOSOVÁ
Dobrý den, paní Kalousková, děkuji Vám za ochotu. Bylo mi velice příjemné s Vámi komunikovat a přeji Vám mnoho úspěchu a co nejvíce spokojených klientů.

Prodej bytu 1+1, Pilařova, Kroměříž

Manželé ŠÁRKA A JIŘÍ JABLUNKOVI, Kroměříž
Při prodeji našeho bytu jsme využili služeb realitní kanceláře Century 21 Style Happy v Kroměříži. Ujala se nás paní Veronika Kalousková, která s námi velmi vlídným způsobem řešila všechny záležitosti. Komunikace jak osobní, telefonická i písemná byla vždy na vysoké úrovni, rovněž se nám líbila "čistá" práce celého týmu spolupracovníků. Opravdu můžeme doporučit díky profesionálnímu vedení veškeré agendy.

Prodej bytu 1+1, Pilařova, Kroměříž

Mgr. JIŘINA ŠIŠKOVÁ
Paní Kalousková, chtěla bych Vám Touto cestou poděkovat za Vaši práci. Při koupi bytu jste pro mě zajišťovala ochotně veškeré kompletní služby a to vždy milým a laskavým způsobem. Po celou dobu jsem se mohla zcela spolehnout na Vaši profesionální péči při zpracování návrhů smluv, které jste se mnou vždy trpělivě a svědomitě projednávala. Vždy jste mě aktuálně informovala o všech dalších postupech a termíny schůzek jste ochotně podřizovala mým potřebám. Byla jste především mou psychickou podporou při jednáních s prodejcem i s advokáty při úředních jednáních. Při přepisu energií v kupovaném bytě jste pro mě znamenala bezpečnou záruku profesionálního přístupu. I zde jste byla ochotná a vstřícná, i když to z našich důvodů probíhalo až pozdních večerních hodinách, dávno po Vaší pracovní době. Velmi oceňuji Vaši profesionalitu a erudovanost, a hlavně to, že je na Vás vidět, jak Vás Vaše práce baví a naplňuje. Přeji Vám, paní Veroniko Kalousková, hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů!

Prodej bytu 2+1, Tovačovského, Kroměříž

RENATA KREJZLOVÁ
Ráda bych Vám touto cestou jménem svým i své babičky L. Valáškové chtěla poděkovat za spolupráci při prodeji rodinného domu. Rozhodně bych chtěla vyzdvihnout Váš vstřícný, flexibilní a profesionální přístup při prodeji výše zmiňovaného rodinného domu. A určitě se v budoucnosti na Vás a realitní kancelář 21Century s důvěrou obrátím a rozhodně Vás doporučím, nejenom svým přátelům, ale i kolegům. Ještě jednou děkuji.

Prodej rodinného domu, Pačlavice

MARTIN HOMOLKA
Velmi profesionální makléř, se kterým je každá schůzka potěšením. Veškeré otázky jsou zodpovídány velice rychle a v požadované kvalitě. Takový servis se již moc nevidí. Děkuji

Prodej bytu 3+1, Spáčilova, Kroměříž

JANA HUVAROVÁ
Profesionální přístup, milé a vstřícné jednání.

Prodej rodinného domu, Němčice u Holešova

RADEK PECHÁČEK
Skvělý přístup. Perfektní komunikace. Férová a milá paní.

Prodej bytu 3kk, Masarykova, Holešov

MARTINA ŠULÉŘOVÁ
Chtěla bych velmi poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Byla jsem velmi spokojena s přístupem, informacemi a ochotou paní Kalouskové během celého procesu prodeje. Oceňuji také velmi pružnou komunikaci a zpětnou vazbu. Pokud bych chtěla v budoucnu využít služeb realitního makléře, obrátila bych se bez váhání opět na Vás.

Prodej bytu 3+1, Spáčilova, Kroměříž

HANA JAVŮRKOVÁ
S prací paní Veroniky Kalouskové jsem byla spokojena.

Prodej rodinného domu, Němčice nad Hanou

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 739 557 876 [email protected]