1 379 nemovitostí, 280 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

Mgr. Josef Hanáček

Lokalita
Obsahuje text
Mgr. Josef Hanáček

T:
+420 734 891 538
Hodnocení klientů
 
100 %
Dušan Bednařík
nevyplněno slovní hodnocení
více
O mně

Jmenuji se Josef Hanáček. Ještě donedávna jsem pracoval jako učitel na základní škole. Souběžně s touto profesí jsem se od roku 2002 začal pohybovat i ve světě financí coby finanční poradce. Každý finanční plán, který jsem kdy vypracoval pro své klienty, dříve nebo později končil potřebou zajistit bydlení rodině nebo dětem.
Jsem otcem dvou malých dětí a jednoho vysokoškoláka. Vím tedy moc dobře, že rodina potřebuje především plně finančně zajistit, zabezpečit děti pro studium a další život v dospělosti a také kvalitní, moderní bydlení.
Začal jsem tedy sledovat i nabídky realitních serverů i práci realitních makléřů. Zjistil jsem, že to je to, co by mne skutečně bavilo a naplňovalo. A protože vím, že každá změna mě posune v životě zase o kus dál, opustil jsem učitelskou profesi, rozloučil jsem se s žáky a našel si cestu do realitní kanceláře Century 21 RELAX ve Vyškově. Zde mám zázemí pro svoji práci a scházím se tu se svými klienty.
Co je pro mne nejdůležitější? Našel jsem zde bezva kolektiv stejně naladěných lidiček. A to mne motivuje k tomu, abych i nadále rozvíjel své profesní znalosti v oblasti realit a financí ku prospěchu svých klientů.
S čím vám tedy pomohu? Společně prodáme, koupíme nebo pronajmeme vaši nemovitost za co nejvíce peněz a v co nejkratším čase.
Myslím, že teď už o mně víte (téměř) všechno. Tak neváhejte a obraťte se na mě. Spolu to určitě zvládneme.
Budu se těšit na setkání s vámi.

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

CENTURY 21 Relax
Adresa: 9. května 695/14a, Vyškov
IČ: 05852501, odpovědná osoba: Lukáš Černík
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací