1 157 nemovitostí, 270 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

Mgr. Josef Hanáček

Lokalita
Obsahuje text
Mgr. Josef Hanáček

T:
+420 734 891 538
Hodnocení klientů
 
100 %
Dušan Bednařík
nevyplněno slovní hodnocení
více
O mně

Jmenuji se Josef Hanáček.

Jsem otcem dvou malých dětí. Vím tedy moc dobře, že rodina potřebuje především plně finančně zajistit, zabezpečit děti pro studium a další život v dospělosti a také kvalitní, moderní bydlení.

A jak je známo, každá změna posune člověka v životě zase o kus dál. Začal jsem tedy sledovat nabídky realitních serverů a práci realitních makléřů. Zjistil jsem, že to je to, co by mne skutečně bavilo a naplňovalo. Opustil jsem učitelskou profesi a našel si cestu do realitní kanceláře Century 21 RELAX ve Vyškově.

Svoji práci se snažím odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, připravuji 3D scan nemovitosti, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase k vaší plné spokojenosti.

S čím vám tedy pomohu? Společně prodáme, koupíme nebo pronajmeme vaši nemovitost za co nejvíce peněz a v co nejkratším čase.

Myslím, že teď už o mně víte (téměř) všechno. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Budu se těšit na setkání s vámi.

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

CENTURY 21 Relax
Adresa: 9. května 695/14a, Vyškov
IČ: 05852501, odpovědná osoba: Lukáš Černík
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací