Prodej byty 3+1, 68 m² - Český Těšín
Družstevní
Stav: Před rekonstrukcí
Lodžie
Sklep
ID: 884425
Prodej byty 3+1, 68 m² - Český Těšín
Skvělá dispozice, možnost zařídit si byt podle svého a jedna z nejlepších lokalit v Českém Těšíně. To jsou hlavní body, které vystihují tento velmi zajímavý byt pod beskydskými kopci. A právě zde může být váš nový domov.
Toto bydlení má za mě opravdu velký potenciál. Byt byl částečně zrekonstruován v roce 2004 a jelikož byl až do teď velmi dobře opečováván, dá se bez větších úprav obývat dále. Nicméně je vhodný i pro ty z vás, kteří by si ho rádi upravili dle svého gusta. Jistě oceníte i příjemně nízké měsíční náklady nebo osobní vlastnictví.
A teď tedy něco málo k lokalitě... Co vám může ulice Kysucká a její okolí nabídnout? Zajisté veškeré výhody centra města. V pěší vzdálenosti naleznete naprosto vše, co k životu potřebujete – obchody, školu, školku, lékaře, poštu... A parkování? Můžete využít parkování jak před, tak i za domem.
Zaujalo vás bydlení v této vyhledávané části města a rádi byste vše viděli na vlastní oči? Buďte mezi prvními zájemci, zavolejte a rezervujte si svůj termín prohlídky včas. Budu se na vás těšit.
| kategorie | Byty 3+1 |
|---|---|
| lokalita | 1790/5, Český Těšín |
| kraj | Český Těšín |
| velikost | 3+1 |
| vlastnictví | Družstevní |
| plocha užitná | 68 m² |
| podlaží umístění | 6. patro (7. NP) |
| stav objektu | Před rekonstrukcí |
| typ stavby | Panel |
| energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
|---|---|
| sklep | Ano (2 m²) |
| balkón | Ne |
| lodžie | Ano (3 m²) |
| terasa | Ne |
| parkování | Na ulici |
| voda | Veřejný vodovod |
| elektřina | 230 V |
| kanalizace | Veřejná kanalizace |