Prodej chaty u Vltavy, 30 m², pozemek 490 m², Dolánky - Zlončice
Osobní
Stav: Před rekonstrukcí
Zahrada
Terasa
ID: 964748
Prodej chaty u Vltavy, 30 m², pozemek 490 m², Dolánky - Zlončice
REZERVOVÁNO! Toužíte po místě, kde čas plyne pomaleji, kde ráno začíná tichým šuměním listů a výhledem na řeku Vltavu – a přitom nechcete být daleko od Prahy? Pak vás toto místo nadchne.
Nabízíme vám možnost upravit si podle vlastních představ dřevěnou chatu o ploše cca 30 m², která se nachází na spodním okraji svažitého, kaskádovitě řešeného pozemku o velikosti 490 m² v oblíbené lokalitě Dolánky u Zlončic. Chata je určena k rekonstrukci, nebo může posloužit jako základ pro výstavbu zcela nového objektu – třeba i k trvalému bydlení.
Současná dispozice zahrnuje vstupní terasu, malou kuchyň a dva pokoje. V zadní ložnici jsou kamna na tuhá paliva. Za chatou se nachází kolna na uložení zahradního nářadí a stavebního materiálu.
Z pozemku se otevírá krásný výhled na řeku a okolní přírodu. Díky jihozápadní orientaci je ideální pro pěstování sluncemilných rostlin a stromů – broskvoní, meruněk, fíkovníků či vinné révy.
Do chaty je zavedena elektřina a k dispozici je nově vybudovaná vrtaná studna. Na pozemku je v současnosti umístěno suché WC, nicméně je povolena jímka o kapacitě 7 m³, na kterou je možné objekt napojit.
K chatě pohodlně dojedete autem, ale můžete si užít i romantiku přívozu pro pěší nebo cestu vlakem. Nedaleko se nachází oblíbené sezónní občerstvení „U Prasátek“. Pro každodenní nákupy poslouží nový Retail park Kozomín u sjezdu z dálnice D8 (9. km), kompletní občanskou vybavenost pak nabízejí Kralupy nad Vltavou (cca 5 km). Pozemek leží mimo záplavovou oblast. Parkování možné přímo pod chatou (několik schodů) na pozemku ve vlastnictví Povodí Vltavy.
Vjezd na pozemek je možný přímo k objektu.
Toto místo ocení všichni, kdo hledají klid, blízkost vody a přírody, a přitom chtějí mít Prahu stále na dosah.
Ráda vám poskytnu další informace i domluvím osobní prohlídku – neváhejte mě kontaktovat.
kategorie | Chaty |
---|---|
lokalita | 7, Zlončice |
kraj | Středočeský kraj |
velikost | 2+1 |
vlastnictví | Osobní |
plocha užitná | 30 m² |
plocha pozemku | 495 m² |
plocha zastavěná | 35 m² |
počet podlaží | 2 NP |
stav objektu | Před rekonstrukcí |
typ stavby | Dřevostavba |
typ domu | Jednopodlažní |
energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
---|---|
výtah | Ne |
sklep | Ne |
balkón | Ne |
terasa | Ano (4 m²) |
rok výstavby | 1960 |
komunikace | Zpevněná |
parkování | Na ulici |
plyn | Není |
voda | Studna |
elektřina | 380V |
kanalizace | Žumpa |