Pronájem bytu 2+kk 60 m² Jurkovičova, Praha - Háje
Osobní
Stav: Velmi dobrý
Balkón
Sklep
Výtah
Měsíční záloha za služby je 1 600 Kč za 1 osobu. Poplatek za elektřinu cca 1150 Kč měsíčně, dle spotřeby. Energie se převádí na nájemce.
ID: 980564
Pronájem bytu 2+kk 60 m² Jurkovičova, Praha - Háje
Hledáte útulné moderní bydlení v klidné a příjemné části Prahy?
Nabízím Vám k pronájmu skvěle řešený byt 2+kk s balkonem, který se nachází na adrese Jurkovičova 970/8, Háje, 14900 Praha.
Plocha bytu je 59,66 m², balkon má rozlohu 9,2 m² a k bytu náleží také sklepní kóje o velikosti 1,2 m². Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí budovy s výtahem a je okamžitě volný k nastěhování.
Při vstupu do bytu vás přivítá prakticky řešená předsíň, která zajišťuje pohodlný přístup do všech částí domova. Dominantou interiéru je velkorysý obývací pokoj s jídelní částí a kuchyňským koutem, odkud se velkým oknem vstupuje na prostorný balkon s výhledem. Levou část bytu tvoří klidová zóna s ložnicí, jejíž největší předností je přilehlá samostatná šatna nabízející velkorysé úložné prostory. Praktickou dispozici doplňuje koupelna s vanou a oddělená toaleta přístupná z chodby, což zajišťuje maximální komfort a soukromí pro obyvatele i hosty. V interiéru bytu je částečně zařízen, kuchyňská linka je vybavena spotřebiči, zbylé místnosti pak nábytkem (viz. fotografie).
Měsíční nájemné činí: 24 500 Kč
Měsíční zálohy za služby a 1 osobu: 1 600 Kč
Elektřina se přepisuje na nájemníka: cca 1 150 Kč/měs.
Jistota (vratná kauce): 49 000 Kč
Byt se nachází v žádané lokalitě Prahy 11, kde je vynikající dostupnost veřejné dopravy (metro C - Háje, autobusová zastávka: Metodějova, Háje) a veškerá občanská vybavenost. Lokalita také nabízí bohaté možnosti pro sportovní vyžití a relaxaci v blízkých parcích a Milíčovském lese.
Pronájem tohoto bytu představuje ideální příležitost pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení v příjemném prostředí s rychlým přístupem do centra města. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Informace o PENB bude dodána a aktualizována.
Prohlídky jsou možné od 1. 6. 2026, byt je připravený k nastěhování ihned.
Neváhejte se mi ozvat pro více informací nebo sjednání prohlídky!
| kategorie | Byty 2+kk |
|---|---|
| lokalita | Jurkovičova 970/8, Praha |
| kraj | Hlavní město Praha |
| velikost | 2+kk |
| vlastnictví | Osobní |
| plocha užitná | 60 m² |
| podlaží umístění | přízemí (1. NP) |
| stav objektu | Velmi dobrý |
| typ stavby | Smíšená |
| energetická náročnost | B – velmi úsporná |
|---|---|
| výtah | Ano |
| sklep | Ano |
| balkón | Ano (9,2 m²) |
| terasa | Ne |
| rok výstavby | 2011 |
| parkování | Na ulici |
| elektřina | 230 V |
| datum nastěhování | Ihned |
Zaujala vás tato nemovitost?