1 165 nemovitostí, 271 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Alex

Lokalita
Obsahuje text

 

Reference našich klientů

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali za pomoc při zprostředkování koupě bytu paní Sylvii Kalinové, díky které se nám podařilo úspěšně zrealizovat náš dlouhodobý záměr, týkající se pořízení nemovitosti.

Nejen, že koupě bytu proběhla rychle a hladce, ale především paní Kalinová se chovala naprosto profesionálně, při našich dotazech nám vždy vyšla vstříc a o všech náležitých krocích nás ochotně předem informovala. V podstatě jsme se tudíž nemuseli vůbec o nic starat a vše bylo perfektně zařízeno.

Pokud budou naši známí do budoucna potřebovat služby realitní kanceláře, rádi jim doporučíme právě Vaši kancelář a konkrétně paní Kalinovou. Její přístup je profesionální, korektní a v neposlední řadě i lidský, což je v dnešní době vzácná kombinace. Její dobrou devizou nepochybně je i to, že jakékoliv jednání dokáže vést na velmi dobré úrovni v anglickém jazyce.S pozdravem
manželé Jiří a Jaroslava Kavalírovi 


 

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za odvedenou práci paní Jany Kolegarové, kterou jsme oslovili s prodejem našeho domu v Praze Uhříněvsi. V minulosti jsem využila služeb několika konkurenčních realitních kanceláří, ale nikdy jsem se službami nebyla tak spokojená.
Paní Kolegarová mi vycházela se vším maximálně vstříc, vždy přijela včas, prohlídky domu vedla s ohledem na naši přítomnost. Velmi si vážím její empatie, se kterou mi pomohla překonat nelehký úkol v mém životě.

V dnešní době takový přístup není standardní a já si její dobře odvedené práce velmi považuji.

Moc děkuji!

S pozdravem

Jana Machačová 


 

Dobrý den pane Hroudo,

chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za poskytnuté služby během nedávného prodeje mé nemovitosti na Letné. Velice si cením Vašeho profesionálního i lidského přístupu a pomoci při řešení někdy dost neobvyklých situací, které pro mne připravila kupující a její právní poradci. Jsem rád, že jsem Vašich služeb využil, sám bych s prodejem měl asi velké problémy. Ještě jednou Vám, Vaší kanceláři a mgr. Nezvalové děkuji za zprostředkování prodeje a následné rychlé převedení peněz.

Přeji Vám hezké a klidné svátky a mnoho spokojených klientů, jako jsem já.

 

Jan Roubíček


 

Spolupráce s Janou Kolegarovou byla od našeho prvního setkání velmi milá, příjemná a profesionální. Dokázala nám vysvětlit věci, kterým jsme nerozuměli, zprostředkovala komunikaci mezi všemi zúčastněnými stranami.

Díky pozitivní zkušenosti při koupi nového bytu, jsme Janu požádali o prodej toho starého, i přesto, že toto již měl na starost jiný realitní makléř.  A naše rozhodnutí se ukázalo jako správné. Díky za spolupráci

 

Tereza a Beau Pelletier


 

Profesionalita a pozitivní přístup, dělají z paní Kolegarové makléře „na svém místě“.

Nadstandardní služby jsou pro paní Kolegarovou naprostou samozřejmostí.

 

Jan Valíček, hypotéční poradce KB


 

Makléřku Janu Kolegarovou velmi doporučujeme, nabízí profesionální služby, velice se vyzná a orientuje na trhu, je spolehlivá, pečlivá a flexibilní. Její preciznost, přátelský přístup a vystupování zaručí bezpečný a příjemný prodej-nákup vašich nemovitostí.

 

Irena DeLave

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací