Bydlení či investice?

Kvalita bydlení odráží kvalitu života. Při koupi nemovitosti pro účely bydlení rozhoduje o jejím výběru nejen její aktuální tržní hodnota, ale také Vaše ochota si za kvalitu bydlení připlatit.

Investiční nákup nemovitosti je pak motivován snahou investici zhodnotit či případně konzervativním způsobem uchovat hodnotu peněz.
V obou případech Vám s výběrem vhodné nemovitosti ke koupi rádi poradíme.

Bydlete co nejlépe

Bydlete co nejlépe

Výběr nemovitosti vhodné ke koupi se řídí potřebami kupujícího, tedy parametry odpovídajícími na hlavní otázky koupě:

  • lokalita a okolí?
  • typ nemovitosti (byt, dům)?
  • konstrukce a stáří stavby?
  • velikost a dispozice?
  • vybavení nemovitosti?

Vyhledání nemovitosti není složitý proces. Realitní webové vyhledávací portály jsou dnes zdarma dostupné a jejich vyhledávací mechanismy jednoduché a srozumitelné. Nemáte čas nebo chuť se vší inzercí na trhu zabývat? Pomůžeme Vám.

Výhodná koupě

Výhodná koupě

Koupě nemovitosti bývá obvykle motivována touhou kupujícího bydlet v novém vysněném bydlení. Cena bydlení však nemusí vždy odpovídat její hodnotě.

Výjimečný pocit z vybrané nemovitosti je přinejmenším rozumné sladit s jejím tržním oceněním. Posouzení technického stavu provedené specializovanou firmou pak vhodnost výběru potvrdí či vyvrátí.

Tržní posouzení vypracované realitním makléřem na základě statistických dat a znalosti lokality bývá významným pomocníkem při koupi nemovitosti.

Objevte hodnotu

Objevte hodnotu

Většinu věcí v našem životě vybíráme podle toho, zda se nám líbí. Nejinak je tomu i u výběru nemovitosti.

První, co nás na propagaci nemovitosti zaujme, je vždy její vzhled. Fotky bytu či domu nebo jejich okolí nás jako první donutí uvažovat o prohlídce.

Někdy však pouhá dispozice v kombinaci s lokalitou a nízkou cenou nemovitosti danou jejím stavem mohou být díky naší představivosti „trefou do černého“.

Ideální nemovitost ke koupi by měla splňovat naše představy o její využitelnosti a příjemném pocitu z jejího užívání.

Kde hledat

Kde hledat

Nejdůležitějším místem pro vyhledávání nemovitostí ke koupi jsou realitní inzertní portály. Portál sreality.cz pokrývá zhruba 80 % nabídky na trhu.

Téměř celou nabídku na trhu lze nalézt současným vyhledáváním na portálech reality.cz, reality.idnes.cz, hyperrality.cz, realitycechy.cz, reality.bazos.cz a bezrealitky.cz.

Vyhledávání může na základě dohody pro klienty provádět realitní makléř. Nejde však o složitý proces a většina kupujících jej nejlépe zvládne sama.

Na Vaší straně

Na Vaší straně

V okamžiku výběru nemovitosti se realitní transakce stává právním aktem. Jde o proces rezervace, zajištění úvěrového financování a uzavření kupní smlouvy s následným zápisem nového vlastníka do katastru nemovitostí.

To vše s bezpečným převodem finančních prostředků od kupujícího k prodávajícímu. Pokud je makléř prodávající strany profesionál, celým procesem koupě nemovitosti Vás provede.

Pokud máte svého „rodinného“ makléře, kterému věříte a máte s ním pozitivní zkušenosti, doporučujeme vyžádat si jeho asistenci.

Bydlete s radostí

Bydlete s radostí

Výběr nemovitosti k bydlení.

Pokud je makléř prodávající strany profesionál, celým procesem koupě nemovitosti Vás provede.

Pokud máte svého „rodinného“ makléře, kterému věříte a máte s ním pozitivní zkušenosti, doporučujeme vyžádat si jeho asistenci.

Plánujete koupit nemovitost?

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů z řad makléřů CENTURY 21.
Kupte nemovitost bez starostí a za co nejlepších podmínek.

Jakou nemovitost chcete koupit?