1 165 nemovitostí, 271 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Bonus Brno

Lokalita
Obsahuje text
CENTURY 21 Bonus Brno
Adresa: Křenová 241/69, Brno, Brno-město
IČ 26887312; odpovědná osoba: Dagmar Komárková
Počet makléřů: 24
Nemovitostí v nabídce: 143

Rezervační účet
2000521753 / 2010
Popis realitní kanceláře

Jsme nejepší realitní kancelář roku 2019

Získali jsme 1. místo mezi všemi kancelářemi CENTURY 21. Jsme nejlepší a jsme na to pyšní. Vážíme si všech našich klientů, kteří nám důvěřovali a svěřili se právě nám. Bez nich bychom tak skvělých výsledků nedosáhli.

Úspěšně Vám pomáháme ve světě realit od roku 2003. Díky tomu máme za sebou již tisíce realizovaných obchodů a spokojených klientů. V rámci Brna, ale i celé ČR patříme mezi největší realitní kanceláře. Pevně věříme, že spolupráce s profesionální realitní kanceláří má smysl, protože to, kde bydlíme, má obrovský vliv na kvalitu našeho života, naše myšlenky a následně i naše činy.
Reality jsou naši srdeční záležitostí. Staly se naši vášní, radostí a součástí našeho života. To vše se reflektuje v naší práci, kdy je pro nás spokojenost klienta na prvním místě.

Profesionalita, upřímnost, přesnost a důvěra. Toto jsou kvality, kterých si při jednání s našimi klienty nejvíce ceníme. Ke všem přistupujeme individuálně a s velkou péčí, protože si uvědomujeme, že prodej či koupě nemovitosti je pro mnohé z nich velký životní krok.

Jsme tým přátelských lidí. Každý z nás je specialistou ve svém oboru a s upřímným zájmem pomoci klientovi. Přijděte k nám na dobrou kávu, kde spolu můžeme probrat i vaše otázky nejen ohledně realitního trhu.

Lokalita

Jihomoravský, Brno-město, Brno-venkov

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

Ocenění
Fotografie kanceláře
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací