1 165 nemovitostí, 271 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Dream Praha

Lokalita
Obsahuje text
CENTURY 21 Dream Praha
Adresa: Radlická 759/32, Praha 5, Hlavní město Praha
IČ: 06341811, odpovědná osoba: Petr Vošmík
Počet makléřů: 10
Nemovitostí v nabídce: 37

Rezervační účet
290038516/0300
Popis realitní kanceláře

Hledáte pro sebe nebo svojí rodinu ideální bydlení? Potřebujete pomoci s prodejem nebo pronájmem? Naše realitní kancelář Dream Praha je pro Vás tou správnou volbou.

Kancelář Dream Praha již na realitním trhu působí velmi úspěšně řadu let a nyní se majitelé rozhodli své podnikání rozšířit. Naši zakladatelé se věnují realitám již od roku 1998. Za naší kanceláří stojí silné a spolehlivé vedení, které je zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb.

V naší kanceláři na Praze 5 – Anděl Vám nabízíme komplexní realitní, právní i hypoteční služby. Co je pro Vás problémem, je pro nás výzvou. Najdeme pro Vás bydlení Vašich snů, pomůžeme Vám s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti. Rozhoupeme i Vaše podnikání a najdeme pro Vás ideální prostory dle Vaší specifikace.

Dostali jste se do finančních potíží? Vaši situaci Vám pomůžeme vyřešit oddlužením nebo výkupem nemovitosti.

Zakládáme si na tom, abyste byli s naší prací spokojeni, znovu se na nás obraceli a s důvěrou nás doporučovali svým známým, rodině a přátelům. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Lokalita

Hlavní město Praha, Středočeský

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

Fotografie kanceláře
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací