1 277 nemovitostí, 272 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 New Home

Lokalita
Obsahuje text
CENTURY 21 New Home
Adresa: Mrštíkova 8, Praha 10, Hlavní město Praha
IČ 24306100, odpovědná osoba: Josef Kříženecký
Počet makléřů: 2
Nemovitostí v nabídce: 6

Rezervační účet
2300530141/2010
Popis realitní kanceláře

Pobočka CENTURY 21 NEW HOME přináší vedle obvyklých služeb v oblasti realit a komplexního servisu spojeného s prodejem či pronájmem nemovitostí (hypotéky, pojištění, právní poradenství aj.) ještě něco navíc.

Dlouhodobě monitoruje veškeré bytové developerské projekty v Praze a díky tomu nabízí novou službou odborných konzultací, které pomohou zorientovat se v aktuální nabídce novostaveb v Praze. Tato služba je pro kupující zcela bezplatnou a nedílnou součástí naší péče.

Uvědomujeme si, že analyzovat rychle, bezpečně a spolehlivě nabídku několika tisíc nových neprodaných bytů, navíc pod vlivem záplavy okázalých reklam některých developerů, je pro běžného klienta prakticky nemožné.

Další důležitou strategií je, že činnost CENTURY 21 NEW HOME je přínosná i pro samotné developery – chce se jim stát partnerem, který poskytne komplexní přehled napříč trhem a svým doporučením pro výstavbu, prodej a marketing pomůže zlepšit výnos a rychlost návratnosti jejich investic.

Pobočka CENTURY 21 NEW HOME v sobě tedy snoubí sílu mezinárodní značky a domácího prostředí, které v dnešní hektické době řada klientů často postrádá. Systém CENTURY 21 mezinárodně garantuje špičkový standard služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, o osobní přístup se stará tým profesionálů, kteří na realitní trh vstupují s entusiasmem sobě vlastním a odhodláním měnit sny svých klientů ve skutečnost.

Přátelská atmosféra, výborná dopravní dostupnost či pohodlné parkování přímo před kanceláří jsou jen malými třešinkami na pomyslném dortu, který je v CENTURY 21 NEW HOME pro klienty připraven.

Lokalita

Hlavní město Praha, Středočeský, České Budějovice, Český Krumlov, Šumperk, Žďár nad Sázavou, Benešov, Beroun, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav, Cheb, Chomutov, Chrudim, Domažlice, Děčín, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jihlava, Jindřichův Hradec, Jičín, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mladá Boleslav, Most, Mělník, Nový Jičín, Nymburk, Náchod, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Prachatice, Praha-východ, Praha-západ, Prostějov, Písek, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Tachov, Teplice, Trutnov, Tábor, Třebíč, Uherské Hradiště, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Česká Lípa

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

Ocenění
Fotografie kanceláře
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací