1 371 nemovitostí, 284 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Premium

Lokalita
Obsahuje text

Reference


Reference pana Hubáčka

Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit pochvalu pro Vašeho makléře pana Karla Hubáčka, který zprostředkoval prodej bytu mé sestry p. Ruppové na Praze 8.

Pan K. Hubáček prokázal ve všech ohledech velkou profesionalitu v oboru, ale i empatii vůči mé sestře, která prochází velmi nelehkým životním obdobím.

Pana Hubáčka jsem jí vybrala a doporučila já, protože moje sestra se s PC ""nekamarádí"", vybrala jsem ho na Vašich stránkách, protože mi přišel na fotografii jako sympatický a schopný člověk.

Jsem ráda, že jsem se ve výběru nespletla.

Hodně spokojených klientů Vám přeje Matějková Zita

Od: Zita Matějková


Reference Marek Blumajer

Maximální spokojenost se službami a prací pana Blumajera. Musím říct, že jsem v životě ještě nepotkala takového profesionálního, příjemného a špičkového realitního makléře. Prodej bytu a garážového stání splnil všechna moje očekávání. Bylo prodané velmi rychle a za cenu, kterou jsem chtěla. Pan Blumajer byl vždycky ochotný, vstřícný, odpovídal na všechny dotazy rychle a byl k dispozici skoro 24h denně. Cokoliv, kdykoliv jsem potřebovala, tak to bylo hned vyřešené. Organizace právního servisu, podpisu smluv a příprava dokumentace také byla na vysoké úrovni. Kdybych v budoucnu prodávala byt, nebo dům, tak určitě se obrátím na pana Blumajera. Rozhodně budu doporučovat služby pana Blumajera i svým znamým. Jsem velice spokojena se službami pana Blumajera a hezky překvapena, že prodej bytu a všechny aktivity, které jsou s tím spojené můžou fungovat tak skvěle a bez problémů. Nemusela jsem se o nic starat, všechno vždycky zařizoval pan Blumajer. Celkové hodnocení - 100%+

Od: Kateřina Akulova


Reference pro makléřku Oxana Donchenko:

Dobrý den,
dnes jsem obdržela Výpis z katastru nemovitostí k vlastnictví bytu, který jsem kupovala ve spolupráci v realitní kanceláří 21 Century. Tím je naše spolupráce u konce a tak bych touto cestou ráda poděkovala paní Oxaně Donchenko za profesionální a rychlé jednání a také za lidský přístup. Za posledních 15 let jsem kupovala již 4 nemovitost - shodou okolností vždy s jinou realitní kanceláří - takže můžu služby dobře srovnávat. Paní Oxana byla nejprofesionálnější - dochvilná, komunikativní, vždy uměla vyřešit situaci. Budu-li ještě někdy kupovat nebo prodávat nemovitost určitě se obrátím na Vaši realitní kancelář.

S pozdravem
MUDr. Miroslava Petroušová, MBA


Below you may find my feedback about Oxana's work for the deals she was coordinating:

Oxana is the best reality agent I had a chance to work with so far. She has great communication and time-management skills. She is very patient, proactive and truly cares about every client in the best possible way. My sale/buy process of the apartments was not an easy one, but thanks to Oxana the transaction was completed and finished in a short time frame and with no problems. I can recommend Oxana as a true professional, who deeply loves her job and does her job great.
she is great :)

Regards,
Alexandra


Makléř - Marta Šturmová

Marta je velice profesionální osoba, která se dokáže postarat o svého klienta a bude pracovat na 110% aby našla to vysněné bydlení. Působí velice přátelský a důvěryhodně. Jsem ráda že ve světě realitek se najdou lidé, kteří mají svou práci opravdu rádi a nesnaží se za každou cenu vnucovat lidem nevhodné byty

S pozdravem
Bc. Viktorie Renžina

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací