1 356 nemovitostí, 278 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Profi Reality

Lokalita
Obsahuje text

Reference


Za dobu mého působení na realitním trhu jsem úspěšně ukončil cca 35 obchodů. Jednalo se o byty, rodinné domy, ale i developerské projekty.  Jsem velmi rád, že pro mnohé z mých klientů to byl  tak příjemný obchod, že se rozhodli o zkušenost se mnou a mou prací podělit.

                                                                                                                 Moc si toho vážím a děkuji.

                                                                                                                                          Marek Jakš

 


Dobrý den, děkuji panu Jakšovi za super spolupráci při koupi našeho domku. Byli jsme s jeho jednáním a pomocí velice spokojení, vše co pan Jakš slíbil, dodržel, každý problém vyřešil a vždy nám byl nápomocen. Vřele doporučuji.

S pozdravem Bahnová Eliška


Dobrý den, i já se přidávám se svou pochvalou. Pan Jakš je výborný, milý, ochotný, vstřícný a mohu jen doporučit. Pomohl mi při prodeji bytu.

S pozdravem Andrea Samohýlová


Dobrý den, byla jsem s panem Jakšem velmi spokojená. Je milý, vstřícný a ochotný. Dávám 100% spokojenosti.

S pozdravem Olga Štěbrová


S panem Jakšem jsme spolupracovali při prodeji 5 nemovitostí, vždy profesionální přístup, vstřícné a slušné jednání, rychlé řešení vzniklých problémů. Doporučuji, spokojenost po všech stránkách.

Ladislav Bařina


Dobrý den, tímto děkujeme panu makléři za zprostředkování koupě rodinného domku v Olomouckém kraji. Jednání pana Jakše bylo profesionální a opravdově lidské, řekli bychom i nadstandardně empatické. V důsledku dřívějších negativních zkušeností s organizacemi v ČR, jsme i k realitní kanceláři přistupovali s určitou nedůvěrou. Pan Jakš byl ale trpělivě vstřícný, a to nejen vůči našim pozměňovacím návrhům. Dá se říci, že nám pan Jakš navíc zprostředkoval i důvěru v dobré obchodní jednání. Děkujeme! Více takových lidí a bude nám v naší republice daleko lépe.

S pozdravem Renata Kovářová Janová a Jindřich Kovář


Hezký večer, letos jsem kupovala byt v Blansku a vše probíhalo bezvadně. A na tom měl velikou zásluhu pan Jakš. Výborný makléř s profesionálním a vstřícným přístupem. Ještě jednou moc děkuji!

Babíková Olga


Zdravím, pan Jakš je profesionál s velkým P. Kupovali jsme dům a pan makléř byl velice ochotný, vstřícný, k dispozici opravdu kdykoli. A hlavně lidský, což se opravdu jen tak nevidí. A i když z naší strany nastaly komplikace, pan Jakš vše rychle zařídil a konečně máme náš vysněný dům. Budu Vás všude doporučovat a ještě jednou Vám moc děkujeme :)

Patricie Halatová 


Dobrý den, pan Jakš nám prodával byt v Blansku. Vše proběhlo hladce díky jeho angažovanosti a připravenosti. Byl vždy k dispozici a i po podepsání smlouvy splnil všechny sliby k nimž se zavázal, což bývá u jiných realit.spol. problém.Doporučuji a přeji mu mnoho úspěchu:)

Alena Skotaková


Dobrý den, s dcerou jsme prodávaly dům a pana Jakše mohu každému doporučit. Jeho vystupování a celkový přístup byl profesionální a zároveň i přátelský. O každém kroku nás informoval a zařídil vše potřebné. Těšíme se na další případnou spolupráci s ním!

Pelíšková Iva


 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací