1 862 nemovitostí, 315 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

CENTURY 21 Profi Reality

Lokalita
Obsahuje text

Reference


Za dobu mého působení na realitním trhu jsem úspěšně ukončil cca 35 obchodů. Jednalo se o byty, rodinné domy, ale i developerské projekty.  Jsem velmi rád, že pro mnohé z mých klientů to byl  tak příjemný obchod, že se rozhodli o zkušenost se mnou a mou prací podělit.

                                                                                                                 Moc si toho vážím a děkuji.

                                                                                                                                          Marek Jakš

 


Dobrý den, děkuji panu Jakšovi za super spolupráci při koupi našeho domku. Byli jsme s jeho jednáním a pomocí velice spokojení, vše co pan Jakš slíbil, dodržel, každý problém vyřešil a vždy nám byl nápomocen. Vřele doporučuji.

S pozdravem Bahnová Eliška


Dobrý den, i já se přidávám se svou pochvalou. Pan Jakš je výborný, milý, ochotný, vstřícný a mohu jen doporučit. Pomohl mi při prodeji bytu.

S pozdravem Andrea Samohýlová


Dobrý den, byla jsem s panem Jakšem velmi spokojená. Je milý, vstřícný a ochotný. Dávám 100% spokojenosti.

S pozdravem Olga Štěbrová


S panem Jakšem jsme spolupracovali při prodeji 5 nemovitostí, vždy profesionální přístup, vstřícné a slušné jednání, rychlé řešení vzniklých problémů. Doporučuji, spokojenost po všech stránkách.

Ladislav Bařina


Dobrý den, tímto děkujeme panu makléři za zprostředkování koupě rodinného domku v Olomouckém kraji. Jednání pana Jakše bylo profesionální a opravdově lidské, řekli bychom i nadstandardně empatické. V důsledku dřívějších negativních zkušeností s organizacemi v ČR, jsme i k realitní kanceláři přistupovali s určitou nedůvěrou. Pan Jakš byl ale trpělivě vstřícný, a to nejen vůči našim pozměňovacím návrhům. Dá se říci, že nám pan Jakš navíc zprostředkoval i důvěru v dobré obchodní jednání. Děkujeme! Více takových lidí a bude nám v naší republice daleko lépe.

S pozdravem Renata Kovářová Janová a Jindřich Kovář


Hezký večer, letos jsem kupovala byt v Blansku a vše probíhalo bezvadně. A na tom měl velikou zásluhu pan Jakš. Výborný makléř s profesionálním a vstřícným přístupem. Ještě jednou moc děkuji!

Babíková Olga


Zdravím, pan Jakš je profesionál s velkým P. Kupovali jsme dům a pan makléř byl velice ochotný, vstřícný, k dispozici opravdu kdykoli. A hlavně lidský, což se opravdu jen tak nevidí. A i když z naší strany nastaly komplikace, pan Jakš vše rychle zařídil a konečně máme náš vysněný dům. Budu Vás všude doporučovat a ještě jednou Vám moc děkujeme :)

Patricie Halatová 


Dobrý den, pan Jakš nám prodával byt v Blansku. Vše proběhlo hladce díky jeho angažovanosti a připravenosti. Byl vždy k dispozici a i po podepsání smlouvy splnil všechny sliby k nimž se zavázal, což bývá u jiných realit.spol. problém.Doporučuji a přeji mu mnoho úspěchu:)

Alena Skotaková


Dobrý den, s dcerou jsme prodávaly dům a pana Jakše mohu každému doporučit. Jeho vystupování a celkový přístup byl profesionální a zároveň i přátelský. O každém kroku nás informoval a zařídil vše potřebné. Těšíme se na další případnou spolupráci s ním!

Pelíšková Iva


 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací