1 276 nemovitostí, 272 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Style Happy

Lokalita
Obsahuje text
CENTURY 21 Style Happy
Adresa: Kollárova 634, Kroměříž
IČ 02237865; odpovědná osoba: Libor Kalousek
Počet makléřů: 11
Nemovitostí v nabídce: 33

Rezervační účet
2501121002/2010
Popis realitní kanceláře

Naše vize


Naší vizí je dát realitním službám punc kvality, jistoty a profesionality. Tak jako v jiných oblastech života se lidé stále více zaměřují na kvalitu produktů a garanci služeb, tak jsme přesvědčeni, že i při realitních transakcích budou stále více vyhledávat profesionalitu, lidský přístup a odpovědnost.

Proto i pracovníky naší kanceláře vedeme k dalšímu vzdělávání se v oboru, dodržování nastaveného etického kodexu společnosti a přímému, férovému jednání. Prodej či koupě nemovitosti je pro mnohé lidi událostí, kterou zažívají jednou, dvakrát za život a proto i naše služby musí odpovídat závažnosti celého obchodního procesu.

Nechceme krátkodobý úspěch, ale stabilní pozici na místním realitním trhu. Chceme být pro naše klienty skutečnými partnery, na které se mohou i opakovaně obracet a v tom nejlepším případě také naše služby dále doporučovat. To je a bude pro nás vždy to nejvyšší ocenění.

Libor Kalousek – ředitel kanceláře

Lokalita

Zlínský, Olomoucký, Kroměříž, Zlín, Prostějov

Specializace

byt, dům, nebytový prostor, chata, pozemek, garáž

Fotografie kanceláře
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací