Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Bc. David Kalousek


CENTURY 21 Style Happy
+420 725 293 969
[email protected]
web makléře
IČ: 07797575
Realitní specialista pro Kroměříž a okolí

Cokoliv si dokážeme představit, můžeme i uskutečnit!

Bc. David Kalousek
Investování nejen do nemovitostí

Investování nejen do nemovitostí

Nechejte vaše peníze pracovat za vás

Investice do nemovitostí je právem brána jako jedna z nejlepších a nejstabilnějších investic, minimálně z toho dlouhodobějšího hlediska. Jejich hodnota se za posledních několik let mnohonásobně zvýšila. Pokud vezmeme v potaz inflaci (znehodnocování peněz), tak je rozumné, nemít své volné finanční prostředky jen tak pod polštářem nebo na bankovním účtu, kde ztrácí svou hodnotu. Jelikož ale ceny nemovitostí rostou, tak má stále méně lidí možnost takovou investici uskutečnit. Proto už v dnešní době existuje mnoho dalších alternativ, které je možné využít.

Osobně máme navázány vztahy s několika prověřenými skupinami a společnostmi, které široké veřejnosti nabízí několik zajímavých investičních produktů. Možností a variant je opravdu hodně.  Investice jsou možné již od 50.000 Kč a podle stupně rizika je možné zhodnocení v jednotkách až desítkách procent v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. 

Sám některé tyto investiční produkty využívám, proto bych vám nedoporučoval něco, s čím nemám osobní zkušenost.

Pokud přemýšlíte o jakékoliv investici, neváhejte se na mě obrátit a určitě najdeme tu nejlepší variantu dle vašich možností.

Máte dotazy? Napište mi