Dagmar Komárková


CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
IČ: 48859826
Realitní makléřka v Brně

Nelituji ničeho, co jsem udělala. Lituji pouze toho, co jsem neudělala, když jsem měla šanci.

Dagmar Komárková
Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti

Začneme první úvodní schůzkou, kde se společně s klientem pobavím o jeho přáních a potřebách. Vždy se snažím klientovi dobře poradit a maximálně vyhovět. Na první schůzce nechám vždy co nejvíce mluvit klienta, abych zjistila jeho úmysl a představy o bydlení nebo o důvodech proč nemovitost prodává. V případě prodeje nemovitosti je to důležité z důvodu nastavení celého prodejního procesu.

Dále je důležité, aby klient věděl, co ho na této cestě čeká – krok za krokem. Dále si nastavíme časovou osu, aby měl klient představu o tom, jak bude prodej probíhat.

Na základě úvodního rozhovoru zjistíme, kolik času je na prodej nemovitosti a poté vypracuji srovnávací tržní analýzu a nastavíme cenu nemovitosti. Dále navrhnu strategii prodeje a až si vše odsouhlasíme, začnu s přípravou prezentace Vaší nemovitosti.

Začneme s tzv. homestagingem – celou nemovitost připravím a nechám profesionálně nafotit a uděláme společně s fotografem i videoprohlídku

Dále jsem schopna zajistit i 3D scan nemovitosti, půdorys či vizualizaci a následuje prezentace v médiích.

S možnými zájemci budu komunikovat já, takže Vy se můžete věnovat své práci, rodině a koníčkům.

Jakmile se objeví zájemce, který chce nemovitost koupit, začnu jednat s právním oddělením. Připravíme veškeré dokumenty potřebné pro uzavření obchodu, včetně podkladů pro banku v případě, že kupující bude na nemovitost čerpat hypotéku či jiný úvěr.

Jakmile bude katastrálním úřadem nemovitost přepsána na nového vlastníka, připravím Vám formuláře potřebné k předání – předávací protokol, přepisy energií a společně předáme novému majiteli klíče od jeho nového domova.

Dále pro Vás zajistím:

  • Zajištění převodu energií a služeb na nového majitele
  • Daňové poradenství (daň z příjmu, daň z nabytí nemovitosti)
  • Vypracování průkazu PENB (průkaz energetické náročnosti budovy)
  • Doprovodné služby: pojištění, stěhování, malování, vyklízení apod.
Máte dotazy? Napište mi