Ing. Irena Bobková


CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
IČ: 61437361
Irena Bobková

Baví mě svět realit. Mám ráda lidi a jejich životní příběhy. Proto jsem realitní makléřka.

Ing. Irena Bobková
  • Makléř profesionálně proškolen S&O, Create
  • Klienti doporučují
  • Partner při koupi nemovitostí
  • Makléř má zkoušku realitního zprostředkovatele
  • Makléř má VŠ vzdělání
  • Master realitní makléř
  • Makléř je pojištěn

Můj příběh

Vždy mě přitahoval obchod a komunikace s lidmi a celý svůj profesní život se v tomto oboru pohybuji. I když jednou už jsem to málem vzdala. Stalo se to pár roků po sametové revoluci, když mi bylo 46 let. Nadnárodní firma, pro kterou jsem tenkrát pracovala, se stěhovala do Prahy. Měla jsem na výběr. Stěhovat se spolu s firmou nebo zůstat doma, v Brně. Brno vyhrálo. Narodila jsem se tady a mám tady celou svou nejbližší rodinu. Začala jsem tedy hledat novou práci. Byla to ale doba, kdy všichni hledali mladé lidi pro posílení mladého kolektivu a věk 46 let už zkrátka nepřicházel v úvahu. Nezbylo mi nic jiného, než opustit éru klasického zaměstnance a začít si vydělávat na živobytí jako OSVČ. I když jsem se toho hodně bála, nakonec se ukázalo, že to byla výborná volba. Moje dcera se tenkrát pohybovala na realitním trhu a já jsem čím dál tím víc zjišťovala, že je to nesmírně zajímavá práce, a že ji chci dělat taky. A jak jsem si usmyslela, tak se i stalo. Začala jsem pracovat jako realitní makléřka a zůstala jsem jí až dodnes. Už bych neměnila. S každým novým obchodem přichází nový člověk a nový příběh. A téměř s každým uzavřeným obchodem přichází pocit, že jsem někomu dokázala pomoct při řešení jeho životní situace. Nejkrásnější na tom je, že řada mých klientů se stala mými osobními přáteli.

Specializuji se na prodej rodinných domů, chat, chalup, zemědělských usedlostí a pozemků, zejména v okresech Brno – město a Brno – venkov. Spolehnout se na mě můžete i v případě prodeje bytu nebo jiné nemovitosti. Dokážu pomoct i klientům, kteří se dostali do finančních problémů, mají potíže se splácením hypoték nebo mají své nemovitosti zatížené exekucemi.

Moje služby

Prodej nemovitosti

Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou? Během úvodní schůzky si společně sedneme s šálkem kávy nebo čaje, abychom se seznámili a..

Více informací

Pronájem nemovitosti

Než Vám budu hledat nové nájemníky: Doporučím Vám cenu – tržní nájemné a po Vašem odsouhlasení Vaši nemovitost profesionálně..

Více informací

Homestaging

Z amerického realitního trhu se k nám dostala realitní služba pojmenovaná slovíčkem HOMESTAGING, v českém jazyce toto slovo..

Více informací

Profesionální fotografie a videoprohlídky

Kvalitní fotografie dobře připravené nemovitosti je pro mě zcela základní prvek prezentace nemovitosti, který beru jako samozřejmost...

Více informací

3D Scan nemovitosti

Nedílnou součástí kvalitního inzerátu je také půdorys či vizualizace, které slouží pro lepší představivost. Některé nemovitosti mají..

Více informací

Srovnávací tržní analýza

Odhad tržní ceny nemovitosti (neboli Srovnávací tržní analýza – STA) je jedinečný nástroj, který pomůže majiteli nemovitosti správně..

Více informací
Jak to vidí moji zákazníci?
Další reference
Nemovitosti

Makléř již prodal 1 nemovitost

Všechny prodané nemovitosti

Články

Co je třeba udělat před zahájením stavby rodinného domu

Co je třeba udělat před zahájením stavby rodinného domu

 Pokud má stavebník koupený pozemek a připravenou veškerou..


Přečíst článek
Cenu nemovitosti ovlivňuje její technický stav. Jak výrazně?

Cenu nemovitosti ovlivňuje její technický stav. Jak výrazně?

Na cenu nemovitosti má vliv několik parametrů. Mezi nejvýznamnější..


Přečíst článek
Pronajímáte byt? Jaká jsou vaše práva a povinnosti

Pronajímáte byt? Jaká jsou vaše práva a povinnosti

Každý vlastník má právo pronajmout svůj byt. Pro pronajímatele však..


Přečíst článek
Máte dotazy? Napište mi