Jana Nekvinda Vraštilová


CENTURY 21 Dream Praha

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.
Jana Nekvinda Vraštilová realitní zprostředkovatel

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš."

Jana Nekvinda Vraštilová

Dobrý den, děkujeme za milé jednání. Vše proběhlo úplně v pohodě a bez problémů.
Josef Jágr

Josef Jágr

Děkujeme za skvělý přístup, všechny nejasnosti (někdy možná trochu hloupý ) jste nám vysvětlila, všechno probíhalo naprosto hladce a rychle navzdory okolní situaci. Opravdu skvělá práce

Krásný den

Martina Lukešová

Moc děkujeme, jako vždy perfektní práce. Naše akce se už blíží do finále a my jsme Vaši práci pro nás velmi nadšení. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro spolupráci právě s Vámi.
Děkujeme a hezký večer přejeme

Dobšíčkovi

Spolupráce s milou, proaktivní, schopnou, rychlou, přizpůsobivou a spolehlivou realitní makléřkou byla radost! Ještě jednou děkuji za pomoc.

Anna Hrudková

Děkuji paní Vraštilové za zprostředkování koupě bytu. Výborně hodnotím perfektní servis. Nemusel jsem se o nic starat, všechny procedury spojené s koupí a převodem bytu měla vzorně připravené a ošetřené, bezprostředně informovala o všech proběhlých i plánovaných aktivitách během celého prodeje, bez jakýchkoliv průtahů i ve složité době karantény. Pro mne bylo a zůstává největším kladem to, že jsem se mohl spolehnout, že co řekla a slíbila, platilo i v době než jsme měli podepsanou smlouvu! Díky paní Vraštilové proběhla pro mne dost závažná situace týkající se koupě bytu hladce a bez problémů.
Věřím, že další klienti budou spokojeni stejně jako já.

Jaroslav M., Kladno

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Janě Vraštilové za její profesionální, obětavý a spolehlivý výkon u prodeje mého bytu na Kladně. Jen více takových lidí, kteří dělají svou práci s nadšením a láskou.

Díky a s pozdravem

Dagmar Lhotová

Výborná a bezproblémová spolupráce ve velmi přátelskému duchu. Není co vytknout, ba naopak.

Markéta Faltová

Jana Vraštilová je jedna z nejlepších realitních makléřek, co jsem měla možnost poznat. Reaguje a jedná rychle, má velký přehled, kreativní myšlení, je vždy milá, usměvavá a snaží se maximálně vyjít klientům vstříc. Její přátelské chování, upřímnost a láska k profesi, je zárukou kvalitně odvedené práce, která vede ke spokojenosti klienta. Moc doporučuji!!

Martina Štiková

Makléřka Jana má dokonalý přehled o svém portfoliu nabízených nemovitostí. Nemovitosti umí skvěle prezentovat, ale ne přehnaně a za každou cenu rychle otočit nabízené zboží. Snaží se získat přehled o původu a umístěni nemovitosti, o životním stylu současných a budoucích majitelů, aby se tak domy a byty dostaly dlouhodobě do správných rukou a ke spokojenosti prodávajících i kupujících.

manželé Frankovi

"Paní Vraštilová má profesionální, ale zároveň lidský přístup. Postarala se kompletně o nutnou agendu, zajistila všechny nutné formality. Pomohla nad rámec své náplně práce s komunikací s dodavateli energií. Celý proces zprostředkování nájmu proběhl velice rychle a bez sebemenších problémů. Paní Vraštilovou rozhodně doporučujeme a v budoucnu, pokud bude možnost, jejích služeb rádi využijeme znovu."

Pavel Vondrák

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 607 000 021 [email protected]