Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Jaroslav Bolina


CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
IČ: 67289720
profesionální realitní zástupce koupě/prodej

„Kvalitní investice je krokem ke splnění Vašich snů.“

s čím vám mohu pomoci? V Praze, Hradci, Plzni, nebo Hodoníně.. .

s čím vám mohu pomoci? V Praze, Hradci, Plzni, nebo Hodoníně.. .

Prodáváte nebo hledáte pozemek na stavbu rodinného domu? Máte problém s příjezdovou cestou a ještě jste neslyšeli o veřejně přístupné účelové komunikaci? Většina situací s příjezdem lze řešit velmi snadno, stačí jen vědět jak...

Na zastavitelném pozemku vám stavební úřad umístil plovoucí zeleň a nechce vám vydat územní rozhodnutí?  Nevíte si rady s územním plánem a jeho koeficienty, nebo s kapacitou, napojením na některou z inženýrských sítí?  

Chcete si koupit byt ale majitel jej chce prodat jako obchodní podíl? Nebo hledáte chatu, malý obchůdek, výstavní vilu nebo soubor pozemků s výrobním areálem? Hodláte prodat ubytovací zařízení a trváte na prodeji obchodního podílu a hledáte zprostředkovatele, který vám pomůže vyjednat podmínky s kupujícím? 

Nebo prostě chcete prodat Vaší krásnou rodinnou nemovitost a hledáte někoho, kdo se Vám bude osobně věnovat na 100% a otevřeně a bezpečně Vás provede celým procesem prodeje? 

Již téměř 19 let se snažím úzce spolupracovat s oborem realit, doplňovat si vědomosti, na každém případu se učím vždy něco nového a stále se nepřestávám těšit na nového klienta, na novou nemovitost...

 

Máte dotazy? Napište mi