Josef Chovanec


CENTURY 21 Vaše Reality
+420 722 007 090
[email protected]
web makléře
IČ: 88760359
Realitní makléř se specializací na Jihomoravský kraj

Naplňuje mě práce s realitami a jsem rád svědkem konstruktivních jednání a následně úspěšných obchodních dohod zúčastněných stran.

Josef Chovanec
My to děláme jinak, my to děláme dobře!

My to děláme jinak, my to děláme dobře!

Nenabízíme, prodáváme. 
Někdo může říct, že je to samozřejmě klišé, které slyší od všech realitek, a tak se chci podělit o svůj příběh mé první životní investice.

Sám jsem se ocitl v pozici realitkou zklamaného klienta, kdy se za půl roku stihli ozvat celkem 3x, a to pouze s tím, že je potřeba snížit cenu, bez dalšího interestu, zájmu, nápadu. 
Tak rozchod.

Začal jsem prodávat sám, to přece nic není, to zvládne každý. 
Jasně, opak samozřejmě pravdou. Věřil jsem první paní s batůžkem, která přišla na prohlídku. Nakoukla do první světnice a praví, že to bere a dovětkem dodala jestli nemám drobáky na autobus (dokreslení situace, nadsázka). Samozřejmě jsem jí věřil a bral to jakou hotovou věc. Jak to dopadlo asi tušíte, paní nasbírala nejspíš hodně drobáků a odjela určitě za velkou louži, kde si asi změnila číslo, protože se už jí nešlo dovolat. 
V té době jsem ještě nevěděl, že existují realitní turisté. Dobře, nějací vážnější zájemci byli, ale nic nedopadlo. Neměl jsem ani čas a nedával tomu ani tu péči, která vlastní investice by si zasloužila mít. Chodil jsem do práce a po práci ještě řesit prohlídky, financování, termíny, atd.. NE! Chtěl jsem doma obejmout ženu nebo zajít na jedno.

Nevstupuj znovu do téže řeky, říká se. Vstoupil jsem a byla to moje nejlepší volba. Byla to, teď už naše, pobočka C21 ve Znojmě. Dali jsme hlavy dohromady, vymysleli strategii prodeje, koho oslovíme a po pár týdnech máme investora. Cítil jsem v tu chvíli, že je o mě opravdu zájem, že si někdo dá tu péči, věnuje mi čas a opravdu má zájem prodat nemovitost za cenu, kterou jsme dohodli a drží se toho.

C21 nás vzdělává, pracuje s námi a vede nás k poctivé práci realitního makléře. Teď už vím, že je potřeba si klienty ověřit, a ne hned slepě důvěřovat. Vyjednávat, být oporou a profesionálem, který zvládne časovou osu celého případu. Především věnuje veškerou péči, čas a sílu do prodeje vaší nemovitosti.

Jsem váš parťák v realitách.

Rád pomůžu, poradím, prodám.

JCH

Máte dotazy? Napište mi