Katy Sasková


CENTURY 21 Premium

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.
Realitní makléřka v kanceláři CENTURY 21 Premium

Vytrvám, dokud neuspěji.

Katy Sasková

Nebýt na věci sama s možností obrátit se na paní Katy Saskovou, která svou pílí a houževnatostí pro nás hledala domeček. Je super, neztratit se v realitním trhu, v hromadě nabídek a věřit, že ona ví, co potřebujeme a podle toho jedna. Díky moc za Vaše služby. Elen Jirková

Reference poptávka Elen Jirková

Doporučení makléřských služeb
S paní Saskovou jsem spolupracoval při koupi a následném pronájmu domu. Vše proběhlo velmi rychle, hlavně díky její profesionalitě i empatickému a inteligentnímu přístupu k oběma stranám.
MUDr. Jan Čadek

reference

Katy je velice profesionalni, vstricna a prijemna, nemovitost krasne a vkusne pripravila a nafotila. V celem procesu pronajmu byla velice napomocna a vse probehlo k moji spokojenosti, jeji sluzby mohu doporucit.
Marie Luxford

Marie Luxford

Rádi bychom s manželem poděkovali společnosti CENTURY 21 Premium. Spolupráce proběhla na úrovni a dle dohody. Konkrétně děkujeme paní makléřce Katy Saskové za ochotu a profesionální jednání při prodeji naši nemovitosti. Paní makléřku Katy Saskovou vřele doporučujeme.
S pozdravem Frankovičovi

Vita a Jozef Frankovičovi

Paní Saskové bych tímto chtěla poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu, vše proběhlo velmi rychle a vysoce profesionálně, její služby mohu jen doporučit.
Viliama Čadková

Viliama Čadková

S paní Saskovou jsem spolupracoval při koupi a následném pronájmu domu. Vše proběhlo velmi rychle, hlavně díky její profesionalitě i empatickému a inteligentnímu přístupu k oběma stranám.
MUDr. Jan Čadek

MUDr. Jan Čadek

Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme a naozaj ďakujeme aj za krásny byt, ktorý máme aj vďaka Vám. Každopádne sa nám býva výborne,naozaj sa nemôžeme na nič sťažovať.
Romana Malešová a Erik Soboš

Romana Malešová a Erik Soboš

Katy - jste skvělá realitní makléřka a úžasně zvládáte i obtížnější průběh jednání. Díky Vám se nakonec vše dovedlo do zdárného konce. Byla jsem opravdu maximálně spokojená, měla jste i velmi lidský a tolerantní přístup ke všem zúčastněným a zároveň jste vše spolehlivě zařídila a domluvila. Snaha vyjít všem vstříc v rámci možností, prostě super spolupráce. Moc děkuji za všechno a přeji hodně štěstí do budoucna.
Ilona Kontrlíková

Ilona Kotrlíková Ruská pronájem

Spolupráce s paní Saskovou mi byla velkým potěšením. Jako tříčlenná rodina (brzy čtyřčlenná) jsme hledali větší byt v blízkosti Prahy 6 za rozumnou cenu. Jelikož to v dnešní době není lehké takový byt sehnat, tak jsme hledali velmi dlouho a vyplatilo se. Komunikace byla velmi rychlá a příjemná, o to více pak řešení všech přepisů, které Katy vyřešila za nás a nemuseli jsme běhat po Praze a vše si zařizovat. Určitě mohu za sebe říci, ze mi bylo potěšením paní Katy poznat a věřím, ze naše shledáni nebylo poslední.
Markéta Fryšová

Markéta Fryšová Bílá Hora pronájem

Big thanks to Katy for helping with finding an apartment. Communication was easy and consistent, apartment was beautiful and the receiving was polite and friendly. She always had my best interest in mind, and I would definitely recommend her to anyone looking to find an apartment.
Tyra Larsson

Tyra Larsson - nájemkyně pronájem byt v Řeznické ulici

Byl jsem velmi překvapen vstřícností a příjemným jednáním realitní makléřky. Děkuji za zprostředkování pronájmu bytu. Doporučuji paní Katy dalším zájemcům o pronájem či prodej nemovitosti.
Stefan Petráš

Poděkování za zprostředkování pronájmu bytu v Praze

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 608 970 070 [email protected]