Kristýna Bohuslavová


CENTURY 21 Excellent Reality
+420 739 353 732
[email protected]
Majitelka kanceláře a realitní makléřka

"Klíčem ke štěstí je snít, klíčem k úspěchu je realizovat své sny".

Kristýna Bohuslavová
  • Makléř profesionálně proškolen S&O, Create
  • Klienti doporučují
  • Partner při koupi nemovitostí
  • Makléř je pojištěn

Zvažujete Vy či Vaši blízcí prodej neboli pronájem Vaší nemovitosti? Pokud ano, svěřte svoji nemovitost profesionálně vyškolené realitní makléřce, kde je spolupráce založena především na důvěře a spolehlivosti.

Dovolte mi se Vám na úvod krátce představit. Od roku 2009 žiji s rodinou v klidné obci Hradištko - Kersko, okrese Nymburk, kde jsem si splnila sen o bydlení. Před prací realitní makléřky jsem se řadu let věnovala distribuci a tvorbě vlastních křížovkářských časopisů. V roce 2016 jsem vstoupila do celosvětové franšízové společnosti CENTURY 21, jakožto jednatel a realitní makléř kanceláře CENTURY 21 Excellent Reality sídlící na Boleslavské třídě v Nymburce. Práce realitní makléřky mne naplňuje, jelikož každý úspěšně uzavřený realitní obchod má svůj příběh. Prošla jsem si veškerým školením, které pro nás zajišťuje centrála CENTURY 21 Czech Republic a byla vyznamenána certifikáty.

Co Vám mohu nabídnout?

Profesionální a lidský přístup ke svým klientům, kteří se v průběhu obchodu stanou mými přáteli, jelikož práce v realitách není pouze o zprostředkování prodeje, ale i o vzájemném porozumění, poznání, spolehlivosti, potřebách druhých a hlavně o důvěře. S klienty trávím spoustu času a hledám vždy nejlepší řešení pro obě strany, jelikož spokojenost klientů je pro mne prioritou a výhrou. Spolupracujeme se smluvním partner Toman & Partneři advokátní kancelář, s.r.o. Dále se zabýváme výkupem nemovitostí s exekucí či výkupem před dražbou, vyplacení exekucí, zajistíme financování a mnoho dalšího.

Moje služby

Specializace

  Specializuji se na prodej bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů, tj. chaty a chalupy, komerčních prostor a objektů,..

Více informací
Jak to vidí moji zákazníci?
Další reference
Ocenění

2019

Makléř měsíce Senior květen 2019 Makléř měsíce Senior květen 2019Makléř měsíce Senior březen 2019 Makléř měsíce Senior březen 2019
Nemovitosti

Aktuální nabídka

Kompletní nabídka

Makléř již prodal 60 nemovitostí

Všechny prodané nemovitosti
Máte dotazy? Napište mi