Lucie Chourová, DiS.


CENTURY 21 Harmony

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.
Certifikovaná realitní makléřka MASTER kanceláře Century 21 HARMONY, Říčany

Zakládám si na lidském přístupu, spolehlivosti a důvěře.

Lucie Chourová, DiS.

Vážený pane Čiháku, říkám si, že je doba, kdy si lidé říkají spíše ošklivé věci a zapomínají na pokoru a úctu a takovou maličkost jako je poděkování. Já moc děkuji za profesionalitu a přístup paní Lucie Chourové, která mi pomohla s prodejem bytu. Navíc byla vždy milá a dobře naladěná...až je mi líto, že už nemám co prodat, neb kdyby bylo více takových lidí, se kterými je radost spolupracovat, žilo by se nám mnohem lépe. A vaši kancelář budu ráda doporučovat!
Snad jsem Vás neokradla o moc času. Přeji Vám krásný adventní čas a do nového roku především zdraví, protože to je opravdu nejdůležitější
S úctou Kateřina Grimmová

KATEŘINA GRIMMOVÁ

Hezký večer, paní Chourová,
moc Vám děkuji za email, určitě se podíváme a moc rádi s Vámi zůstaneme v kontaktu. Za tu dobu, co se díváme po bydlení, jsme už pár makléřů potkali, ale Vy jste nám svým přístupem a vystupováním byla zdaleka nejmilejší, takže Vás rádi doporučíme, kudy půjdeme. BLANKA KAŠPAROVÁ

BLANKA KAŠPAROVÁ

Vše proběhlo bez problémů

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Přístup paní Chourové byl velmi profesionální. Prodej bytu a s ním spojené náležitosti proběhly hladce a to i přes to, že se jednalo o družstevní byt. Vůči realitním makléřům jsem obvykle rezervovaný, v tomto případě jsem se přesvědčil o tom, že existují pozitivní výjimky. Paní Chourovou doporučuji a děkuji za její dobrou práci.

PETR VALEŠ

Rychlá akce

PETR JÍLEK

Byli jsme s ní velmi spokojeno, vřele doporučujeme. Komplexní služby.

Manželé Jirákovi

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 603 590 794 [email protected]