Ludmila Sekaninova


CENTURY 21 Bonus Brno

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.
Realitní Makléřka v CENTURY 21 Bonus Brno

„ Chovejme se k ostatním tak, jak chceme, aby se ostatní chovali k nám.”

Paní Sekaninová a velice příjemný,vlídný,ochotný,empaticky člověk a hlavne profesionál.I se složitější situaci si s nadhledem poradi. Dekujeme,ze u naši životní změny v bydlení stal tento clovek.

DOPORUČUJI

šlo opětovnou spolupráci a vše bylo opět perfektní

DALIBOR STRMISKA

Byl jsem na straně kupujícího a paní makléřka na straně prodávajícího. I tak byla velice ochotná se vším poradit, nic při prodeji nezatajila a můj nákup proběhl bezproblémově. Kdykoliv jsem zavolal, tak mně ochotně poradila či doplnila informace.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Paní Sekaninovou mohu hodnotit v superlativech. Je to makléř,kterých je jako šafránu.Když nastanou jakékoli potíže,vždy najde cestu a ó slušném chování nemluvě. Pokud budu potřebovat makléře, jistě oslovím paní Sekaninovou. Cenzury 21 snad ví co v paní Lídě má

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Paní Lidušku Sekaninovou , musím opravdu všem doporučit!!!Doposud jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, vstřícností, lidskostí, laskavostí. Vše proběhlo hladce na všech stranách., prostě výborné!!!Děkujeme!!!

KAMILA KUBINOVÁ

Pani Sekaninova je profesionalka na svem miste. Vzdy jsme meli podrobne informace o stavu zakazky. Mela vzdy pripravene podklady. Na 100 % doporucujeme spolupraci s ni!

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Se službami paní Sekaninové jsme byli moc spokojení od začátku až do konce.Všechno probíhalo hladce.Velmi si ceníme profesionální a současně lidský přístup.Maximální spokojenost,proto rádi doporučíme dál.Děkujeme.

SJM POTRA ADRIAN A DAŠA

Velmi příjemná a ochotná vyřešit malý problém

MALIPETROVÁ PHILLIPS AND DAVIES S.R.O.

S pani Sekaninovou jsme byli po vsech strankach velmi spokojeni.

KATEŘINA DAŇKOVÁ

Velmi osobní a empatický přístup, vždy stoprocentně vyhoví oběma stranám, prodej byl díky paní Sekaninové bez chybičky. Lidé často prodávají domy, nebo byty, ke kterým mají citovou vazbu, není to jen o majetku a penězích, jsou zde často v roly i lidské osudy a životy, vzpomínky a tomu se paní Sekaninová umí přizpůsobit se vším všudy. Děkujeme.

SJM VAŇKOVI

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 538 728 645 [email protected]