Mgr. Karel Vágner


CENTURY 21 All Inclusive

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.
Makléř v kanceláři CENTURY 21 All Inclusive

Máte-li špatnou zkušenost s realitními makléři, udělejte si se mnou tu dobrou.

Mgr. Karel Vágner

Dobry den, Pan Vagner pusobi velmi sympatickym dojmem a zcela urcite i profesionalne vystupuje pred kupujicimi.Z prodejem jsem spokojena a vyuziji jeho sluzby i v budoucnosti.
Hezky den Konecna Vladimira

VLADIMÍRA KONEČNÁ

S prací pana makléře jsme spokojeni. Vše bylo vyřízeno rychle a podle požadavků a možností.

JOSEF LACHENDRO

Velmi příjemný makléř, férové a rychlé jednání.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

U pana Mgr. Wágnera hodnotíme zejména kvalitu poskytovaných služeb při pronájmu bytu ( výborná dokumentace, dodržování dohodnutých termínů, maximální snaha vyhovět klientům, ale i pronajímateli, schopnost přátelské komunikace i poskytnutí cenných rad při pronájmu). Celkově hodnoceno: se službami, které nám poskytl makléř Mgr. Wágner jsme byli plně spokojeni.

RADMILA PACALOVÁ

Vždy profesionální přístup s nestrojenou lidskostí

JIŘÍ KLEMENT

Profesionální práce.....

PETR PROCHÁZKA

obchod proběhl bez problémů ke spokojenosti nás všech

HANA BERKOVÁ

Hodnotím velmi příjemný a korektní přístup pana Vágnera a ráda doporučím.

MICHAELA VARMUŽOVÁ

Super, bezprostřední komunikace, pohotové jednání, děkujeme.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Pan Mgr. Karel Vagner, nám zprostředkoval koupi domu a prodej bytu. Měla jsem velké obavy z toho, aby se vše podařilo tak jak má, ale pan Vágner držel vše pevně ve svých rukách. Byl velice spolehlivý a zodpovědný, pravidelně mě kontaktoval a informoval o aktuální situaci, tím mě dodával větší pocit klidu a jistoty. O vše se nám postaral a snažil se aby akce proběhla v pořádku a co nejdříve. Na schůzky jezdil vždy včas, nenechal nás nikdy čekat. Jsem moc ráda, že celou tuhle akci vedl právě on a že jsem měla tu možnost ho poznat nejen jako realitního makléře, ale i jako člověka. Ted už bydlíme v domečku a jsme šťastní, takže panu Mgr. Vágnerovi moc dekujeme:)

LUCIE BALÁŽOVÁ

Výborná spolupráce, rychlé odpovědi a řešení všech náležitostí.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

S makléřem jsme byli velice spokojeni, jednání bylo na úrovni, o nemovitosti měl dostačující informace, vždy ochotně odpověděl na naše dotazy související s koupí nemovitosti.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 777 604 591 [email protected]