Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Pavlína Petrécsová


CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
IČ: 61397512
Realitní makléřka kanceláře CENTURY 21 Bonus Brno

„Musíme být odlišní, abychom byli úspěšní“

Pavlína Petrécsová
  • Makléř profesionálně proškolen S&O, Create
  • Klienti doporučují
  • Partner při koupi nemovitostí
  • Makléř má zkoušku realitního zprostředkovatele
  • Makléř je pojištěn

O mně

V oblasti obchodu pracuji již více než 25 let. Kontakt a jednání s lidmi se za ta léta stalo nejen mojí prací, ale také zábavou a koníčkem, které mi přináší radost. Proto jsem se rozhodla být součástí světové jedničky v oblasti realitních služeb CENTURY 21. Každý nákup či prodej nemovitosti je o emocích. Ráda Vám pomůžu najít tu nejlepší variantu k získání Vašeho nového domova, prodeji nemovitosti, pozemku či nákupu investiční nemovitosti. Prošla jsem si veškerá školení, která pro nás na vysoké úrovni zajištuje centrála CENTURY21 Czech Republic. Mojí konkurenční výhodou jsou navíc letité osobní zkušenosti s prodejem.

Mojí silnou stránkou je komunikace s lidmi, mám organizační schopnosti, jsem vytrvalá, svědomitá, zásadová, zodpovědná, přátelská, empatická, soutěživá, ale také tvrdohlavá, což je v oblasti obchodu přínosné. Zakládám si na osobním a přátelském přístupu se svými klienty a snažím se porozumět jejich přáním a představám. Největší odměnou mi vždy je spokojený klient. Naší spoluprací Vám ráda ušetřím Váš jistě drahocenný čas i starosti


Práce makléře je flexibilní a jsem velmi ráda, že je tato práce zároveň mým koníčkem, který dokážu skloubit s osobním životem, kdy se nejraději věnuji své rodině. Jsem maminkou dvou dcer- 7 leté holčičky a 21 leté studentky VŠ, která studuje obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Masarykově univerzitě.
Ráda trávím čas v přírodě, ráda cestuji a poznávám nová místa a kultury, miluji naše moravské tradice i folklor. Rekreačně ráda sportuji s rodinou i přáteli.

Pokud právě řešíte prodej, pronájem nebo nákup nemovitost, svěřte svoji nemovitost profesionálně vyškolené realitní makléřce s ukončenou profesní státní zkouškou. Na oplátku vám nabízím především profesionální, lidský a přátelský přístup postavený na vzájemné důvěře a spolehlivosti.

Moje služby

Prodej nemovitosti

Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou? Vždy se snažím klientovi dobře poradit a maximálně vyhovět. Velmi důležité je klienta nechat..

Více informací

Pronájem nemovitosti

Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou? Než Vám budu hledat nové nájemníky: Doporučím Vám..

Více informací

Odhad tržní ceny nemovitosti

Nezávazně pro Vás vypracuji srovnávací tržní analýzu. Na základě analýzy Vám pak mohu doporučit nejlepší strategii na práci s cenou..

Více informací

Homestaging

Homestaging je proces, který se využívá pro lepší představu budoucího kupce o možnostech realizace rozložení interiérových prvků. Využívá..

Více informací

Marketingový plán prodeje

Základem úspěšné realitní transakce je prodejní plán. Na samotném začátku stojí příprava podkladů a fotografií dané nemovitosti. Dále s..

Více informací

Poradenství

Náplní mé práce není pouze prodej nemovitostí, ale také poradenství. Jelikož prodej i nákup nemovitosti není jednoduchý proces, rád..

Více informací
Jak to vidí moji zákazníci?
Další reference
Ocenění

2021

Makléř měsíce Senior listopad 2021 Makléř měsíce Senior listopad 2021
Nemovitosti

Aktuální nabídka

Kompletní nabídka

Makléř již prodal 2 nemovitosti

Všechny prodané nemovitosti

Svět Realit

Realitní síť CENTURY 21 uzavřela partnerství s poradenskou společností 4fin

Realitní síť CENTURY 21 uzavřela partnerství s poradenskou společností 4fin

Realitní síť CENTURY 21 uzavřela partnerství s poradenskou..


Přečíst článek
Bonus potřebným

Bonus potřebným

Bonus potřebným Tým Bonusu Brno pomáhá lidem najít svůj..


Přečíst článek
Chaty a chalupy se prodávají po první prohlídce a nabídka ubývá

Chaty a chalupy se prodávají po první prohlídce a nabídka ubývá

Ředitel sítě CENTURY 21: Chaty a chalupy se prodávají po první..


Přečíst článek
Máte dotazy? Napište mi