Petra Křížková


CENTURY 21 Ruby

Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.
Realitní makléřka kanceláře CENTURY 21 Ruby
Petra Křížková

Paní Křížková byl velmi vstřícná, ochotná, výborně a operativně komunikovala. Měla velkou zásluhu na tom, že jsem nemovitost (chatu) koupila. Děkuji a ráda se na Vás i paní Křížkovou opět obrátím.

MICHAELA WICKI

Dobry den, vystupovani a jednani pani maklerky bylo velmi prijemne, profesionalni, na kazdy nas dotaz nam byla zodpovezena velmi detailni odpoved, ktera nas ujistila, ze pani maklerka je o situaci bytu velmi podrobne seznamena. I touto cestou bych chtela pani Krizkove podekovat za vstricnost a profesionalni jednani, dekujeme a pokud budeme mit prilezitost vyuzit Vasich sluzeb, nebudeme vahat, S pranim hezkeho dne, J.S.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Mam velmi pozitivnu skusenost s agenturou CENTURY 21 Ruby. P. Ing Petr Bulan niekolko rokov uspesne prenajimal moju nehnutelnost v Prahe a roznako uspesne zabezpecil i jej predaj v roku 2018. Zijem v zahranici a velmi ocenujem profesionalitu, flexibilitu a rychlost s akou p. Bulan pracuje (napr. komunikacia on line bez face to face stretnuti, komunikacia i pocas jeho dovolenky na opacnom konci sveta v uplne inom casovom pasme). P. Ing Petr Bulan si svojou pracou vybudoval moju doveru, vzdy zohladnil vsetky moje specificke poziadavky pri vybere najomcu, podmienkach pri predaji nehnutelnosti, mal vzdy prehlad o diani na trhu nehnutelnosti a vysoko ocenujem jeho rady, usmernenia a volbu spravneho casu predaja nehnutelnosti s prinosom najvyssieho zisku. Som narocny klient, zvyknuty na vysoky servis sluzieb v zahranici, ktory mi poskytol v Prahe i p. Ing Petr Bulan. Dakujem Vam a prajem Vam vela uspechov do buducna.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 603 708 926 [email protected]