1 165 nemovitostí, 271 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

Eva Bukovjanová

Lokalita
Obsahuje text
Eva Bukovjanová

Když nepracujete na svém snu, někdo jiný se postará o to, aby jste pracovali na tom jeho.

T:
+420 737 227 533
O mně

Jako nejmladší člen našeho týmu jsem moc ráda, že jsem mohla v realitách začít pracovat v takto mladém věku, protože vím, že na plnění snů není nikdy brzy, ale ani pozdě. Tato práce mně přináší spoustu inspirací a díky podpoře našeho týmu se mohu posouvat stále dál.
Odmaturovala jsem na Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí, obor veřejnosprávní činnost. Cítila jsem, že dál na vysokou nebude pro mě ten správný směr a proto jsem se už v posledním ročníku SŠ začala věnovat finanční gramotnosti, seberozvíjení, obchodování na Forexu a investování. Díky tomu jsem si nastavila mindset, který mi nedovolí nechat se odradit dílčími neúspěchy a pomáhá mi překonávat překážky. A toto si sebou přináším i do realitní činnosti.
Jsem přesvědčena o tom, že všechno se děje pro nějaký důvod a vážím si příležitosti, kterou jsem v kanceláři CENTURY 21 Style Happy dostala.
Vidím v tom cestu, díky které si můžu splnit sen stát se dobrou realitní makléřkou. Peníze jsou jen přidanou hodnotou nad spokojeným klientem.

Specializace

CENTURY 21 Style Happy
Adresa: Kollárova 634, Kroměříž
IČ 02237865; odpovědná osoba: Libor Kalousek
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací