1 734 nemovitostí, 298 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

Jitka Perglová

Lokalita
Obsahuje text
Jitka Perglová

Splnit sny a radovat se ze spokojenosti všech zúčastněných stran.

T:
+420 604 926 563
Jazyky: de
Hodnocení klientů
 
100 %
Věra Sosnová
nevyplněno slovní hodnocení
více
O mně

Celý život pracuji ve vrcholovém hotelovém managementu, miluji komunikaci s lidmi, mám na všechno nejen vzdělání, ale i praxi. Do pracovních „výšin“ jsem se vypracovala sama, od počátečních pozic až do té nejvyšší….. Chci proto využít svých zkušeností a poznatků , a pomoci všem, kteří mě osloví.
A tak raději něco pro vás:
Podstata prodeje se nezměnila. Změnila se doba, prostředí a zejména zákazníci – a to zcela zásadně. 
Člověk, se kterým jednám o vaší nemovitosti, může něco získat nebo ztratit, a proto je třeba přesně formulovat, co požadujete, jaká je vaše cenová představa, jaké jsou vaše sny.
Vytvořím pro vás všechna opatření a činnosti, které by měly pomoci zvýšit zájem a přilákat více kupujících. Je třeba poznamenat, že tato opatření se zaměřují nejen na konečného kupce, ale také na toho, kdo propaguje - tedy na mě. Proto pro vás zařídím všechno to „otravné“, co prodávajícího i kupujícího zatěžuje nejvíce. Papírování, schůzky, prohlídky a v neposlední řadě právní pomoc, převody katastrů …… a hlavně tu nutnost přesně formulujícího.
K dispozici mám také poptávající zákazníky, inzerci, realitní databázi, které mohu důmyslně zapojit a využít v marketingové komunikaci na té či oné straně.
Těším se na vás na všechny.

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

CENTURY 21 General
Adresa: Bělohorská 184/167, Praha 6, Hlavní město Praha
IČ: 25776398, odpovědná osoba: Daniel Bilý
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací