1 572 nemovitostí, 293 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

Klára Pulkrábková

Lokalita
Obsahuje text
Klára Pulkrábková

T:
+420 775 395 122 +420 734 799 444
Hodnocení klientů
 
100 %
Petr Matuška
Se vším jsem byl naprosto spokojen.Vyborny přístup a velmi profesionalní jednání.
více
O mně

Moje cesta k realitám vedla od čistě soukromého záměru zajistit si krásné bydlení, které by bylo zároveň dobrou investicí, přes touhu neustále něco vylepšovat, rekonstruovat a především zařizovat, až po zálibu ve stěhování a hledání stále zajímavějších příležitostí, jak výhodně investovat a u toho spokojeně bydlet.

Během této cesty jsem narazila na spoustu lidí, kteří si přáli dosáhnout téhož výsledku, ale chyběl jim můj elán a přehled a starosti spojené s prodejem a koupí nemovitosti je od jejich záměru odrazovaly. Logickým vyústěním bylo převzít otěže a koníčka povýšit na profesi. Zpočátku jsem se bránila vstoupit do realitního světa, který pro mě neměl příliš dobrou pověst. Přesvědčila mě ale profesionalita kanceláře, se kterou jsem se rozhodla spojit síly a pod jejíž vlajkou se snažím svoje klienty provést celým realitním obchodem k všestranné spokojenosti. Řídím se heslem, že každý člověk si zaslouží hezky bydlet a z každého bytu nebo domu lze vytvořit pěkné místo pro život. Motivují mě spokojení klienti, kteří svou důvěru v moji práci dokládají doporučením svým přátelům a známým.

Specializace

byt, dům, chata

Ocenění
CENTURY 21 All Inclusive
Adresa: náměstí 28. dubna 2/1069, Brno, Brno-město
IČ 27731537; odpovědné osoby: Pavel Berka
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací