1 371 nemovitostí, 284 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

Lenka Nedvědová

Lokalita
Obsahuje text
Lenka Nedvědová

T:
+420 775 674 573
O mně

Obchodní činností se zabývám již 25 let a v realitní světě se realizuji již řadu let. Zabývám se veškerými druhy obchodu s rodinnými domy a byty, v osobním i družstevním vlastnictví. Můžu Vám pomoci i v případě, kdy na nemovitosti váznou dluhy, věcná břemena nebo hrozí exekuce. Mým cílem je spokojený klient a zajištění jeho maximálního komfortu, pocitu jistoty a bezpečí. Potřeby mých klientů vždy respektuji a kladu důraz na individuální přístup. Každý má jiné důvody k prodeji či nákupu nemovitosti a pro každého je důležité něco jiného. Někdo se dostal do složité životní situace a tu potřebuje řešit rychle a někdo jiný na prodej či koupi nespěchá, a je pro něho důležitá spíše výsledná cena, lokalita, stav nemovitosti apod. Jsem tu pro Vás!
Vaše spokojenost je pro mě vždy na 1. místě. Následná sdílená radost z výsledku mě pak naplňuje a dává mé činnosti smysl.

Specializace

CENTURY 21 Bonus Brno
Adresa: Křenová 241/69, Brno, Brno-město
IČ 26887312; odpovědná osoba: Dagmar Komárková
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací