1 383 nemovitostí, 281 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

Martin Žák

Lokalita
Obsahuje text
Martin Žák

Reality nejsou jen o penězích a nemovitostech, ale především o lidech, cti a morálce.

T:
+420 733 166 172
Hodnocení klientů
 
100 %
Lukáš Podsedník
nevyplněno slovní hodnocení
více
neveřejný autor
Spolehlivost, flexibilita, ochota v každé situaci, dobrý přístup ke své práci. Byl jsem maximálně spokojený.
více
Lukáš Podsedník
S panem Žákem spolupracuji dlouhodobě a mohu ho vřele doporučit.
více
O mně

Práce s nemovitostmi mě baví a mojí vizitkou jsou spokojení klienti.

Od baletu k realitám: Osobní zpověď Martina Žáka

Když něco chcete a chcete to opravdu hodně, dokážete to. Takovou filozofii vyznávám celý život. A nezastaví vás ani zdravotní problémy, ani když vás život náhle zavede na jinou cestu, než o které jste snili jako malé děti.

Předtím, než jsem se vrhl do realit, mě provázel tanec. Doslova na každém kroku. Tančil jsem od útlého dětství, tančil jsem v mládí, v dospělosti se ze mě dokonce stal profesionální „baleťák” a sólista Národního divadla Brno. Cestoval jsem po světě, užíval si každého představení, 2x mě nominovali na cenu Thálie. A ve 35 letech jsem taneční kariéru ukončil. Mohly za to zdravotní problémy, které mi dál tančit neumožňovaly.

Většina tanečních kolegů v takové chvíli zůstává v oboru a věnují se choreografii nebo výuce na konzervatořích a uměleckých školách. Já jsem si vybral jinou cestu. Naprosto odlišnou od toho, co jsem do té doby znal a uměl. Finanční poradenství a reality. Jak šly s tancem dohromady? Vůbec nijak, neprobádaný svět. A to mě lákalo.

Mám rád výzvy a rád se učím novým věcem. A když se do něčeho zakousnu, už to nepustím. Finance a reality jsem se na začátku snažil spojovat, ale reality nakonec převážily. Víc mě bavily, byly zajímavější.

Teď už je to 14 let, co jsem se odpoutal od tance a stal se ze mě odborník na nemovitosti. Občas se při své práci zastavím a ohlédnu za sebe - 250 prodaných nemovitostí a sposta spokojených klientů. Dobře se to kouká...

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž, hotel, činžovní dům

CENTURY 21 Relax Positive
Adresa: Pálavské náměstí 5, Brno, Brno-město
IČ: 07743505, odpovědná osoba: Lukáš Černík
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací