2-ložnicový apartmán – Kanárské ostrovy – Tenerife, Guía de Isora – Abama – Los Jardines
Osobní
Stav: Velmi dobrý
Balkón
Výtah
Terasa
ID: 963702
2-ložnicový apartmán – Kanárské ostrovy – Tenerife, Guía de Isora – Abama – Los Jardines
Luxusní apartmán se 2 ložnicemi v jižní části Tenerife – Los Jardines de Abama
Tento elegantní apartmán se dvěma ložnicemi se nachází v přízemí ve 3. linii prestižní rezidence Los Jardines de Abama, kterou navrhli oceňovaní architekti ze studia Coderch Urbanismo y Arquitectura. Vysoká kvalita zpracování a důraz na pohodlí dělají z tohoto apartmánu ideální místo pro dovolenou. Interiéry využívají přírodní materiály nejvyšší kvality, které dodávají prostoru eleganci a dlouhou životnost.
Hlavní vlastnosti:
Počet ložnic: 2 ložnice
Počet koupelen: 2 koupelny
Zastavěná plocha: 135 m²
Terasa: 51 m²
Zahrada: 33 m²
Ceny od 895 000 EUR
Terasa o rozloze 51 m² a zahrada o velikosti 33 m² jsou orientovány směrem k Atlantickému oceánu, což zaručuje nádherné výhledy a příjemné venkovní prostředí pro stolování, odpočinek nebo relaxaci na čerstvém vzduchu – a to vše za skvělého počasí, kterým je Tenerife proslulé.
Abama Resort nabízí širokou škálu špičkových služeb a vybavení:
14 restaurací (včetně jedné oceněné dvěma michelinskými hvězdami),
18jamkové golfové hřiště,
největší tenisový areál na Tenerife,
soukromou plážovou zátoku a mnoho dalšího.
Majitelé apartmánů mohou navíc využívat řadu výhod a slev v rámci resortu. V rámci společenského centra Plaza Abama najdete také:
luxusní wellness a lázně,
vyhřívané komunitní bazény,
24hodinovou recepci a concierge služby,
exkluzivní restaurace.
O pronájem, správu a údržbu apartmánu se během nepřítomnosti majitelů postará přímo resort.
Hlavní ložnice i prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní vedou přímo na terasu skrze velkoformátová prosklená posuvná okna, která přivádějí do interiéru dostatek denního světla. Druhá ložnice má vlastní vstup na přední verandu, což dělá z tohoto apartmánu skvělou volbu pro rodiny s dětmi i dvojice cestující společně.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!
kategorie | Byty 3+1 |
---|---|
lokalita | Tf-47 |
kraj | Santa Cruz de Tenerife |
velikost | 3+1 |
vlastnictví | Osobní |
plocha užitná | 135 m² |
plocha pozemku | 135 m² |
podlaží umístění | 1. patro (2. NP) |
stav objektu | Velmi dobrý |
typ stavby | Panel |
---|---|
energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
výtah | Ano |
sklep | Ne |
balkón | Ano |
terasa | Ano |
komunikace | Asfaltová |
parkování | Přidělené |