Prodej bytu 2+1 61 m², Kyjov, ulice Nerudova
Osobní
Stav: Před rekonstrukcí
Sklep
ID: 871758
Prodej bytu 2+1 61 m², Kyjov, ulice Nerudova
V exklusivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnou byt 2+1 v OV v Kyjově na ulici Nerudova.
Byt se nachází ve 3 NP cihlového domu bez výtahu, o celkové ploše 61 m2 v klidné části města, v blízkosti centra města.
*Dispozičně byt nabízí využití prostorné chodby do tvaru písmene L, kde se nachází velké vestavěné skříně. Chodba je vstupem do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny s vanou a WC, které je v bytě samostatné. Na WC je okno. Z kuchyně je také vstup do obývacího pokoje. V koupelně je prostor pro pračku.
Na podlaze jsou v obývacím pokoji a ložnici hezké zachovalé parkety, v ostatních místnostech je dlažba. Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi.
*Vytápění bytu je zajištěn novým plynovým topidlem zn. Karma Gamat L 30.V koupelně se nachází průtokový ohřívač vody od f. Moratop (typ 5506,1002). Vzhledem k vlastnostem bytu zajišťuje Karma Gamat komfortní teplo v celém bytě i při nejvyšších mrazech. V kuchyni je plynový sporák s troubou, lednice je umístěna na chodbě.
*K bytu náleží dva sklepní prostory. Je zde také po dohodě s prodávajícím možnost užívání garáže, která se nachází přímo ve dvoře za domem. Dům je oplocen a vjezd do dvora za zajištěn bránou. Vaše auto tedy nebude stát na ulici a bude v bezpečí v rámci prostor domu. Garáž je možné časem od majitele také odkoupit. Garáž je možné využívat také jako skladovací prostory. Parkovací místa přímo před domem.
*Dům prošel revitalizací. Energetický štítek zatím nebyl majitelem dodán, proto uvádíme skupinu G.
Jelikož se jedná o byt v posledním patře s půdním prostorem, nabízí se zde také možnost vybudování dalších obytných prostor v půdním prostoru a vzniku mezonetového bytu. Tuto možnost si zajišťuje majitel individuálně.
Přikládáme také vypracované vizualizace rekonstrukce bytu.
Byt je vhodný také jako investice-nájemní smlouvu i prověřeného nájemníka vám rádi zajistíme a byt tak může být vaší příjemnou investicí, bez starostí.
Kontaktujte makléře a rezervujete si svůj čas prohlídky. S vhodným financováním Vám rádi pomohou naši hypotéční specialisté.
kategorie | Byty 2+1 |
---|---|
lokalita | 1040/68, Hodonín |
kraj | Jihomoravský kraj |
velikost | 2+1 |
vlastnictví | Osobní |
plocha užitná | 61 m² |
podlaží umístění | 3. patro (4. NP) |
počet podlaží | 4 NP |
stav objektu | Před rekonstrukcí |
---|---|
typ stavby | Cihla |
energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
sklep | Ano |
balkón | Ne |
terasa | Ne |
kanalizace | Není |