Chata v Olešné u Blanska
Osobní
Stav: Velmi dobrý
Sklep
Terasa
Cena k jednání.
ID: 965918
Chata v Olešné u Blanska
Nabízíme k prodeji zateplenou dřevěnou chatu se zastavěnou plochou 26 m², obytným podkrovím, sklepem a prostornou zahradou v Olešné u Blanska.
Nemovitost se pyšní pozemkem o rozloze 913 m², který nabízí vše, co od rekreačního bydlení očekáváte. Zahrada je pečlivě udržovaná a vybavená – nechybí zde zastřešená pergola s posezením, udírna, zahradní domek na nářadí ani prostor pro zahradničení či odpočinek.
Chata je připravena k okamžitému užívání.
Dispozice: 1 nadzemní podlaží + obytné podkroví. Pohodlné zázemí zajistí jak pro víkendové pobyty, tak i delší prázdninové dny. Atmosféru dokreslují kamna, která se postarají o příjemné teplo i v chladnějších měsících. Samozřejmostí je zavedena elektřina.
Dalším bonusem je poloha – Olešná leží jen 3 km od Blanska, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, a do Brna se dostanete pohodlně za cca 30 minut. Samotná obec je vstupní branou do Moravského krasu, takže na dosah budete mít Punkevní jeskyně, propast Macochu, rozhledny, hrady i nespočet turistických a cyklistických tras.
V případě zájmu mě kontaktujte pro více informací nebo domluvení prohlídky.
kategorie | Chaty |
---|---|
lokalita | 116, Blansko |
kraj | Jihomoravský kraj |
velikost | 1+1 |
vlastnictví | Osobní |
plocha užitná | 41 m² |
plocha pozemku | 913 m² |
plocha zastavěná | 26 m² |
stav objektu | Velmi dobrý |
typ stavby | Dřevostavba |
typ domu | Patrový |
---|---|
energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
výtah | Ne |
sklep | Ano |
balkón | Ne |
terasa | Ano |
rok výstavby | 2007 |
komunikace | Žádná |
parkování | Bez parkování |
datum nastěhování | Ihned |