PRONÁJEM BYTU 4+1 S BALKONEM, KOUTNÉHO, BRNO-LÍŠEŇ
Osobní
Stav: Dobrý
Balkón
Sklep
ID: 879714
PRONÁJEM BYTU 4+1 S BALKONEM, KOUTNÉHO, BRNO-LÍŠEŇ
V zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout pronájem bytu 4+1, který je umístěný v panelovém bytovém domě na ulici Koutného v městské části Líšeň. Hlavními devízami bytu jsou bezesporu neprůchozí pokoje, prostorný obývací pokoj s balkonem orientovaný na západ či dobrý technický stav. Byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží z celkem 4. nadzemních podlaží bytového domu bez výtahu a dále k němu patří sklepní kóje. Podlahová plocha bytu činí 77 m2. Výhodou je také přítomnost tramvajového spojení až na hlavní nádraží či do Bohunic. Nejbližší zastávka MHD (Masarova) je ve vzdálenosti 300 m od domu. Velmi příjemná je také Líšeňská rokle, která se nachází za domem a nabízí krásný prostor pro sport i odpočinek.
Dispozice bytu se skládá ze tří samostatných pokojů, obývacího pokoje odkud vede vstup na balkon, kuchyně, koupelny a vstupní chodby. Byt se nabízí nezařízený (je potřeba mít vlastní nábytek). K dispozici je kuchyňská linka vybavená základními spotřebiči (elektrická varná deska, elektrická trouba, myčka, lednice s mrazákem, pračka, mikrovlnka). Koupelna je vybavena sprchovým koutem a není oddělená od toalety. Topení a ohřev je zajištěno centrálně.
Byt je k dispozici ihned, osobní prohlídky jsou možné po předchozí telefonické dohodě. Náklady spojené s pronájmem činí 23.500 Kč nájemné + 7.000 Kč záloha za energie a služby. Kauce je ve výši 30.500 Kč a provize RK činí 30.500 Kč včetně DPH.
kategorie | Byty 4+1 |
---|---|
lokalita | 2268/1, Brno-město |
kraj | Jihomoravský kraj |
velikost | 4+1 |
vlastnictví | Osobní |
plocha užitná | 84 m² |
podlaží umístění | 4. patro (5. NP) |
počet podlaží | 5 NP |
stav objektu | Dobrý |
typ stavby | Panel |
---|---|
energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
zařízený | Nezařízený |
sklep | Ano (2 m²) |
balkón | Ano (5 m²) |
terasa | Ne |
kanalizace | Není |
datum nastěhování | Ihned |