Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

I am very pleased with Mrs. Markéta Ebnerová’s level of support and the amazing attitude! She has high work ethic and surely does her job very well! Markéta kept her word and was super responsive and polite! Thank you very much once again :) Your team is lucky to have you!

Danial Hasan

Danial Hasan

Vřele doporučuji paní Markétu Ebnerovou! :)

Pavlína Hladíková

Pavlína Hladíková

Markéta Ebnerová je nejlepší agentka, jakou jsem kdy potkal. Hodně mi pomohla a v neděli zorganizovala turné (protože jsem spěchal), což je úžasné (do pondělí nikdo neodpověděl). Mluví anglicky, což pro mě bylo opravdu důležité. Měla trpělivost a všechno bylo super snadné. Děkuji ještě jednou.

Uros Corda

Uros Corda

Spolupráce s paní makléřkou Ebnerovou je velice příjemná. Vše vysvětlí, zařídí, kdykoliv se na ni mohu obrátit. Je to opravdová profesionálka. Děkuji.

Andrea Mikyšková

Andrea Mikyšková

Paní Jarmilu Svobodovou bych velmi rád doporučil pro profesionální a přijemný přístup k mým požadavkům v oblasti realit. Oceňuji její ochotu při řízení vzniklých problémů a jejich vyřešení. Vždy pronajala byt do pár dnů ideálnímu kandidátovi.

Filip Filip

Filip Filip - pronájem bytu Královo Pole

Chtěla bych moc doporučit a poděkovat Markétě Ebnerové, která zprostředkovala pronájem mého bytu. Markéta je na 100% profesionální a zároveň moc milá , takže vše bylo naprosto bez starostí, problémů a rozhodnutí nepouštět se do pronájmu sama, bylo to nejlepší a doporučuji ho každému:). Byt mi krásně naaranžovala, domluvila schůzky, provedla potencionální zájemce a nakonec připravila a uzavřela smlouvu. Markétko, moc děkuji za všechnu pomoc a pokud hledáte, na koho se v Brně obrátit, doporučuji na tisíc procent:).

Michaela Zachrlová

Michaela Zachrlová

Dobrý den paní magistro.

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za pomoc při prodeji spoluvlastnického podílu na nemovitostech v Židlochovicích.

Byla jste moc milá, vstřícná a profesionální. Jsme si vědomi obtížnosti prodeje, když se jedná o spoluvlastnictví. Proto velmi oceňujeme Vaši práci.
V případě, že bychom znovu potřebovali pomoc, obrátíme se na Vás a doporučíme Vás.

Přejeme hezký den a mnoho úspěchů v životě i práci.

Marie a Karel Minářovi

Minářovi - prodej ideální poloviny RD Židlochovice

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Jarce Svobodové Prušové za velmi milou,bezproblémovou a profesionální spolupráci v rámci prodeje mého bytu 1+kk v Králově Poli.
Služeb realitní kanceláře Century 21 jsem využila již podruhé a paní makléřku Jarku Svobodovou Prušovou mohu všem vřele doporučit.
Děkuji ještě jednou

Zuzana Havelková

Zuzana Havelková - prodej byt 1+kk EDEN

I am really happy when I found Mrs. Marketa Ebnerova who tried to understand my efforts to find a suitable apartment in Brno for my family. She is a very professional agent from agency "Century 21".

Ivan Saldan

Ivan Saldan

Iam happy to share that our experience with Ms. Jarmila Svobodová was a very pleasant and fruitful one, leading to find our nice apartment in Podolí, Praha 4. Ms. Jarmila Svobodová, the 21st Century agent, assisted us with the swift process of purchase, moving, and official paperwork. It's needless to say that we are confident to recommend their professional services with absolute pleasure. Two thumbs up!

Azadeh Juran

Azadeh Juran - kupující byt Praha

Spolupráce s paní Jarmilou Svobodovou byla ve všech směrech naprosto perfektní. Oceňujeme její profesionální a zároveň i lidský a přístup. V každém okamžiku procesu koupě bytu jsme byli srozumitelně informováni o situaci a tudíž i v naprostém klidu. Ještě jednou moc děkujeme!!
Zdenek Juráň

Zdeněk Juráň - kupující byt Praha

Ráda bych se podělila o zkušenost pronájmu bytu, který zprostředkovala Markéta Ebnerová. Její profesionalita a přístup k celému procesu byl absolutně úžasný. Paní Markéta se postarala o vše od A až do Z, což od svého realitního makléře všichni očekáváme, leč ne vždy je realitou. Pokud mohu komukoliv doporučit svého osobního "realiťáka" nebude to nikdo jiný než paní Ebnerová. Děkuji mnohokrát.

Romana Hejdová

Romana Hejdová

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]