Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Iam happy to share that our experience with Ms. Jarmila Svobodová was a very pleasant and fruitful one, leading to find our nice apartment in Podolí, Praha 4. Ms. Jarmila Svobodová, the 21st Century agent, assisted us with the swift process of purchase, moving, and official paperwork. It's needless to say that we are confident to recommend their professional services with absolute pleasure. Two thumbs up!

Azadeh Juran

Azadeh Juran - kupující byt Praha

Spolupráce s paní Jarmilou Svobodovou byla ve všech směrech naprosto perfektní. Oceňujeme její profesionální a zároveň i lidský a přístup. V každém okamžiku procesu koupě bytu jsme byli srozumitelně informováni o situaci a tudíž i v naprostém klidu. Ještě jednou moc děkujeme!!
Zdenek Juráň

Zdeněk Juráň - kupující byt Praha

“Ráda bych se podělila o zkušenost pronájmu bytu, který zprostředkovala Markéta Ebnerová. Její profesionalita a přístup k celému procesu byl absolutně úžasný. Paní Markéta se postarala o vše od A až do Z, což od svého realitního makléře všichni očekáváme, leč ne vždy je realitou. Pokud mohu komukoliv doporučit svého osobního "realiťáka" nebude to nikdo jiný než paní Ebnerová. Děkuji mnohokrát.” Romana Hejdová

reference

Ďakujeme za pomoc, za prácu a za všetko, myslím že lepšie a rýchlejšie to ani nemohlo dopadnúť....Sme maximálne spokojní ;)

Tünde Nyers

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše vstřícné a velmi profesionální služby, ve kterých nechyběl i lidský přístup.

MUDr. Vrecníková

Paní Ebnerová to se mnou neměla lehké, neboť jsem hledala pronajem bytu 350 km od domova. Dobrý inzerát je vždy během chvilky pryč, co si budeme povídat! Ale díky paní Ebnerové, která je mimo jiné velmi milá, příjemná a velmi ochotná paní, vše dopadlo na 1*.

reference

Rádi bychom se podělili o opravdu skvělou zkušenost s paní makléřkou Jarmilou Svobodovou.
Její lidský, empatický přístup je opravdu příkladný. Řešení záležitostí ohledně nového pronájmu bylo díky ní časově nenáročné. Vše proběhlo bez komplikací v příjemné, přátelské atmosféře.
Můžeme jen doporučit.

Aleš Kohout

Aleš Kohout - pronájem bytu

Profesionální, rychlá a pozitivní spolupráce s paní Jarmilou Svobodovou při prodeji bytu 1+kk. Pro zastupování mohu jen doporučit :-).
Tomáš Černý

Ing. Tomáš Černý - prodejce bytu Mutěnická 1+kk 31.5.21

Byl jsem spokojen s prací paní Davidové při zajištění pronájmu mého bytu.

Holešovsky Martin

Doporučuji makléřku paní Darynu Davydovou. Při jednání byla vždy profesionální a příjemná.

Julian Skolozdra

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]