Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

I am very pleased with Mrs. Markéta Ebnerová’s level of support and the amazing attitude! She has high work ethic and surely does her job very well! Markéta kept her word and was super responsive and polite! Thank you very much once again :) Your team is lucky to have you!

Danial Hasan

Danial Hasan

Vřele doporučuji paní Markétu Ebnerovou! :)

Pavlína Hladíková

Pavlína Hladíková

Markéta Ebnerová je nejlepší agentka, jakou jsem kdy potkal. Hodně mi pomohla a v neděli zorganizovala turné (protože jsem spěchal), což je úžasné (do pondělí nikdo neodpověděl). Mluví anglicky, což pro mě bylo opravdu důležité. Měla trpělivost a všechno bylo super snadné. Děkuji ještě jednou.

Uros Corda

Uros Corda

Spolupráce s paní makléřkou Ebnerovou je velice příjemná. Vše vysvětlí, zařídí, kdykoliv se na ni mohu obrátit. Je to opravdová profesionálka. Děkuji.

Andrea Mikyšková

Andrea Mikyšková

Chtěla bych moc doporučit a poděkovat Markétě Ebnerové, která zprostředkovala pronájem mého bytu. Markéta je na 100% profesionální a zároveň moc milá , takže vše bylo naprosto bez starostí, problémů a rozhodnutí nepouštět se do pronájmu sama, bylo to nejlepší a doporučuji ho každému:). Byt mi krásně naaranžovala, domluvila schůzky, provedla potencionální zájemce a nakonec připravila a uzavřela smlouvu. Markétko, moc děkuji za všechnu pomoc a pokud hledáte, na koho se v Brně obrátit, doporučuji na tisíc procent:).

Michaela Zachrlová

Michaela Zachrlová

I am really happy when I found Mrs. Marketa Ebnerova who tried to understand my efforts to find a suitable apartment in Brno for my family. She is a very professional agent from agency "Century 21".

Ivan Saldan

Ivan Saldan

Ráda bych se podělila o zkušenost pronájmu bytu, který zprostředkovala Markéta Ebnerová. Její profesionalita a přístup k celému procesu byl absolutně úžasný. Paní Markéta se postarala o vše od A až do Z, což od svého realitního makléře všichni očekáváme, leč ne vždy je realitou. Pokud mohu komukoliv doporučit svého osobního "realiťáka" nebude to nikdo jiný než paní Ebnerová. Děkuji mnohokrát.

Romana Hejdová

Romana Hejdová

Ďakujeme za pomoc, za prácu a za všetko, myslím že lepšie a rýchlejšie to ani nemohlo dopadnúť....Sme maximálne spokojní ;)

Tünde Nyers

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše vstřícné a velmi profesionální služby, ve kterých nechyběl i lidský přístup.

MUDr. Vrecníková

Paní Ebnerová to se mnou neměla lehké, neboť jsem hledala pronajem bytu 350 km od domova. Dobrý inzerát je vždy během chvilky pryč, co si budeme povídat! Ale díky paní Ebnerové, která je mimo jiné velmi milá, příjemná a velmi ochotná paní, vše dopadlo na 1*.

Jana Vojkůfková

Jana Vojkůfková

Byl jsem spokojen s prací paní Davidové při zajištění pronájmu mého bytu.

Holešovsky Martin

Doporučuji makléřku paní Darynu Davydovou. Při jednání byla vždy profesionální a příjemná.

Julian Skolozdra

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]