Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

CENTURY 21 Czech Republic

Centrála

CENTURY 21 je franšízová síť realitních kanceláří. Činnosti kanceláří i makléřů zastřešuje a podporuje centrála společnosti CENTURY 21 Czech Republic. Kromě technické podpory, realitního a CRM systému a služeb spojených s nemovitostmi se stará o komplexní marketingovou podporu. Důležitou součástí CENTURY 21 je Akademie. Ta zajišťuje vstupní i průběžné vzdělávání všech našich makléřů. Připravuje je tak k profesním zkouškám. Různá návazná školení mají pak za cíl nadále zvyšovat úroveň služeb poskytovaných klientům CENTURY 21.

Kde nás najdete

CENTURY 21 Czech Republic
Kavčí Hory Office Park - budova B
Na hřebenech II 1718/10
140 00  Praha 4

+420 226 259 488
[email protected]
IČ: 27782000

Více o nás

Centrála společnosti CENTURY 21 Czech Republic je podporou pro franšízanty a makléře po celé České republice. Zajišťujeme pro naše partnery kompletní technickou podporu, realitní a CRM systém, mailing exporty nemovitostí na weby atd. Podstatnou prací je marketing, a to jak interní (vizitky, materiály, letáky), tak externí. V externím marketingu se soustředíme především na online propagaci s důrazem na podporu kanceláří v regionu, samozřejmě i na viditelnost značky. Součástí naší společnosti je také Akademie, která zajišťuje vzdělání našich makléřů, a to nejen k profesním zkouškám, ale i dále, tak aby poskytovali ty nejlepší služby.

14 let na trhu
34 měst v ČR

Lidé na centrále

Mgr. Tomáš Jelínek, MBA
CEO

Našim franšízantům vytváříme prostředí, kde vyniknou jejich dovednosti, schopnosti a které jim pomůže k dosažení úspěchu. V centrále se pak staráme o co nejlepší služby podpory. Řídím se heslem: „Změna je cesta k úspěchu!“

[email protected]
Petr Vošmík
Ředitel Akademie

Ve společnosti jsem odpovědný za školení a kurzy. Vytvářím programy školení a s ohledem na potřeby kanceláří v síti navrhuji nové kurzy a vzdělávání.

[email protected]
Jana Táčnerová
Marketing development coordinator

V síti CENTURY 21 zajišťuji marketingovou podporu jednotlivých kanceláří při jejich obchodních aktivitách a propagaci značky CENTURY 21 v duchu motta Spolehlivé partnerství.

[email protected]
Mgr. Martin Macháček
Business development coordinator

V síti CENTURY 21 mám na starosti adaptaci a rozvoj franšízantů.

[email protected]
Petra Kovandová
Legal a compliance manager[email protected]
Ing. Jiří Hruška
Sales manager

Jsem zodpovědný za akvizici nových partnerů. Na starosti mám představení franšízového systému CENTURY 21 novým zájemcům, ale také firemní kulturu a hodnoty značky ve smyslu spolehlivého partnerství.

[email protected]
Karel Hubáček
Moderátor pořadu "Makléřská hodinka"

„Dělejte to, co milujete, a milujte to, co děláte, pak to pro Vás nebude práce.“

[email protected]

Máte dotazy? Zpětnou vazbu nebo doporučení?

Napište nám