Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Hezký večer, paní Chourová,
moc Vám děkuji za email, určitě se podíváme a moc rádi s Vámi zůstaneme v kontaktu. Za tu dobu, co se díváme po bydlení, jsme už pár makléřů potkali, ale Vy jste nám svým přístupem a vystupováním byla zdaleka nejmilejší, takže Vás rádi doporučíme, kudy půjdeme. BLANKA KAŠPAROVÁ

BLANKA KAŠPAROVÁ

Neuvěřitelně pracovitý a spolehlivý ! Doporučuji

Vladimír Kuliš

Vše proběhlo bez problémů

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Přístup paní Chourové byl velmi profesionální. Prodej bytu a s ním spojené náležitosti proběhly hladce a to i přes to, že se jednalo o družstevní byt. Vůči realitním makléřům jsem obvykle rezervovaný, v tomto případě jsem se přesvědčil o tom, že existují pozitivní výjimky. Paní Chourovou doporučuji a děkuji za její dobrou práci.

PETR VALEŠ

Rychlá akce

PETR JÍLEK

Nezažila jsem lepší práci realitního makléře.
Vše mi bylo krásně vysvětleno až do detailu a bylo o mě krásně postaráno .

NICOLLE SUPLINČÁKOVÁ

Děkuji za odborný prodej našeho domu za relativně krátkou dobu. Návrh pana Čiháka na výhradní spolupráci se nám vyplatil. Prodej byl nakonec realizován za lepší cenu díky více zájemcům, které makléř zajistil. Máme radost. Děkujeme !!!

MILAN MORAVEC

S Panem Čihákem to byla již má čtvrtá spolupráce. Vždy byl perfektní profesionál a pomohl mi k nejlepším možným cenám.

ONDŘEJ NEUMANN

S průběhem koupě jsem byla spokojena. Přístup makléře pana Čiháka byl profesionální a seriózní. Související servis rychlý, výborný. Všem doporučuji.

ILONA ABRAHAMOVÁ

Děkujeme za odborný a poměrně rychlí prodej naší nemovitosti. Prodej byl složitý. Pan Čihák s kolegou navrhnul řešení, které bylo pro nás to nejlepší. Podařilo se. Vřele doporučujeme jeho práci.

ZDENĚK ŠRÁMEK

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]