Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali za prodej domu a to konkrétně panu J. Tůmovi, který měl vše na starost. Přístup Vašeho pracovníka realitní kanceláře byl naprosto profesionální. Jako zákazníci jsme měli po celou dobu realizace prodeje nemovitostí perfektní servis. Informoval nás o každém postupu, dával cenné rady a byl s námi v kontaktu nepřetržitě. Tohoto skvělého přístupu si ceníme o to více, jelikož od začátku prodeje se některé okolnosti dost komplikovaly a příprava prodeje vyžadovala řadu jednání a vysvětlování, čehož jsme byli jako klienti ušetřené. Prodej domu byl dotažen do zdárného konce jeho velkou aktivitou a pracovním nasazením. Samozřejmostí bylo dodržování všech dohodnutých termínů, časů, částek apod., což bylo pro nás velmi důležité.
Přejeme Vám a Vaším kolegům spoustu spokojených zákazníků. Vaši realitní kancelář budeme vřele doporučovat a zejména pana J. Tůmu.
J. Baďurová, L. Štola

Poděkování - prodej domu

Velmi profesionální jednání. Pan Chovanec je odborníkem ve svém oboru - takových je málo!
Určitě vřele doporučuji a jen mě mrzí, že jsme na něho nenarazili už dřív. Veselá

reference

Děkuji panu Knötigovi – poradil, jak naložit s financemi, a hlavně vše perfektně vysvětlil. Jeho služby rozhodně doporučuji.

reference

Byli jsme maximálně spokojení se službami pana Knötiga. Moc nám pomohl při vyřizování hypotečního úvěru na koupi naší první nemovitosti. Díky jeho schopnostem a přehledu ve světě financí proběhlo vše hladce.

reference

Obchod s panem Chovancem proběhl tak jak měl. Takže za mě super práce. Byl velice příjemný, má bohužel jen jednu asistentku. Jako zlepšení vidím pořídit si ještě jednu

reference

Ráda bych vyjádřila poděkování panu Chovancovi ze CENTURY 21 za absolutní profesionalitu s velmi lidským přístupem. Spolupráce s ním byla nad očekávání. Chci vyzdvihnout především jeho spolehlivost, dodržování dohod, operativnost, vstřícnost, flexibilitu a pohodové jednání. Velmi nadstandartní přístup ve formě "prodejem nemovitosti moje ochota nekončí", ale zařídí pro Vás spousty dalších věcí, které by vůbec už dělat nemusel. Spolupracovat s ním je radost. Díky moc

reference

Člověk nekupuje nemovitost každý den. Najdou se ale makléři, kteří s prodávajícím jednají hůř, než když si jdete koupit housku. To ale není případ pana Chovance z Century21 Vaše Reality. Kvalitní komunikace, jak osobní, tak elektronická, dobře připravené smlouvy, které projdou i kontrolou u nezávislého právníka bez ztráty kytičky a podpora během celého procesu nákupu nemovitosti. Můžu jen doporučit.

reference

Reality Century 21 doporučuji všemi deseti. Oceňuji milé a zároveň profesionální jednání a snahu vyjít klientům maximálně vstříc i v případě náhlých komplikací.

reference

CENTURY 21 Vaše Reality moc doporučuji. Profesionalita, skvělá a rychlá komunikace.

reference

Mohu jen doporučit paní Drozdovou.
Vždy moc ochotná, milá, spolehlivá.
Se vším pomohla, poradila. Na realitní kancelář Century 21 bych se určitě znovu s důvěrou obrátila.

reference

Děkujeme paní Drozdové za profesionální přístup, vše bylo vždy dle předchozí dohody splněno, naše otázky zodpovězeny do posledních detailů.
Milý a přátelský přístup byl skvělým bonusem.
Pořizování nemovitosti byla s paní Drozdovou od začátku radost.

reference

Při nákupu nemovitosti jsme jednali s paní Drozdovou ze Century 21 Vaše Reality a byli jsme velice spokojeni.
Rezervace, kupní smlouva i převod na katastru proběhl k naší největší spokojenosti.
Paní vychází také individuálně vstříc. Celkově jsme byli spokojeni.
Vřele, bez přemýšlení a v nejlepším úmyslu bychom ji doporučili i nejbližším.

reference

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]