nový byt 9+1/B,T, 435m2, terasa 72m2 a balkony 5,7 a 1,8m2, Staré Město/Josefov

Vězeňská, Praha - Staré Město

Prodej, Atypické byty
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Nevybavený
  • Balkón, Terasa
  • Sklep
  • Výtah
info v RK

+DPH

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi byt 9+1, umístěný v 6. a7. podlaží kompletně renovovaného historizujícího domu z počátku minulého století. Byt je umístěný v nadstandardním projektu zahraničního developera, splňujícího vysoké nároky na kvalitu. Byt je orientovaný částečně do reprezentativní ulice a částečně směrem ke Starému Městu, s působivými výhledy na Hrad, na střechy Starého a Nového Města a Josefova, v těsné blízkosti Pařížské ulice. Čistá podlahová plocha bytu je 435m2, nad její rámec byt disponuje ještě terasou (72m2) a dvěma balkony (5,7m2 a 1,8m2). Uvedená cena neobsahuje DPH. Dům je po právě dokončené nadstandardní renovaci, byt je ve fázi "white walls", ve které bude předaný novému majiteli. Parking před domem (rezidenční zona), podzemní parking je 275m od domu- náměstí Miloše Formana. Neváhejte se obrátit na makléře pro další informace.

nový byt 9+1/B,T, 435m2, terasa 72m2 a balkony 5,7 a 1,8m2,  Staré Město/Josefov

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK +DPH
KategorieAtypické byty
LokalitaVězeňská, Praha - Staré Město
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná515 m²
Plocha podlahová435 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění6
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Rok výstavby1900
ZařízenýNe
Výtahano
Balkónano (8 m²)
Terasaano (72 m²)
Sklepano (5 m²)
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-101-305833
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina
IČ: 67289720

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg